Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közös rendelések gyűjtőhelye (új)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mit rendelünk?KAM Műanyag Patenteket.
    Honnan? Kínából nagy tételben, és olcsón.
    Csatlakozás határideje: 2013.02.15.
    Ki szervezi? Virgie
    Hol szervezi? Indítottam neki saját topicot
    Dani (2008.07.17.) Zsombor (2010.06.11) és Misu (2012.11.24.)
    E-MAIL címem.

    Comment


      KAM műanyag patentek

      .....
      Utoljára szerkesztette Marcsi1027; 2013.01.12., 15:24. Oka: szóltak,hogy nem jó helyre írtam

      Comment


        Mit rendelünk? Kendők, csatosok, mei tai -ok, hordozós pulcsik, kabátok és mindenféle kiegészítők

        Honnan? http://www.slingomama.nl

        Csatlakozási határidő: amikor összejön az 5 kendő (max. 2013 február vége?)

        Ki szervezi? Ancsapancsa (Andyca segítségével)

        10 euró a posta

        Utalni előre kellene majd

        Jelentkezni: detkovicsaniko@gmail.com címen lehet
        Utoljára szerkesztette Ancsapancsa; 2013.01.19., 12:53.
        Ancsa, aki Mátyás (2007.07.12) , Ágoston (2010.12.02) és Juli baba (2013 02.13) anyukája

        Comment


          Sziasztok!

          Rendelni szeretnék mosható pelusokat innen:

          http://www.aliexpress.com/item/Free-...718535231.html

          Nekem 10 db-ra van szükségem a 20-ból. Ha valakit érdekel a másik 10 db. jelezze nekem priviben!
          A 10 db pelus ára kb 4500 forint körülre jönne ki. Betét nincs hozzá, de magamnak azt is rendelnék, ezért, ha van rá igény kb. hasonló árban néznék hozzá azt is.
          A részleteket privátban beszélnénk meg!
          Emily84

          Comment


            ez még él?

            Szia Sára,

            , most találtam rá a rendelésedre, de nem jön le, hogy él-e még a lehetőség?

            sara1986 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok!
            Már régen kinéztem magamnak ezen az oldalon (http://www.aliexpress.com/) a pizsiket (sok mást is...)
            Nagyon jó árban vannak, csak általában egy szettből 6-ot kell venni 6 méretben.
            2-7 éves korig.
            Gondoltam összeállhatnánk, mert itt sokaknak van több gyermeke.
            Max 7 dollár/szettig néznék, az kb. 1500 Ft. Ugyanezeket vaterán 3500 Ft-ért árulják.

            Csináltam egy google docs-os táblázatot, amibe mindenki beírhatja magát. Sőt új linkeket is tehet be alulra, aki szeretne, de kérem figyeljetek rá, hogy Hungarybe free shipping legyen!!! Ha valamire túl sok jelentkező van, nyissatok belőle új sort is nyugodtan
            Az viszont nagyon fontos, hogy TILOS MÁST KITÖRÖLNI, HA VALAKI TÉVESZT AZ VONJON VISSZA (edit/undo).

            Amiből kigyűlik a sor, azt megrendelem, amennyiben van rá fedezetem, ha nincs, írok nektek az utalással kapcsolatban. Ha megfogja a vám, akkor jön még rá 27% áfa, ez pizsiszettenként nincs 400 Ft pluszköltség. És más terméknél is érdemes átgondolni, hogy ebben az esetben is megéri-e az ár...
            Alapesetben ide kérem a csomagot, de ha olyan sorról van szó, amiben benne sem vagyok, akkor valamelyikőtökhöz. Ha csak gy településről vagytok egy sorban az a legideálisabb (pestieknek szól elsősorban).

            dokumentum linkje:
            https://docs.google.com/spreadsheet/...GX1JXTXc#gid=0
            Gabi & Kolos (09.11.03.) Minka (12.07.23.)

            Comment


              gyere a megbeszélősbe
              ill nézd meg a táblázatot és ha van olyan cucc ahol még nem telt be a sor, az még nincs megrendelve.
              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

              Comment


                Mit rendelünk? fonal, meg ami kell

                Honnan? http://fonalam.hu

                Csatlakozási határidő: folyamatos (jan 31.-ig), mivel a kincsesládába folyamatosan töltik a fonalakat, véges darabszámmal
                ha kell valami írj, mert én is most jártam úgy, hogy betettem a kosárba, és 1-2 óra múlva már nem volt meg a kinézett fonal

                Ki szervezi? inga

                pk 5 kilóig 1067, 10 kilóig 1245, ez oszlik el köztünk

                Jelentkezni: nadorgerda@gmail.com a tárgymezőben fonalam szerepeljen
                Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                Nagy zsibvásár itt

                Comment


                  Mit rendelünk? Mintás PUL anyagokat és minden mást az oldalról
                  Honnan? Diapersewing
                  Csatlakozás határideje: 2013.02.10. De lehet tolódik a dátum,attól függ hányan leszünk.
                  Ki szervezi? Gyulaváriné
                  Hol szervezi? A Textilpelus Világ Fórumban
                  Krisztina aki három lány és két fiú édesanyja.
                  Facebook oldalam,Webáruház
                  Nita Baby pelenkák Mamami,

