Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hozzátáplálás - receptek, ötletek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon picit tudomasom szerint lehet. De a szerecsendioval akar a kesz etelt is lehet izesiteni tehat nem muszaj belefozni. Vagy ha a felnottek tobbet szeretnenek utolag is tudjak hasznalni. En a husleveshez hasznalom rendszeresen pl es siman lehet a kesz tanyerban levo levest is fuszerezni vele
    Köszönöm, akkor megpróbálom, remélem nem okoz majd panaszt. Sajnos csak akkor hajlandó enni, ha az én tányéromból kaphat, ha külön neki teszem félre, akkor bele sem nyal. De legalább már eszik valamicskét
    Ha már a dióféléknél tartunk: a kókuszreszelék jöhet?

    Comment


      A kokusz egy ev felett mehet ugy tudom de a reszelekkel vigyazz nem tudom milyrn formaban akarod adni neki de nehogy letudozze az apro darabokat. Ha pl kelszbe sutot ugy ok de ha ugy akarod mint pl a kokuszgolyonal hogy valamit meghempergetsz a kokuszreszelekben azzal meg ovatosan.

      Comment


        Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A kokusz egy ev felett mehet ugy tudom de a reszelekkel vigyazz nem tudom milyrn formaban akarod adni neki de nehogy letudozze az apro darabokat. Ha pl kelszbe sutot ugy ok de ha ugy akarod mint pl a kokuszgolyonal hogy valamit meghempergetsz a kokuszreszelekben azzal meg ovatosan.
        A terv az volt, hogy citromos joghurttortához szerettem volna egy kókuszos piskótát sütni, de a napunk nem úgy alakult, ahogy előre elképzeltem Jó tudni, mindenesetre, köszönöm a választ

        Comment


          Mórocz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A terv az volt, hogy citromos joghurttortához szerettem volna egy kókuszos piskótát sütni, de a napunk nem úgy alakult, ahogy előre elképzeltem Jó tudni, mindenesetre, köszönöm a választ
          Ok indulok ilyen finomsagokra en is beneveznek
          Hat kisgyerekkel sok olyan nap lesz meg ami mashogy alakul mint tervezted. Majd megsutod kesobb

          Comment


            Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ok indulok ilyen finomsagokra en is beneveznek
            Hat kisgyerekkel sok olyan nap lesz meg ami mashogy alakul mint tervezted. Majd megsutod kesobb
            Sikerült megsütnöm, itt csücsül a hűtőben, 1-2 szelet jut Neked is
            Olyan édesszájúak lettünk, mióta megszületett Lele, hogy tudunk így példát mutatni, hogy az édesség csak módjával az étkezések végén (figyelnünk kell, mindkettőnk családjából örökölhetett gurulógéneket).

            Comment


              spam. Kérjük mellőzd a spameket a beszélgetésekben!
              Utoljára szerkesztette babamosoly; 2018.10.11., 12:24.

              Comment

              Mamami portál footer

              Összecsuk

              Friss bejegyzések

              Összecsuk

              Cikk a mamami portálról

              Összecsuk

              szivárvány
              Betöltés...
              X