Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szedd magad akciók gyűjtőhelye :)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    mammi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Anikó, ez hol van? Nem akarsz tudósítani róla?
    Ágnes, mire vagy kíváncsi?
    Vince (2010) es Juli (2013) anyája

    Comment


      Bogi, jövő héten is lesz ilyen esetleg avgy most vagy soha, azért kérdezem, mert elutazunk és nem biztos, hogy elfogy
      Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

      Comment


        Bogi, autóhelyzet csak csütörtök reggel fog sajna kiderülni, de ha nálam maradhat a kocsi, akkor 1 rekeszt és 2 kg cseresznyét szeretnék. Priviben küldenél tfonszámot, Reggel sms-ezném, hogy mi lesz a végleges. És az Eurocenternél venném át. Köszönöm!
        Vince (2010) es Juli (2013) anyája

        Comment


          Kiskrokodil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én csütörtök este gondoltam.
          péntek délelőtt klub van, ráadásul én vagyok az egyik "napos".

          rekesszel nem nagyon bírnék szerintem, majd gyorsan dobozolok
          mondjuk nekem már mind1 hogy hány kiló összesen, ha neked jó h pénteken intézem

          Comment


            na ne viccelj már, hogy 14 kg-ot fogsz cipelni??
            ennyire nem lehetsz ősmamami!

            Comment


              Kiskrokodil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              na ne viccelj már, hogy 14 kg-ot fogsz cipelni??
              ennyire nem lehetsz ősmamami!
              nem viccelek, ha kell elhozom, több is nyomja az én vállam gyakran. ősmami nem vagyok, mert nem hallgatok fankit.

              Comment


                nagyon drága, vagy!
                köszönöm, nem
                ha autóval hoznád, simán, de így ne cipekedj
                kár, hogy a csütörtök esti buli neked nem pálya, jót dumálhattunk volna az úton

                Comment


                  Bogi, mi is kérünk egy rekesz epret, meg egy kiló cserit!!! Naggyon mazsola leszek, írok privit is
                  Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                  Kelleni fog még egy macska

                  Comment


                    Kiskrokodil eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    nagyon drága, vagy!
                    köszönöm, nem
                    ha autóval hoznád, simán, de így ne cipekedj
                    kár, hogy a csütörtök esti buli neked nem pálya, jót dumálhattunk volna az úton
                    nagyon fáradt leszek, egész délelőtt kórházbejárásom lesz
                    azért ha péntekre sikerül (v. csüt este) szerezni kocsist, az jó azért?

                    Comment


                      háhógyne!

                      mielőtt pénteken felkerekedem, hívlak (ha addig itt nem derül ki)

                      Comment


                        Bogi, most mégsem kérnénk epret, mert nincs autónk, s nekünk így nehezen megoldható a szállítás. Ha még lesz később ilyen lehetőség, esetleg kérnénk, majd figyelem az infókat.
                        Köszi a szervezést!!
                        mari
                        Gyertek klubba!
                        hordozási tanácsadó (ClauWi)

                        Comment


                          Bogicsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Az átvételi hely(ek)re közösben reflektálnék, hogy lássa mindinki.

                          Én az epret a III. kerületben veszem át az Euro Centernél, mint kiderült inkább pesti kört kell tegyek, mert a szüleimnek is vinnem kell. Tehát az útvonal valahogy úgy fog kinézni, hogy át az árpád hídon, majd végig a hungária körúton, ott el jobbra a baross utcán, majd a nagykörúton vesszük hazafelé az irányt a petőfi híd felé. Nagy kerülőt nem tudok tenni, mert Beni belázasodott és a derekam beállt, aminek az egyik legnagyobb ellensége a kocsiban való ülés, vezetés (aki tudja miről van szó, érti).

                          SZóval, ha ezen az útvonalon nem tudjuk összehozni a találkozót, akkor hozzánk lehet értejönni a fehérvári útra, esetleg a kosztolányira vagy móriczra még elviszem egy állomásig, a tömegközlekedés könnyebbsége miatt, ezek jó kis csomópontok.

