Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ötletek baba-mama klub szervezéséhez.

Összecsuk
Kiemelt topik
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Néha én is így érzem, időnként meg azt, hogy direkt témára jönnek egyesek. Azóta, ha úgy érzem hogy nagy a nyüzsgés, akkor oszlatom a nagy kört és több körben folytatjuk (hordozós tanácsadós, beszélgetős-témáról, beszélgetős másról).
    De az elején van egy bemutatkozós kör, ahol kérjük, hogy a témára reflektáljanak (mi érdekli) és egyszer senkit se érdekelt a meghirdetett téma, akkor hagytuk az egészet.
    Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
    Dunakanyar Klub

    Comment


      Nálunk most annyira gyér az érdeklődés, hogy nem lehet, nem érdemes osztani az embereket. Inkább a hordozás miatt jönnek. Persze lehet ha lenne téma, más is jönne. Nem tudom. Járunk egy másik baba klubba is, ott mindig vannak témák, de nem látom azt, hogy kifejezetten egy téma miatt többen lennének. Inkább a közösség miatt járnak az emberek.
      Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
      Kreálom

      Comment


        Igen erre az oszlatas dologra en is gondoltam, de nekunk sem a helyszin nem megfelelo az "oszlatasra" sem nem vagyunk mindig elegen hozza. Kb tizen voltunk eddig a legtobben, ha jol emlekszem eppen az otthonszules mozgatta meg legjobban a nepeket.
        Nekunk a holnap lesz a legkozelebbi alkalom, amin eloszor nincs meghirdetett tema, mert a meghivott vendegtol az utolso pillanatra vartam a visszajelzest, kivancsi vagyok igy hanyan leszunk, most kiderul a temara erkeznek vagy a hordozas erdekli oket igazabol egyertelmu a legtobben a 'mi tudatert' erkeznek. Azert valljuk be jo erzes, hogy egy kisvarosban nem en vagyok az egyetlen 'hulye', aki a hatan cipeli a gyereket es pelankat mos
        Gyulan miert kevesebb az erdeklodo mostanaban? Sokan mentek vissza dolgozni? Vagy nincs ennyire egyertelmu magyarazat? A mi klubbunknak volt egy elodje, ami kvazi erdeklodes hianyaban megszunt... De azert meg vannak tagjaink, akik mindkettoben aktivak voltak
        Hajni és akicsisári (2012/12), apiciboris (2016/3)
        van soproni klub!

        Comment


          Jó kérdés, keresem a válaszokat én is miért gyérebb az érdeklődés. A klubos osz-ek nem voltak kedvezőek a megítélésünkben eügyi berkekben. Eleinte a védőnőktől több segítséget kaptunk (jártunk szülésfelkészítőre előadást tartani, küldték hozzánk az érdeklődő anyukákat), majd jöttek az osz-ek és megszűntek az előbb említett dolgok. Ez az egyik ok. A másik talán az, hogy nem vagyunk eléggé meghirdetve.
          Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
          Kreálom

          Comment


            Minket neten találnak meg inkább a környező településekről. Vác kicsit átjáróház. Innen Pestre megy mindenki, mert fél óra alatt a belvárosban vagy a vonattal. De innen É-ról, mindenki ide jár be (ez igaz munkára, iskolára, és a programokra is).
            Én simán oszlatok hat embert is, igény kérdése, nem létszámé.
            Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
            Dunakanyar Klub

            Comment


              Sziasztok!

              Szeretnék ötleteket gyűjteni egy baba- mama napra.Milyen programokat tudnátok sorolni ahol a baba és a gyermek is jól érezné magát.Ja és a szülők is
              Gondoltam meghívni egy maminbabás oktatót, ölbeli és körjátékokra, aszfaltra rajzolás.
              2013.08.05 Enikő +2015.05.05 BotondFérj+Feleség

              Comment


                Mekkora babák a célcsoport?
                Érdemes lennie egy nagy térnek, szőnyeggel és játékokkal. Vagy ha kint, akkor lehet játszótér közelében, de árnyékos helyen...
                Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
                Dunakanyar Klub

                Comment


                  Tudni kell hogy mi falun lakunk. én a focipályára gondoltam, közvetlenül mellette van 1 árnyékos játszótér és itt van egy bitumenes pálya is. Minden egy helyen .A játszi még árnyékos is.
                  Igazából célcsoport konkrét nincs, mert sok helyen már van nagyobb tesó, de ha kell akkor lesz legyen 5,6 év
                  2013.08.05 Enikő +2015.05.05 BotondFérj+Feleség

                  Comment


                    Ezek jól hangzanak, nekem most így nincs több ötletem.
                    Mozdulnak rá, vagy kell vmi nagyon csábító...???
                    Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
                    Dunakanyar Klub

                    Comment


                      Sziasztok!
                      Régen nem írt senki ebbe a fórumba, d ehátha valaki mégis olvas!
                      Mi is éppen klub szervezésben vagyunk.Ötletem lenne, de sajnos minden pénz kérdése.Mi elsősorban a gyerekre tennénk a hangsúlyt, tehát nekik szertnénk valamit.Én egy kis játszó sarokra gondoltam.Kérdésem lehet valahol ilyenre pályázni?Van valami olyan fórum ahol lehetne segítséget kérni?Persze első körben önkormányzat jut az ember eszébe, de sajnus ilyenre nincs pénz.
                      Szerettem volna Ringató vagy Kerekítő foglalkozást de nincs senki a környéken aki emberi áron elvállalná.Segítséget előre is köszönöm!

                      Comment


                        Szia! Helyileg hol indítanád?
                        Minőségi játékokat keresek megvételre. Mozgásfejlesztő játékokat, szabadidős játékokat, diavetítőt stb... Írj privit, ha van eladód.

                        Comment


                          Fejér megye/Sárbogárd

                          Comment

                          Mamami portál footer

                          Összecsuk

                          Friss bejegyzések

                          Összecsuk

                          Cikk a mamami portálról

                          Összecsuk

                          szivárvány
                          Betöltés...
                          X