Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozó kendőt keresek!

Összecsuk
X
  •  
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

Hordozó kendőt keresek!

Sziasztok! Nincs márka elvárásom, de olyan kendőt keresek ami később háti hordozáshoz is használható! Amit nem szeretnék az csatos,karikás és nagyon drága (örülnék ha megállna 15.000 ft alatt valahol).Kisfiúnak keresek... Nagyon köszönöm előre is ha tudtok valamit!
    Kende 2008/02/17 ,boldog anyukája:

Anita

Nekem ezek vannak ezekkel ilyen paraméterekkel, bár a csíkos az háti batyunak való. Ha kell még kép, akkor szívesen töltök, bár élőben sokkal élénkebbek a színeik. Storchenwiege Leo Turquoise

Size: 4,6
    Blend: 100% cotton
    Weigh: 230 gsm

Didymos Mortiz

358 cm,
    100% biopamut
    Nincs eredeti középjelzése, egyik szegésén házilag felvarrt fekete textildarabka található.
    Mellékletek
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Ha mai tai is érdekelne, akkor az is van, de az nem kendős anyagból lett varrva.
      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

Comment

Nagyon köszönöm! Kérlek küldenél rá árakat majd?

Anita

Comment

Nekem egy ilyen Natibaby van. Tiszta pamut, hosszu 6os kb 480 cm. 15 ezer ft
          ​​​​​​
          Mellékletek

Comment

Illetve van egy nandu, az olcsobb, de van benne rozsaszin is, nem tudom, az zavar e kisfiuhoz... Nameg a nati azert jobb szerintem, minőségre.
            Utoljára szerkesztette gkop; 2020.05.05., 06:06.

Comment

Nagyon köszönöm, de már meg is oldódott!

Anita

Comment

Betöltés...
              X