Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Al!.ekszpressz ;) - kibeszélős topik

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    nálunk a nagyon kicsi simák kijöttek annó. ami már követett vagy ajánlott szerű, azért be kell menni...
    ha több helyről több mindent rendel valaki akkor érdemes lehet összevárni őket, már amennyire lehet.
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      Egy kettot azert itt is bedobnak.
      Nem tudja vki van mostanaban jo peluskulso a, alin?
      Kriszti

      Comment


        Én is kérdezek:
        gyűrűs kalendáriumba naptár betétlapokat (heti nézetet) personal méretben rendelt már valaki?

        És esetleg (annyira azért nem túl) alkalmi ruhát (bálna méretben), amit mondjuk egy szülők-nevelők báljára fel lehet húzni?
        youlcsi és Muki (101214)[/URL]

        Comment


          youlcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Én is kérdezek:
          gyűrűs kalendáriumba naptár betétlapokat (heti nézetet) personal méretben rendelt már valaki?

          És esetleg (annyira azért nem túl) alkalmi ruhát (bálna méretben), amit mondjuk egy szülők-nevelők báljára fel lehet húzni?
          Az én gyűrűs mappámmal együtt rendeltem + lapokat.

          nézz be ide, ide gyűjtöttem össze lapokat, amik nyomtathatók https://hu.pinterest.com/fairyviolet_/filofax-planners/
          Viki&Lackó(14,5)
          https://www.instagram.com/viki.bacskai/

          Comment


            Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            Az én gyűrűs mappámmal együtt rendeltem + lapokat.

            nézz be ide, ide gyűjtöttem össze lapokat, amik nyomtathatók https://hu.pinterest.com/fairyviolet_/filofax-planners/
            óóó, ezek annyira klasszak! de nyomtatgatni nem akarok, akkor nem lesz szépen kétoldalas. Ha meg profival csináltatom, árban ugyanott vagyok, mintha vennék.
            a jelenlegi mappám 1500 ft volt 2 év naptárral. ha nem találok megfelelőt, akkor veszek egyet újabb 2 évre. csak úgy a szívemhez nőtt ez, kidekoráltam, szeretem, hogy sajnálnám lecserélni.
            youlcsi és Muki (101214)[/URL]

            Comment


              ruhát az aliról mindig nagyobbat
              Kriszti

              Comment


                Köszi, de ruhában úgy érzem megtaláltam az igazit a tecsóban. Még csak nem is kifejezetten drága... szóval azt hiszem ez megoldódott.
                (nagyon sok alis ruhát megnéztem, de egyszerűen nem bírom rászánni magam próba nélkül... bár van egy, ami nagyon tetszik, és még olcsó is. Hát nem tudom :/ )
                youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                Comment


                  linkelj
                  Kriszti

                  Comment


                    kerry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    linkelj
                    https://www.aliexpress.com/item/-/32...39f83c00w9ldC6

                    nála sok vásárlói fotó van. Oké, nem egy nagyestélyi, de bálnáknak az nem is való
                    youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                    Comment


                      nem is rossz, az ára is okés, hát rajtam is furán állna most így pocakkal
                      Kriszti

                      Comment


                        Sziasztok! Szokott valaki mostanában rendelni? Tavaly ilyenkor rendeltem több dolgot is gond nélkül, de most még a fizetésig sem jutok el és nem értem miért nem működik... sikerült belépnem, mert regisztrációm az van, próbáltam belépés előtt is rányomni a vásárlásra, belépés után is, de akkor sem...
                        Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                        Comment


                          Nekem is volt ilyen problémám átmenetileg. Nem tudom már mi oldotta meg. Nem működött a webkártyám, felhúztam magam, rendeltem sima bankkártyával, majd legközelebb újra a webbel.
                          Azt látom, hogy a már bevitt/mentett kártyámmal nem tudok fizetni (és fogalmam sincs, hogy kell kitörölni onnan), de más fizetési opciót választva, másik bankkártyával fizetve szimplán beírom ugyanazokat a kártyaadatokat és máris megy.
                          youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                          Comment


                            kerry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            nem is rossz, az ára is okés, hát rajtam is furán állna most így pocakkal
                            végül megvettem a tecsóban a kinézett ruhát. Átgondoltam és tk ez egy szimpla dzsörzé, pólóanyag, legalábbis annak tűnik... és mint ilyen valahogy elgondolkodtam azon, hogy kell-e nekem.
                            youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                            Comment


                              Hát fogalmam sincs mit bénáztam el eredetileg, de most működött kártyás fennakadás is volt, de csak mert nekem valóban megváltozott közben, de azt simán engedte átállítani... csak panaszkodnom kellett és következő nekifutásra sikerült
                              Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                              Comment


                                yulcssi láttam én is kötött poloszerű anyag rögvest mosás szárítás forma tartás jutott eszembe, esetleg egy szép felső meg fekete naci, bár a ruha elegánsabb. Erről a bálról mindig ált isk jut eszembe, meghogy vigyünk tombolát.

                                én most fonalat rendeltem, kicsi de puha vászontáska elég erős anyagból+ajándék hajgumi
                                Kriszti

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X