                  Email

                  Comment


                    lulacse eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szia Sára,

                    , most találtam rá a rendelésedre, de nem jön le, hogy él-e még a lehetőség?
                    pizsi rendelés itt:
                    http://www.mamami.hu/forum/showthrea...32597&page=211
                    és itt:
                    https://docs.google.com/spreadsheet/...GX1JXTXc#gid=0
                    Utoljára szerkesztette PoIIy; 2013.01.21., 13:50.
                    Polly/Eszti; Ida 7 éves lesz ; Mariann 3 éves ; Csenge pedig 1

                    Comment


                      Mit rendelünk? Mosószappant
                      Honnan? oroshaziszappan
                      Csatlakozás határideje: 2013.01.27 12 óra
                      Ki szervezi? bellad
                      Hol szervezi? emailben: bellad(pont)mamami(kukac)gmail(pont)com

                      Elsősorban bpiek jelentkezését várom, de feladom postán annak aki szeretné! Elosztópontok: moszkva, nyugati, déli, oktogon

                      Szállítási ktg a honlapon találtok, az 5kg minimum meg van! A szappan ára 1kg 750Ft

                      Egyéb információk itt és itt.

                      A PK-t arányosan kg alapján osztanánk szét. A múltkor kilónként 100Ft-ra jött ki.

                      lehet tőlük venni "mosószert" is. Ez 80-20% arányban tartalmaz szappanpelyhet és mosószódát. 850Ft kilója, és kilós csomagolásban adják.

                      Az előző rendeléshez képest változás, hogy a pénzt előre kérem átutalni, és hogy kilós egységekben rendelek!

                      Még mindig nem ért ide a szappan Szólok, ha megérkezett.
                      Utoljára szerkesztette bellad; 2013.02.14., 09:20.
                      bellad - Orsi -kinek a hátán mamagol(t) Lilianna (2009.02) , Izabella (2010.07), Emília(2012.03)
                      ELADÓSÁGAIM
                      Ide írj: bellad.mamami(kukac)gmail.com

                      Comment


                        Mit rendelünk? szoptatós téli ruhát
                        Honnan? http://www.aliexpress.com
                        Csatlakozás határideje: határozatlan
                        Ki szervezi? hanemhanna
                        Hol szervezi? emailben, lásd az aláírásomban

                        a pizsamákhoz hasonlóan itt is több darabot kell rendelni. kinéztem néhányat, ami nekem tetszik, és hát azt rendelném meg, amire előbb összejön annyi jelentkező, amennyi kell. a ruhákról én is csak annyit tudok, ami oda van írva, olyanokat választottam, amik állítólag pamutból vannak és melegek, de még sosem rendeltem innen!
                        a választásaim:
                        ilyen csíkos
                        ilyen kapucnis
                        Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                        baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                        nézzetek texpeles videót ITT!
                        ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                        Comment


                          karika karikás kendőhöz slingrings

                          Mit rendelünk? amerikai karikát slingrings.com oldalról, a gyártótól
                          Honnan? http://www.slingrings.com/ncolors.php
                          Csatlakozás határideje: minél hamarabb, de max február elejéig
                          Ki szervezi? valerka
                          Hol szervezi? itt vagy valerkanak kukac freemail pont hu

                          tudnivalók a topikom első hsz-ában, árat rendelés után tudjuk pontosítani.
                          Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                          privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                          Comment


                            Mit rendelünk? 100% pamut egyfalas frottír, fehérítetlen (nyers színű), 360-380 g/m2-es rugalmas kelmét. És más kötött anyagokat.
                            Honnan? Minitex
                            Csatlakozás határideje: 2013.02.10. (vasárnap) éjfél.
                            Ki szervezi? Virgie
                            Hol szervezi? Indítottam neki saját topicot
                            Dani (2008.07.17.) Zsombor (2010.06.11) és Misu (2012.11.24.)
                            E-MAIL címem.

                            Comment


                              Mit rendelünk? kozmetikai alapanyagokat, meg ami van a honlapon
                              Honann? dragonspice.de
                              Ki szervezi? Én, Dolce Mamma
                              Hol? e-mailben
                              Csatlakozási határidő: holnap, vagyis jan. 28. este 20.00.

                              A cuccokat nem szeretném postázni, február végén hozom Pestre és azon a hétvégén átadom. A Móricz Zs. körtér a nagy esélyes délután 3 felé. Sajna bajna, nincs időm máskor, másfelé utazni, ennek tudatában rendeljetek. köszi
                              Utoljára szerkesztette Dolce Mamma; 2013.01.27., 22:21.
                              "Nehéz dolog a helyes középutat eltalálni: a szívet megkeményíteni az életre, és puhán tartani a szeretetre. "

                              Comment


                                Mit rendelünk? Végkiárusításon szoptatós felsőket, fehérneműt, szoptatáshoz kapcsolódó és egyéb baba-mama holmit, biopamut babaruhát
                                Honnan? http://www.sweetnursing.com/
                                Csatlakozás határideje: 2013. február 2. szombat éjfél
                                Ki szervezi? Haribori, azaz én
                                Hol szervezi? Priviben írj e-mail-címet és én küldöm a listát, amit a raktársöprő leltározás után kaptunk, ugyanis ezeknek nagy része már nincs fönt a webáruházban, illetve van, aminek az ára ott még nincs átírva akciósra!

                                Vám, ÁFA nincs (EU-n belülről jön)! Minden, amiből saját készlet maradt, az akciós, de nincs kigyűjtve a "Sale" menüpont alá, hanem érdemes minden menüpontot átnézni. (Viszont ezek közül már nem biztos, hogy minden megvan még!)

                                Esetleges kérdésekkel gyertek a beszélgetős topikba!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X