Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Encsi Mei Tai , Onbu és karikás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Encsi Mei Tai , Onbu és karikás

    Sziasztok!

    Mivel már többen vagyunk, akik Encsi készítette gyönyörű dolgokkal dicsekedhetünk, így gondoltam, ezeknek is nyitok topikot. El akartam dicsekedni az új szerzeményemmel és nem találtam a megfelelő topikot hozzá, így nyitottam egyet.
    Szuperlativuszokban tudnék csak róla beszélni. Én nagyon kendős vagyok, lettem, de ez ma megjött, kipróbáltam és már nézem, hogy mit is varrassak még át ( már négy kendő is van a pakkban )
    Kipróbáltam minden MT-t, SSc-t, amit nálunk lehet kapni és nekem ez lett a leg. Abszolút kényelmes, még az ötvenes DD lenes kendőimet is übereli, de legalábbis simán eléri kényelemben, így én is fogok sokat MT-t használni
    Még most varratok vele sokat, mert később ilyen munkával már hónapos előjegyzési listája lesz
    Nagyon nagyon köszönjük
    Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
    I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

    #2
    Képet kérhetek?
    Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
    Kreálom

    Comment


      #3
      Persze, írtam, hogy lesz, de gondolom, akciós jobban jön. Estére nagyon igyekszem csinálni, egyszerűen zseniális. Kettő jött, egy Csanyának, egy nekem és most délután Csanyáéba aludt Zsombi majd két órát és szuperkényelmes volt. Az enyém párnázott vállpántos, Csanyáé pedig sima kendőpántos, mindkettő egyformán kényelmes is nekem, lesz is belőle mind a kettő
      Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
      I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

      Comment


        #4
        jaj,Mese,izé..... hát most nem is tudom,mit reagáljak erre.... kicsit váratlanul ért,hogy topic-cím lett belőlem,meg vagyok hatva rendesen....
        1 boszorka van, 3 fia van

        Comment


          #5
          de ha már így ,akkor nem az sk-mt-topicba,hanem a SAJÁT TOPICOMBA teszem,amit most fotóztam: fél(vagy negyed?)kész stádiumfotó az új szerelmemről....
          Mellékletek
          1 boszorka van, 3 fia van

          Comment


            #6

            Gratulálok Encsi és várom nagyon a képeket én is!
            momi74
            Három kisfiam van
            TSMT-terapeuta vagyok

            Comment


              #7
              Na minden kívánságom ilyen gyorsan teljesüljön! Nagyon szép!
              momi74
              Három kisfiam van
              TSMT-terapeuta vagyok

              Comment


                #8
                Encsikém, ha eladnád, ugye tudod kinek kell először szólni?
                Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
                I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

                Comment


                  #9
                  Encsi, ez gyönyörűűűűűű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Még mielőtt belevetem magam itt a dolgokba, és vennék ezt az, lehetnék én a sorban a következő varratód!!!!
                  Szeretnék egy MT-t, és egy karikást, ha lehetne így már most kérvényezni tőled
                  Mit szólsz?
                  Timi, aki Liliána (2007/11) Zsombor (2010/01)és Emília (2014/03) anyucija
                  Witches'Wraps-új magyar hordozókendő márka Fb oldala
                  Elérhetősége: witcheswraps@gmail.com

                  Comment


                    #10
                    Timi, engem nem lehet beelőzni, itt van mellettem egy stócba rakva a négy megvarratandó kendő és csorgatom a nyálam, mert találtam egy szuper képet sweet place-ről megvarrva MT-nek és meseszéééép. Kéne szereznem egy újat abból is És a lepkés natimat is lehet, kaszaboltatom
                    Szegény Timi, nehéz a dolgod itt, keress gyorsan kendőt, mert ha valaki kipróbálja az Encsi MT-t, nagy sorok fognak állni nála és soha nem kerülsz be
                    Mese: Panna (2003. 12.10), Áron (2006.10.13.), Zsombor (2009.07.09.)
                    I promise I will carry you until you are ready to face the world and then you will always be carried in my heart.

                    Comment


                      #11
                      Azért ezt csak Encsi érdekében írom,hogy rendeléseket ne itt,mert az feketepont,inkább priviben,ez tapasztalatos topic
                      majd jövök én is tapasztalatokkal,feltéve ha engedélyezett

                      Comment


                        #12
                        köszi!
                        1 boszorka van, 3 fia van

                        Comment


                          #13
                          milyen gekkós kendőből lett az mt?
                          Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                          ÁLOMJÁRÓ CD
                          születésnaptár
                          babahordozási tanácsadó vagyok

                          Comment


                            #14
                            sahara,Maigrünnel festve,a pántok Nanduból nagyon-nagyon vágytam gyíkokra,és Mesétől kaptam a varrásért meg még egy gyíkos pelust is....
                            1 boszorka van, 3 fia van

                            Comment


                              #15
                              Bocsánat a rendelést illetően, ez csak érdeklődés volt hogy mit szeretnék, a konkrétumot természetesen priviben írom

                              Mesi!!!Olyan drága vagy
                              Én kezdőként már belezizzenek a kendődönpingbe, mire döntöötem valamiről hogy viszem, elvitték, vagy sorok kígyóztak, és kiestem a pikszisből.
                              Ami bazi álomkendő, az meg horror, vagy lehetetlen hozzájutni, szóval most legyek okos mi
                              Írok Encsinek privit, de azt még írjátok meg, vagyis Encsi, hogy pl.MT-hez nekem kell kendőt vadászni?Vagy esetleg lenne darabot hozzá valamilyen?Vagy valakinek?
                              És egyáltalán mekkora darab kell, lécccííí okosítsatok
                              Timi, aki Liliána (2007/11) Zsombor (2010/01)és Emília (2014/03) anyucija
                              Witches'Wraps-új magyar hordozókendő márka Fb oldala
                              Elérhetősége: witcheswraps@gmail.com

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X