                          Illetve le tudom tenni anyunál (8. kerület baross utca) apunál (7. kerület Damjanich).

                          Vagy péntek reggel a férjem tudja vinni magával a munkahelyére, DE!!!! nem tudom hűtőbe tenni csak a lakás leghűvösebb helyén a földre.

                          Hozzánk akár este 21-22-ig is lehet jönni, ha az egyszerűbb a forgalom miatt az autósoknak!


                          Ezek függvényében ma estig adjátok le a rendelést, hoyg továbbítani tudjam. Még akár csütörtökön is lehet rendelni, de az már nem biztos hogy jut.

                          Csütörtök délelőtti szedés lesz az eper!
                          Bogi, dejó, h ezt leírtad, nekem ebből a Hungária-Thököly sarok lenne a legközelebb, és ott végülis meg is lehet állni, bekanyarodva a vakok intézete felé, egy átvétel erejéig.
                          viszek dobozt, eper berak, h ne legyen második kör a rekesz miatt.
                          küldök tel számot priviben.
                          és akkor valamikor csüt délutánra készülök. péntek nekünk sajnos nem lenne jó, mert elutazunk reggel. én az epret szétdobom, amit eszünk, azt elviszem magunkkal, a többi fagyasztóba megy.
                          fiam 2007 végi a lányom 2010 eleji
                          nem is tudom, ki élvezi jobban, mikor felveszem: a gyerek vagy én????
                          nyaralj a Balatonon: vár az Anker Villa

                          kevesebbet netezek, privit írj, ha fontos.
                          étékeléseim: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=25129

                          Comment


                            Epret szednék Monor-Gyömrő-Üllő környékén!
                            Tud valaki?
                            N.V.A. és Mi, akik egyfelé toljuk a szekeret!
                            Monori klub

                            Comment


                              Összeírtam a rendeléseket: (Ellenőrizzétek!)

                              Telefonszámom: 06-20-235-7988, ha le vagyok merülve (b*zi okos telefon, még nálam is okosabb, elfelejtem, hogy sűrűn kell tölteni), akkor a férjem: 06-30-3980701

                              Kiskrokodil + Redy - 2 rekesz eper + 1 kg cserkó
                              Puszedli - 1 rekesz eper
                              Artep - 1 rekesz eper + 2 kg cserkó
                              Kockapaci - 1 rekesz eper
                              Mirr-Murr - 1 rekesz eper
                              Zomborykati - 1 rekesz eper
                              H.A. - 1 rekesz eper + 1 kg cserkó
                              Fkriszta - 1 rekesz eper
                              Svenja - 1 rekesz eper + 2 kg cserkó
                              Judilla - 1 rekesz eper + 2 kg cserkó
                              Lolka - ?????
                              Tiszolcz - 1 rekesz eper + 2 kg cserkó
                              Rutland - 1 rekesz eper + 1 kg cserkó
                              Mchili - 1 reksez eper + 3 kg cserkó

                              Sokak jelölték a délit jó átvételi pontnak, változna a rendelés, ha a férjemet befűzném a déliig esetleg?Mintha valakik visszamondták volna, ahogy megváltozott az útvonal, ezért kérdezem!
                              Utoljára szerkesztette Bogicsi; 2012.05.23., 10:29.
                              Bogi, Gergő (1999.01.25.) Kamaszból egy is sok(k), Levi (2007.05.25.) Lufi jelű lufi fejű, Benedek (2010.02.01.) a böngyöri szépségtapasz anyukája,
                              aki jelenleg csak anyuka, egyébként szülésznő és védőnő
                              Gyulladás és allergiamentes fülbelövés és fülbevalók fémallergiásoknak is!

                              ELADÓSÁGAINK ---> https://www.facebook.com/41194382894...os/?tab=albums

                              Comment


                                nekem oké köszönöm! telefonszámot kérek szépen!!!!!
                                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X