Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hajtka Mei Tai és takaró

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Hajtka Mei Tai és takaró

    Akció
    Hajtka babahordozók és kiegészítők már a Facebookon is!!


    A Hajtka hordozókról:


    - a pántok 100% pamut twillből illetve canvasból készülnek, párnázott kivitelben. Az anyagok mosását, avatását mindig kézzel végezzük! A hordozó méretétől függően egyedi pánthosszúságú hordozók készülhetnek,
    - a test három réteg erős vászonból és egy dekoranyagból készül. A baba lábának támasztását a párnázott szélek teszik még kényelmesebbé,
    - felvarrt vagy levehető alvókapucni választható hozzá. Az egyedi igények alapján kialakított kapucni megtámasztja a kicsi fejét alvás közben és segíti a külvilág kizárását, ha a babának arra van igénye,
    - a többszörösen megerősített varrásoknak és a professzionális varrócérnáknak köszönhetően akár 18 kg-ig használható,
    - textil zsákjában könnyen magunkkal vihetjük bárhová,
    - kézműves magyar termék,
    - válogatott alapanyagok és egyedi díszítések teszik különlegessé

    Anyagok:
    - pántanyag: 100% pamut twill vagy canvas
    - dekoranyag: 100% pamutvászon
    - pánt bélése: 100% poliészter flíz (mei tai, onbuhimo), szivacs (csatos)
    - cérna: 100% poliészter

    Mosás:
    - helyi folttisztítás javasolt. Ha mégis gépi mosásra van szükség, akkor 30 fokon, kímélő programmal.

    - Választható anyagok
    (az album második felében a színmintás képek után láthatóak a készleten lévő anyagok)
    Nézz szét a
    www.equilter.com oldalon is, illetve La-Chakra boltjában!!

    Elkészült hordozók



    Hajtka mei tai:



    - vállpántjai 210 cm, derékpántjai 70 cm hosszúak.
    - 3 méretben készül: bébi, normál, totyogó.


    Árak:
    Ívelt 18 000 Ft
    Egyszínű kapucnis 19 000 Ft
    Mintás/díszített kapucnis 20 000 Ft
    Kétoldalas, ívelt 19 000 Ft
    Kétoldalas, egyszínű kapucnis 20 500 Ft
    Kétoldalas, mintás kapucnis 21 000 Ft
    Kétoldalas, 2 kapucnival 23 000 Ft
    Bébi méret -
    500 Ft
    Totyogó méret + 500 Ft



    Hajtka onbuhimo:



    - vállpántjai 160 cm hosszúak,
    - derekán a mei tai-tól eltérő módon nem pántok, hanem karikák vannak, ezáltal a súlyt a vállakra helyezi,
    - nagyon gyorsan felköthető és a rövidebb pántok miatt egyszerűbb nem felsöpörni vele az utcát
    - nagyobb súlyú (10 kg feletti) gyerekkel hosszú távra nem javaslom
    - a karikát innen rendelem

    Árak:
    Alap 19 000 Ft
    Egyszínű kapucnis 20 500 Ft
    Mintás/díszített kapucnis 21 000 Ft
    Kétoldalas 20 000 Ft
    Kétoldalas, egyszínű kapucnis 21 500 Ft
    Kétoldalas, mintás kapucnis 22 000 Ft
    Kétoldalas, 2 kapucnival 24 000 Ft
    Totyogó méret + 500 Ft



    Hajtka hordozó-takaró:



    - bármilyen hordozóeszközzel használható, elöl, csípőn és háton hordozáskor egyaránt
    - 2 hosszú pánttal, 4 bújtatóval és 3 gumival tökéletesen magunkra alakítható,
    - a baba lábát egy külön belső zseb védi,
    - két vagy három réteg polárból készülhet, igény szerint begombolható béléssel
    - vízhatlan réteg kerülhet kívülre
    - elöl hordozáskor a hordozó a zsebben melegítheti kezeit

    ÁRAK:

    2 rétegből (2 polár vagy 1 polár+1 vízhatlan): 10 000 Ft
    3 rétegből egybevarrva (3 polár vagy 2 polár+1 vízhatlan): 10 500 Ft
    3 rétegből kivehető béléssel (2 polár+1 kivehető vagy 1 polár+1 vízhatlan+1 kivehető): 11 500 Ft
    4 rétegből egybevarrva (4 polár vagy 3 polár+1 vízhatlan): 11 500 Ft
    4 rétegből kivehető béléssel (2 polár+2 kivehető vagy 1 polár+1 vízhatlan+2 kivehető vagy 2 polár+1 vízhatlan+1 kivehető): 12 000 Ft
    4 évszakos (önmagában használható vízhatlan réteg+1 bepatentolható polár): 13 000 Ft
    4 évszakos (önmagában használható vízhatlan réteg+2 egyesével bepatentolható polár): 13 500 Ft
    4 évszakos (önmagában használható vízhatlan réteg+3 egyesével bepatentolható polár): 14 000 Ft
    Esővédő 9000 Ft
    Kapucni: +1 000 Ft


    Elkészült takarók
    Polár színek
    Vízhatlan színek



    Hajtka hordozós táska:



    - megkötős pántjai segítségével háton és oldalt is hordható
    - 3 méretben készül: L 40X40 cm, M 35X40 cm, S 30X40 cm
    - belső kialakítása: egyik oldalon cipzáras zseb, másikon két kisebb zseb, köztük tolltartó

    ÁRAK:
    S-es 12 000 Ft
    M-es 12 500 Ft
    L-es 13 000 Ft

    Elkészült táskák, övtáskák



    Hajtka övtáska:



    - méretei:
    kis zsebek: 11 cm széles, 13 cm magas, 3 cm mély
    nagy zseb: 20 cm széles, 13 cm magas, 5,5 cm mély
    belső zseb (a hasra simuló oldalon): 18 cm széles, 12 cm magas
    - nagyjából 10 cm állítási lehetőség van a pántban, ezért megrendeléskor kérem szépen a csípőbőséget.

