Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

TOMBOLA? Pollora Erdei Tündérek 7 CSERE is!

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    [Eladó] TOMBOLA? Pollora Erdei Tündérek 7 CSERE is!

    Akció
    Csere is lehet hosszu kendore 4 es merettol felfele.

    Pollora Forest Fairies
    - Méret: 7 (520cm)
    - Anyag: pamut
    - Szín, minta: zöld tündérkés
    - Ár: 34.000 Ft
    - Állapot: szinte új még törni kell, átnéztem centiről centire hibát nem találtam
    - Megjegyzések: Németországból érkezett nemrég, de élőben mégsem az a szerelem zöld amit annyira szeretek. Szépséges kendő! Az ára annyi amennyibe nekem került összességében

    ilyen, saját képek csatolva
    http://slingofest.com/wrapPage/pollo...p?modelId=3250



    2. MAM cicafüles hordozótakaró
    fekete, keveset használt, az egyik pántnál kicsit elengedte a varrás javítottam, nem is látszik
    hozok fotókat holnapra!

    6000.-




    Kokadi Funky Birds
    - Méret: 6 (460cm)
    - Anyag: pamut
    - Szín, minta: lilás madaras
    - Ár: 35.000 Ft
    - Állapot: pihepuha kisbabához is tökéletes ölelős, szépséges
    - Megjegyzések: ritka kendő, nagy vágyam volt, de jön helyette más így mennie kell. Itt vettem nem használtam sokat. Már feltettem egyszer de levettem, hogy marad, szóval nehezen válok meg tőle de most már nem IF, mehet. Vágható is ha minden darabra van vevő, batyu és panel/táskának való jönne ki belőle.

    itt szépen látszik a színe de hozok saját fotót is hamarosan
    http://de.agooka.com/c104-101478.html


    Natibaby Mea Fuchsia karikás
    - Méret: rövidebb oldal: 171cm
    hosszabb oldal: 203cm
    - Anyag: 63 % pamut
    37% gyapjú
    - Szín, minta: fukszia színű minta
    - Ár: 6000 Ft
    - Állapot: használt, puha, nem szúrós, hibák: 4 szálkihúzódást találtam rajta, picik, javíthatók, én nem foglalkoztam velük
    - Megjegyzések: rózsaszín karikával amiket találtam egy pár miliméternyi kopást nem látható helyen


    Mivel kendőfüggőségben szenvedek így csere is szóba jöhet ha valami olyat mutattok aminek nem tudok ellenállni
    Mellékletek
    Utoljára szerkesztette Yettap; 2017.03.15., 22:01.

    #2
    és a Nati karikás
    Mellékletek

    Comment


      #3
      Felfel

      Comment


        #4
        szia kriszta, a karikást mekkora anyának javaslod? kisbabás vagy inkább nem?
        Andi, a "három királylány, egy királyfi" mozgalom vezetője
        segíts mindennek olyannak lennie, mint amilyen úgyis. (fodor ákos: gyakorlat)

        Comment


          #5
          üveggalamb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          szia kriszta, a karikást mekkora anyának javaslod? kisbabás vagy inkább nem?
          Szia Oszinte leszek sosem hasznaltam. Egy baratnomnek vettem de kozben ugy dontott hogy tul lanyos lenne a kisfiahoz. Nagyon puha kendo en nem erzem szurosnak a gyapjutartalma miatt es beletennek kisbabat is nagybabat is a hossza nehez kerdes mert en a 176 centimhez kb 170 cm rovid oldalu karikast szeretek de siman csak azert mert nekem igy kenyelmes. Ugyanugy meg tudnam kotni rovidebbel es hosszabbal is

          Comment


            #6
            köszi, kis türelmet kérek!
            Andi, a "három királylány, egy királyfi" mozgalom vezetője
            segíts mindennek olyannak lennie, mint amilyen úgyis. (fodor ákos: gyakorlat)

            Comment


              #7
              ha nem sürgős, jelentkezem nyaralás után, h. mit döntöttem. ha addig vlki vinné, add csak neki.
              köszi!
              Andi, a "három királylány, egy királyfi" mozgalom vezetője
              segíts mindennek olyannak lennie, mint amilyen úgyis. (fodor ákos: gyakorlat)

              Comment


                #8
                üveggalamb eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ha nem sürgős, jelentkezem nyaralás után, h. mit döntöttem. ha addig vlki vinné, add csak neki.
                köszi!
                Nem surgos a ruhak is varnak rad de nyugodtan gondold at ha kered kuldom majd egyutt

                Comment


                  #9
                  A nati árát szerintem elirtad! Ha mégsem, akkor én kérem
                  Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

                  Comment


                    #10
                    Meskó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A nati árát szerintem elirtad! Ha mégsem, akkor én kérem
                    Nem irtam el tudom hogy joval tobbet er de ennyiert vettem itt a piacteren emiatt nem adom dragabban mert az nem "mamami kompatibilis" hozzaallas es nem is aludnek jol miatta

                    A szalkihuzodasokat lattad ugye? Csak a rend kedveert

                    Comment


                      #11
                      Hűha tényleg azt hittem elirtad igy szinte viccnek szántam, bocs

                      Nem tudom milyen a gyapjas kendő, de most már utána nézek
                      Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

                      Comment


                        #12
                        amikor én vettem én is azt hittem, hogy elírás szóval semmi gond

                        de így érzem korrektnek. Jó kis kendő ez csak hát izé van egy pár kendőm...

                        Comment


                          #13
                          Köszi Yettap, ha más színű lenne, tényleg vinném, de a többi karikásomban is dominál a piros/pink, így nem kérem köszi
                          Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

                          Comment


                            #14
                            rendben

                            Comment


                              #15
                              ide is írom, hogy nem kérem, nagyon köszönöm!
                              Andi, a "három királylány, egy királyfi" mozgalom vezetője
                              segíts mindennek olyannak lennie, mint amilyen úgyis. (fodor ákos: gyakorlat)

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X