Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Shea vaj

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    lányok, help!
    a férjem kezét 2szer bekentük vele éjjelre, másodjára be is zacskóztuk (ahogy a szteroidos krémjével csináltuk régebben). semmi javulás abban a krémben amit kevertetni szokott, van valami gombaölő is. tegyek bele teafaolajat v ezüst kolloidot?
    nem valami lelkes a drágám
    Edit- Linda, Léna- a márciusi szülinaposok mamája- +hajtka,bora meitai

    Comment


      #47
      Köszönöm Hajni....

      Már csak azt volna jó tudni, hogy a mi itthoni shea vajunk is van-e olyan jó, mint a tiétek... jó volna tudni a tiétek miben különbözik. Biztos ismered a piacot, hogy milyen a rossz, nem olyan jó minőségű shea vaj.. megírod priviben esetleg? szívesen venném és köszönöom

      persze csak ha majd lesz időd
      Chris
      Á (a nagy harmadikos), Á(a nagy másodikos), és a kicsi Angyal G mamamija

      Comment


        #48
        Hajni, a jomtom.hu vajon megbízható beszerzési hely? más dolgokat is szeretnék onnan rendelni, és láttam van ilyen vajuk is

        Comment


          #49
          Én is reklámozom egy kicsit Hajniék shea-vaját...
          SZUPER!
          Mát tavaly is rendeltem tőle (olllyan gyorsan megkaptam, h nem is hittem el), és (mivel egy csomó embernek adogattam belőle) most már a 2. adagot fogyasztjuk.

          Az elején (kb fél évig) a férjem csak röhögött rajta, meg cikizett, mostanra meg naponta használja (hi-hi), borotválkozás után, és végre nem száraz a bőre (különben SEMMIT nem hajlandó magára kenni).

          És igen, egy kicsit zsíros, de miután beszívta a kezem, nem jön le az első kézmosásnál, (sőt, egyáltalán nem jön le), és napi többszöri kenegetés helyett sokkal kevesebbet kenem.

          Kérdésem nekem is van: vhol olvastam, h felolvasztva gőz fölött, olajokkal keverve jó kis krémet kapunk.. Namost, én megcsináltam (mandula+jojobaolaj), és mintha nem lenne olyan hatásos, mint a tiszta vaj...
          Ez lehet?
          Miska-édesanya, mosható pelus, Zara, Hajtka

          Comment


            #50
            én is imádom Hajniék Shea vaját! Jobb az ekcémám tőle és a kezem mosás után ezzel kenem. Az illata mennyei! Nekem legalábbis bejön
            Csak Hajnitól rendelek ha elfogy. De már vagy 4 hónapja biztosan használjuk és a fele még megvan!
            Iskolás óvodás Waldorf

            Comment


              #51
              Godane Hajni: ugyan itt OFF, de néztem a sheavaj.hu-t, és nekem nagyon szétdobja a böngésző az oldalt. Jobbra van tolva az egész szöveg, szkrollozni kell oldalra...

              Mi is használtuk Hajniék vaját... De csak a mintáig jutottunk, mert pár kenés után elmúlt Emma lábáról az atópiás folt...
              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
              a XIII. kerklub ÚJ topikja

              Comment


                #52
                Mamacsibe, sztem ha Hajni anyukájának több hónapba telt, mire meggyógyult, akkor Nektek a 2 nap tuti nem elég....

                Azóta kenegetitek?

                (Hajni, nekem is szétdobja a böngésző az oldalt...)
                Miska-édesanya, mosható pelus, Zara, Hajtka

                Comment


                  #53
                  Köszi, utánanézünk.
                  Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

                  Comment


                    #54
                    A pikkelysömör nagyon makacs dolog, nehezen vagy egyáltalán nem gyógyul, szóval hosszas kezelés kell az biztos.
                    Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

                    Comment


                      #55
                      PJulcsi: nem
                      nem keni, nem hajlandó sajnos, pedig mondtam neki hogy több idő kell...
                      Edit- Linda, Léna- a márciusi szülinaposok mamája- +hajtka,bora meitai

                      Comment


                        #56
                        Kár, mert nem csak anyukámnak segített már.
                        Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

                        Comment


                          #57
                          tudom Hajni, más oldalakon is olvastam, de nem tudok vele mit csinálni, extra fafej.

                          nekem viszont nagyon bejön
                          Edit- Linda, Léna- a márciusi szülinaposok mamája- +hajtka,bora meitai

                          Comment


                            #58
                            Ugye? A világ legjobb kencéje!
                            Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

                            Comment


                              #59
                              Szia Hajni!
                              Elhatároztam, hogy beszerzünk mi is a sok helyen emlegetett shea vajból egy adagot.Van mamamis kedvezmény nálatok?
                              (Nekem is szétdobja az oldalt a böngésző...)
                              Üdv!
                              Emese kincseink: Anna (2008.08.29), Lea (2010.09.17), pocaklakó 3. leányzó (aug.)
                              Lana kék csillag , Didy Ellipsen Schoko, Amasonas karikás, Manduca Chocolate Cake

                              Comment


                                #60
                                Van mamamis kedvezmény, aki rendeléskor jelzi, annak érvényesítjük!

                                Sajnálom, hogy sokatoknak szétdobja, dolgozunk az ügyön. Segítene, ha leírnátok, hogy milyen böngészőt használtok, köszi!
                                Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X