Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szilvija varrományai

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Szilvija eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez jól esett, köszönöm!
    Többedik mensis tapasztalat alapján jobban vizsgázott más márkánál. Többet nem igazán próbálnék, nincs rá igényem és barátnőm is mondta h. nagyon jó cucc.

Comment

Jó cucc
      Nagyon örülök, hogy bevált!
      én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
      Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

Comment

SZia Szilvija, most látom, hogy lehet mostanra (másnál biztosan) vattapamacsok helyett artisztításra alkalmas, kézileg varrt biopamutos/pamutos szövetkorongokat kapni. te tudsz iylet csinálni?
        . o O

Comment

Ez kb. melltartó betét szerintem

Comment

kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ez kb. melltartó betét szerintem
            lehet! már megint témánál vagyunk Mindenesetre, ha Szilvija visszatér érdekel!
            . o O

Comment

Szilvija valamikor ideér, csak sulikezdés van

Comment

huppano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                SZia Szilvija, most látom, hogy lehet mostanra (másnál biztosan) vattapamacsok helyett artisztításra alkalmas, kézileg varrt biopamutos/pamutos szövetkorongokat kapni. te tudsz iylet csinálni?
                Bocsánat! Sulikezdés, könyvkötés, maratoni szülőik...
                Van is, sima egyszerű pamutvászon, és flanel korongok arctisztításra. 6,5 cm, 150 Ft/db. Bocs a fotóért! Tele az összes asztalom betétekkel, és könyvekkel.
                én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
                Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

Comment

kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szilvija valamikor ideér, csak sulikezdés van
                  Köszönöm!
                  Igen, és kész vagyok teljesen Ma 2 szülői volt, az egyik 3 órás maratoni, most kötöm a kicsi könyveit, amit este hoztam haza.

Comment

Szilvija eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Köszönöm!
                    Igen, és kész vagyok teljesen Ma 2 szülői volt, az egyik 3 órás maratoni, most kötöm a kicsi könyveit, amit este hoztam haza.
                    3 óra az meg mire? Nagyon durva. Mondjuk itt is volt 2-2.5 óra, de volt aki előbb lelépett vagy el se jött.

Comment

A "kicsi"fiam, aki akkora, mint én, megkezdte a felsős pályafutását Az új ofő olyan, mint a régi, csak jobban szeret beszélni Na meg olyanokról is szó esett, ami szerintem nem kéne, hogy téma legyen, de sajnos a mai világban fontos a szülők figyelmét felhívni. ( tévézés, mobilozás, face, és online játékok ) Ezekhez pedig természetesen mindenkinek volt pár szava. Talán még azoknak is, akiknek a kezében villogott a telefon végig.

Comment

Nekünk a szülőin volt szó arról h. szeresssük a gyerekeinket s bátorítsuk, bíztassuk őket. meg h. ne hazudjunk a gyerekeknek.

Comment

Betöltés...
                        X