Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Barátom, a mosogatógép

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Na, megnéztem, ilyesmit nem ír, csak, hogy vízköves, ételmaradékos...stb.

    Viszont eszembe jutott, hogy talán azóta van, amióta más fajta tablettát használok. (a túl sok mosogatószerröl jutott eszembe) Elveilg feloldódik a csomagolása 60 foktól, de én mindig eco 50-en mosogatok. ùgyhogy a köv-t 70 fokon fogom mosni és meglátom milyen. Ha még mindig marad, akkor kipróbálom a régi fajta tablettával.

    Comment


      Ma van a nagy nap!
      Be lett szerelve, el is indítanám, de se használati utasításom, se sóm.
      Arra jutottam, mivel használt gép, veszek géptisztító cuccot, azzal csinálok egy üresjáratot.
      Aztán a további problémám, hogy a sót, és az öblítőt hova teszem, mennyit és milyen gyakorisággal?
      Az ajtón láttam kis rekeszeket, oda? Az túl kicsinek tűnik.

      jaaaaajjjj, valaki segítsen, munkára akarom fogni az inast.
      Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

      Comment


        Itt van pl egy használati útmutató, szerintem a fő dolgokat (típustól függetlenül) megtalálod benne, pl hogy mit hova hogyan töltsél után.
        http://www.electrolux-ui.com/2009/117/958091HU.pdf
        Tinke - nagy fiam Balázs (2008), kicsi fiam Dani (2010)
        Eladó totyogó MT, fenyő komód, hordozós kabi

        Comment


          a sót tuti egy tölcséren keresztül alulra kell. az ajtón levőbe a tablettát vagy port vagy gélt meg az öblítőt.
          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

          Comment


            Köszi, közben már rájöttünk.
            A vicces, az ajtóba csak kerek tabit lehet tenni, olyan rekesze van, bedobtuk hát az edények közé.
            Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

            Comment


              Zsaki ez biztos? Mert kerek tabiról nem tudok, hogy létezne....
              Hena
              Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
              ClauWi hordozási tanácsadó

              Comment


                az az öblítő rész, nem?
                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                Comment


                  paprika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Zsaki ez biztos? Mert kerek tabiról nem tudok, hogy létezne....
                  Nem biztos, sőt...
                  Rájött, az valami más. Igen, az az öblítő.
                  Néztük a Tinke által belinkelt irományt is, nagyon jókor jött.

                  Olyat bírtunk produkálni még, hogy mivel ez most csak be van kötve, de a pult még nincs rászerelve, a két kosárba pakolás közben, persze ki voltak húzva, a súlytól a gép előre dőlt.
                  Na ezt eljátszottuk vagy kétszer.
                  Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

                  Comment


                    sziasztok!

                    Tegnap későn este (23:00) mosogatás közben megfogalmazódott bennem a döntés, hogy most már nagyon kell a mosogatógép. És miután a férjem is utál mosogatni, bár mostanában egyre többször hárul rá a feladat, beleegyezett, hogy beszerezzünk egy jó kis gépet. Mivel halványlila gőzöm sincs az egészről, arra gondoltam összegyűjtöm az infókat, melyik márka, milyen szer kell hozzá?Tabletta v inkább por? Az öblítő mire kell? Mi a normál meg hosszú program és miben különbözik?
                    Ha vki esetleg tudna segíteni, azt nagyon megköszönném:
                    Évi, két kicsi poronty anyukája!

                    Comment


                      zsaki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ma van a nagy nap!
                      Be lett szerelve, el is indítanám, de se használati utasításom, se sóm.
                      Arra jutottam, mivel használt gép, veszek géptisztító cuccot, azzal csinálok egy üresjáratot.
                      Aztán a további problémám, hogy a sót, és az öblítőt hova teszem, mennyit és milyen gyakorisággal?
                      Az ajtón láttam kis rekeszeket, oda? Az túl kicsinek tűnik.

                      jaaaaajjjj, valaki segítsen, munkára akarom fogni az inast.
                      az, h milyen gyakorisággal kell utántölteni, azt jelezni fogja neked egy vmilyen színnel világító vagy villogó fény, h vmi hiányzik persze erre lehet azóta már rájöttetek
                      Csilla
                      Zénó(2006/12/17)Balázska(2010/01/12)Bence(2011/12/28)anyukája
                      https://www.facebook.com/koromvarazs/

                      Comment


                        totevi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        sziasztok!

                        Tegnap későn este (23:00) mosogatás közben megfogalmazódott bennem a döntés, hogy most már nagyon kell a mosogatógép. És miután a férjem is utál mosogatni, bár mostanában egyre többször hárul rá a feladat, beleegyezett, hogy beszerezzünk egy jó kis gépet. Mivel halványlila gőzöm sincs az egészről, arra gondoltam összegyűjtöm az infókat, melyik márka, milyen szer kell hozzá?Tabletta v inkább por? Az öblítő mire kell? Mi a normál meg hosszú program és miben különbözik?
                        Ha vki esetleg tudna segíteni, azt nagyon megköszönném:
                        a mosogatógépnek aztán tényleg lehet örülni, nagyon "imádom" azt, aki ezt kitalálta, tényleg ajánlom mindenkinek, akinek van lehetősége megvenni, akármennyi pénzért is
                        nekem gorenje GV63222 van, én meg vagyok elégedve vele, nekem beépíthetős
                        Csilla
                        Zénó(2006/12/17)Balázska(2010/01/12)Bence(2011/12/28)anyukája
                        https://www.facebook.com/koromvarazs/

                        Comment


                          köszi, sz.csucsi, igen rájöttünk.

                          Amióta, kb 1 hete megvan a gép, a férjem imád a legjobban "mosogatni", keres minden szennyes edényt, hogy szakszerűen bepakolja.
                          Én boldogan gyártom a szennyest, anyám legnagyobb örömére is, az utóbbi 1 évben ő gyakorolta leginkább nálunk a lavóros mosogatást, mert mositálcánk nem volt (most van, csak beépítve nincsen, csak a gép).
                          Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

                          Comment


                            szerintem ahol gyerek van ott a legfontosabb, hogy belül legyenek a gombok nekünk teljesen beépíthetős van kívülről csak egy konyhaszekrényajtó látszik így nincs kísértés
                            Saci
                            Örs (2005) Emese (2007) Sára (2009) + Olivér (2011)
                            Guliver kiságy eladó

                            Comment


                              nekünk kívül van és soha semmi gond nem volt ugyanígy a mosógéppel sem
                              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                              Comment


                                saci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                szerintem ahol gyerek van ott a legfontosabb, hogy belül legyenek a gombok nekünk teljesen beépíthetős van kívülről csak egy konyhaszekrényajtó látszik így nincs kísértés
                                igen, sztem is
                                de azért az én drágám szeretettel nyitogatja, nyitogatná így is, és nagyon szeret nekem be és kipakolni, de legjobban kifelé
                                Csilla
                                Zénó(2006/12/17)Balázska(2010/01/12)Bence(2011/12/28)anyukája
                                https://www.facebook.com/koromvarazs/

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X