    ÁRA:
    8 000 Ft

    Elkészült táskák, övtáskák





    Ha valakinek extra kívánságai vannak, bátran keressen, minden megoldható!
    hajtka kukac t-online pont hu
    06 30 565 91 96 (sosem tudom, hogy hol a mobilom, sokszor nem veszem fel, de mindenkit visszahívok ígérem! )

    És kedves Hajtka tulajdonosok! Bármi alakítani való óhaj sóhaj akad, szívesen megcsinálok bármit utólag!!




    Készleten lévő, azonnal elvihető darabok.
    A képek leírásában minden infó megtalálható!

    Hajtkák a
    Babamosoly.hu-n

    Hajtkák a
    Greenbaby.ro-n

    Hajtkák a
    Mamami Bolt-ban
    Utoljára szerkesztette zoka7; 2012.06.03., 23:41.
    Zsófi

    #2
    Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
    1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

    Comment


      #3
      Zsófi, ez nagyon szép.
      Angéla
      Huba Márton (2004), Keve László (2007),Hanga Piroska (2010) és Ilka Mária (2013)

      Eladó vagy zsámbéki, töki ingatlanra cserélhető dobai (Veszprém m.) házunk.

      Comment


        #4
        Köszönöm!!!
        És ami kimaradt, hogy az anyaga cotton canvas, 400 g/m2, nagyon erős, de finom tapintású!
        Zsófi

        Comment


          #5
          Nagyon tetszik ez az apró pöttyös!
          szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
          Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

          Comment


            #6
            Ez a pöttyös anyag tényleg nagyon szép és ráadásul tapintásra is nagyon finom, pihe-puha. Kincsként őrizgettem már régóta!
            Zsófi

            Comment


              #7
              Szia Zsófi!
              Szeretném megvenni ezt a mei tai-t! Teljesen bolond döntés, mivel kisfiam nem hagyja magát hordozni, de remélem a kistestvérei majd nem így állnak a dologhoz, és ez a mt nekem nagyon tetszik.
              Utoljára szerkesztette Hannuska; 2009.02.14., 01:42.

              Comment


                #8
                Hannuska Tiéd!
                Írok privit!
                Zsófi

                Comment


                  #9
                  de szép
                  Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                  Comment


                    #10
                    Hannuska, gratula hozzá! (Megmentettél, komolyan azon gondolkodtam, milyen elfogadható indok lenne, ami miatt vehetnék egy harmadik MT-t, ami ráadásul (így ránézésre) ötvözi a meglévő kettő (Sachi + Bambi) összes jó tulajdonságát...)
                    Clea (Zsófi, 2007. október 20.)

                    Comment


                      #11
                      Ez egy rendhagyó darab. A body-ja keskenyebb, mint egy átlagos mei tai-nak (34 cm), magassága 41,5 cm a derákpánton felül. Anyaga ugyanúgy cotton canvas, japán témájú dekorral.
                      Váll- és derékpántjai flízzel, body-ja gyapjúfilccel bélelt. Lábrésznél betét van a babó kényelmére.
                      Pántja 190 cm, tehát mindenkinek kényelmesen elég elölre is!
                      Az alsó pánt felvarrásánál van egy apró esztétikai hiba, remélem látszik a fotón! Emiatt az ár 8500 Ft.
                      ELKELT
                      Utoljára szerkesztette zoka7; 2009.02.25., 11:48.
                      Zsófi

                      Comment


                        #12
                        Clea, tudom, hogy már egyszer rácsodálkoztam, hogy neked is van Sachid, de nem emlékszem, milyen..van valahol fotó róla? Mik az ideális mt tulajdonságai neked?
                        Zsófi

                        Comment


                          #13
                          Clea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hannuska, gratula hozzá! (Megmentettél, komolyan azon gondolkodtam, milyen elfogadható indok lenne, ami miatt vehetnék egy harmadik MT-t, ami ráadásul (így ránézésre) ötvözi a meglévő kettő (Sachi + Bambi) összes jó tulajdonságát...)
                          Engem nem mentett meg senki, pedig direkt hagytam időt!
                          Nagyon örülök neki és hétfőn már itthon is lesz!

                          Comment


                            #14
                            Helyesbítek a vászon 465g/m2.
                            Hannuska gyere majd képekkel.
                            Zsófi

                            Comment


                              #15
                              Zsófi priviben is kérdezte, hogy mi a véleményem a munkájáról, de inkább itt fejtem ki...
                              Annyit tudni kell, hogy még sosem próbáltam mt-t, még kötni se tudom rendesen, és időszűkében este csak egy béna előre és egy béna hátrakötés próbára futotta.
                              Szóval a véleményem ezek alapján eddig az, hogy ez csúcsszuper!
                              Remek, finom, puha de erős anyagból van és olyan profin van elkészítve, hogy egy pillanatra megtorpantam, hogy esetleg valamit félreértettem és ez nem is Zsófi saját keze munkája, hanem valami ismert márkás, "gyári" mt. Tényleg gyönyörű és igényes munka, olyan mintha egy tapasztalt varrónő készítette volna.
                              Nagyon örülök neki és megpróbálom valahogy beleszoktatni a kisfiamat, aki nem nagyon tűri a hordozást. Remélem megszereti ő is, mert én nagyon odavagyok érte, pedig nem szoktam tárgyakért lelkesedni!

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X