freewallet.org yobit bgogoli eobot eobot yobit.net биржа vbulletin nulled rus wp super cache tarot falı irc web chat applet poloniex.com yobit.net yobit.net
kimosott popsitörlők - kakifogónak - Mamami Fórum | Baba-mama közösségi és piactér

Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

kimosott popsitörlők - kakifogónak

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

[Ingyen] kimosott popsitörlők - kakifogónak

Sziasztok!

Ingyen vihető egy naaagy adag kimosott popsitörlő. Kakifogónak használom ezeket, de ennyire nincs szükségem.

Pk-t fizetni kell postázás esetén, de személyesen is átvehető melóidőben IX kerület Lecner Ödön fasoron, melóidőn kívül XVIII kerület Sárkány centernél.
    Mellékletek
    Utoljára szerkesztette Earanyi; 2020.02.16., 15:30.
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

60 fokon mostam, teljes mosással és teafaolajjal öblítettem. Mivel rég csak itt áll, ezért át kell azért mosni egy öblítő mosással.

Ha valakinek lenne tippje, hogy hogyan használhatom még fel ezeket, akkor zárom a topikot és használom én, csak kakifogónak már nincs ennyire szükségem. Kidobni meg nagyon nem akarom.
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      60 fokon mostam, teljes mosással és teafaolajjal öblítettem. Mivel rég csak itt áll, ezért át kell azért mosni egy öblítő mosással.

Ha valakinek lenne tippje, hogy hogyan használhatom még fel ezeket, akkor zárom a topikot és használom én, csak kakifogónak már nincs ennyire szükségem. Kidobni meg nagyon nem akarom.
      Nekem is nagyon sok lett egy idoben en takaritashoz hasznaltam fel vegul. Pl wc attorlese illetve a kerti butorokhoz is ezt hasznaltam. Nyilvan a konyhapultot azert nem ezekkel torolgetem de szamos takaritando felulet van amihez tokeletes

Comment

Betöltés...
      X