Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Három (vagy több) gyerek az autóban

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mi ugyanígy használjuk most a 807-est.
    Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

    Comment


      Es a cuccok nem ugralnak?
      Gabi

      Comment


        Vannak hátul szélen a csomagtartóban valami fülecskék, a férjem meg naon precízen gumipókoz mindent (amit kell, vagy érdemes, vagy ha elég hosszú az út) és azzal rögzíti
        Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
        Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

        Comment


          bagirami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Es a cuccok nem ugralnak?
          Csomagokkal még nem utaztunk, nagybevásárláshoz összecsukható ládákat használok, amiket fülekkel lehet rögzíteni, ahogy Lívia írja.
          Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

          Comment


            Koszi
            Akkor lepokozzatok? Fulek vannak nalunk is , halo is, de azt csak akkor tudom jol rafesziteni sajnos ha mindket hatso ules le van hajtva.
            Doboz nalunk is, igen.
            Egyebkent azert is nyitottam most ki egy hatso ulest mert Ambrus es Misi allandoan nyuzzak egymast, es biztonsagosabbnak erzem kulonpakolni oket.
            Gabi

            Comment


              Igen, igen, ilyen összecsukható rekeszek is vannak, és mivel az egyik ülés bent van hátul, így azért mellette csak fél csomagtartónyi szélesség van, eleve nincs annyi hely csúszkálni. Meg jut eszembe, vett még valami varázslatot az ember, valami tálca vagy mi, ami csúszásgátlós (szereti az ilyen 'hasznos kis csupor' dolgokat), és van háló is. Biztosra megyünk
              Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
              Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

              Comment


                Mi is szeretnénk 7 személyest. Nekem az a problémám, h a hátsó 2 ülés mindenképp a csomagtartóban van és ez függetlenül az ülések minőségétől szerintem baleseti szempontból nem jó.
                Mondjuk mi 3 gyerkőcöt tervezünk és akkor elvileg nem gond, csak mi van ha ikrek lesznek vagy nem lesz lány és akkor meggondoljuk magunkat? :rotf:
                A kisbuszok viszont piszok drágák, nem is igazán ismerem őket és azok biztonságáról, isofixről nem nagyon tudok semmit...
                SK Andi - Ádám (2010.05), Levente (2011.10), Nóra (2014.03)
                Eladó Pediped cipők, fiú-lány
                A privim betelt, kotu08 kukac yahoo pont com-ra írj

                Comment


                  SKAndi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mi is szeretnénk 7 személyest. Nekem az a problémám, h a hátsó 2 ülés mindenképp a csomagtartóban van és ez függetlenül az ülések minőségétől szerintem baleseti szempontból nem jó.
                  Mondjuk mi 3 gyerkőcöt tervezünk és akkor elvileg nem gond, csak mi van ha ikrek lesznek vagy nem lesz lány és akkor meggondoljuk magunkat? :rotf:
                  A kisbuszok viszont piszok drágák, nem is igazán ismerem őket és azok biztonságáról, isofixről nem nagyon tudok semmit...
                  szerintem picit túlbonyolítod
                  ha ikrek lesznek, vagy lesz 4., akkor majd foglalkoztok a kérdéssel, most egyelőre 2 gyerkőc van, nem?

                  az ülés kérdés igen, viszont egy ilyen busznál sincs közelebb a csomagtér ajtajához egy ülés, mint egy kis/középkategóriás autónál a hátsó sorban lévő ülések, sőt szerintem a 807/sharan és társainál még több is a hely, tehát szerintem ez kevésbé számít.
                  gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                  Comment


                    Nekem biztonság szempontjából azért tűnik előnyösebbnek (legalábis a mostanink), mert magasabban ül mindenki, ha valaki belénk szalad, akkor az ülések alját kapja el nagy átlagban és nem telibe az utasokat, ahogy a személyautóknál. A csomagtérben ülés problémát szerintem nem nagyon lehet kivédeni amúgy, mert ahhoz tényleg busz kell már
                    Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                    Comment


                      hat ez igaz, viszont hamar busz, csaladi auto a kerdes, nem lennek meglepve ha a csaladi auto biztonsagosabbnak bizonyulna mint egy busz a vedelmi rendszerek miatt...
                      mi ezt a kerdest a pick up / csaladi auto (egyteru) temaban jartuk korbe.
                      Gabi

                      Comment


                        igen, a terepjáróknál ez elég durván kijött pár éve.

                        mondjuk én mai állás szerint hajlok megint a honda fr-v irányába tök jó, hogy nem _most_ kell még dönteni
                        gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                        Comment


                          vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          szerintem picit túlbonyolítod
                          ha ikrek lesznek, vagy lesz 4., akkor majd foglalkoztok a kérdéssel, most egyelőre 2 gyerkőc van, nem?
                          Meg egy csíkos teszt ami ki tudja hogy mit jelent...

                          Amúgy jellemző rám a túlbonyolítás, de ez most kivételesen előrelátás. 2éve még egy Micrám volt, azt hittem, h a Meriva hosszú távon jó lesz, nem szeretnék minden 2. évben autót venni márpedig ezek a gyerekek csak jönnek, hogy hogyan??
                          SK Andi - Ádám (2010.05), Levente (2011.10), Nóra (2014.03)
                          Eladó Pediped cipők, fiú-lány
                          A privim betelt, kotu08 kukac yahoo pont com-ra írj

                          Comment


                            SKAndi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Meg egy csíkos teszt ami ki tudja hogy mit jelent...


                            mi nem vagyunk az ennyire előre tervezős típusok - látható, hisz 4 gyerekünk van és még mindig nincs olyan autónk, ami 6 személyes lenne -, én általában az éppen aktuális helyzetnek ideális megoldást szeretem, aztán ha már az nem ideális, akkor váltani kell.
                            gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                            Comment


                              bagirami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              hat ez igaz, viszont hamar busz, csaladi auto a kerdes, nem lennek meglepve ha a csaladi auto biztonsagosabbnak bizonyulna mint egy busz a vedelmi rendszerek miatt...
                              mi ezt a kerdest a pick up / csaladi auto (egyteru) temaban jartuk korbe.
                              Igen, igen, erre gondoltam én is, a 807-es családi autó, nem busz. Ugye?
                              Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                              Comment


                                Nissan NV200-ról mi a véleményetek?
                                Egyelőre mi nem férünk be öten a micrába:S Kb szűk egy éve mire vennénk autót, rengeteget nézünk/néztünk, meg olvasom a topicot, de csak újat akarunk és max 5 milláért. Olyat amibe csomag is fér meg a 3 gyerkőc is.
                                Kinga, Emma (2009) , Boldizsár (2011) , Aliz (2013) és Ágoston (2016) anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X