Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szoptatásról a médiában

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    A szoptatott gyerekek sokat sírnak, a tápszeresek meg nem, mert azok meg túl vannak etetve.
    Gratulálok.
    Nőkért.hu

    Bogi vagyok, két gyerek anyja

    Comment


      hűűűűűűű, de rossz cím!
      azt hittem, az lesz a cikk folytatása, hogy:"ne szoptass, vegyél sok tápszert, meg cumisüveget a Tuskóáruházban"....
      Judit, babáim: Tomi 2006. 05. 16. (csokiszemű szerelem) és Lina 2010. 05. 18. (a cicifüggő királykisasszony)

      Comment


        Ez valami ultra-extra gusztustalan!
        Nesze nektek, "szoptatás-nácik", sok-sok szeretettel!
        Ha igazán dühöngeni akartok rajta, javaslom figyelmetekbe a kommenteket is! (Hogyhogynem, még ezt a fórumot is belekeverte az egyik "kedves" kommentelő...)

        Comment


          No ezt nem kellett volna elolvasnom kora reggel sajnos nincs a közelemben egy doboz bon-bon meggy...
          I STILL Make Milk, and What's Your Superpower?

          Petra, aki hordozási tanácsadó és a gyerekek: Zalán (2007), Janka (2009), Lehel (2011), Ábel (2014)

          Comment


            A múltkor láttam egy krimit, talán Esküdt ellenségek volt. Ebben az anya szexuálisan molesztálta a kisfiát, és erre az hívta fel a figyelmet, hogy 5-6 évesen is szoptatta, a gyerekek meg csúfolták. Olyan szomorú lettem, hogy így bemocskolják a szoptatást.
            legyen szép napod!

            Comment


              palotagi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ez valami ultra-extra gusztustalan!
              Nesze nektek, "szoptatás-nácik", sok-sok szeretettel!
              Ha igazán dühöngeni akartok rajta, javaslom figyelmetekbe a kommenteket is! (Hogyhogynem, még ezt a fórumot is belekeverte az egyik "kedves" kommentelő...)
              Ezt is olvastam. Először dühös lettem, aztán szomorú. A kommenteket az első 50 után nem olvastam tovább.

              Comment


                Pandaanyuci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ezt is olvastam. Először dühös lettem, aztán szomorú. A kommenteket az első 50 után nem olvastam tovább.
                Én azonnal szomorú. Nagyon nagyon gyökeresen kellene megváltozni valaminek, hogy ezen gondolatok többsége meg se szülessen egy fejben, egy anya fejében, nemhogy még le is írja, majd pedig nagy mellénnyel publikálja.

                Comment


                  Engem már sajnos a szoptatás mellett kardoskodók kommentjei is irritálnak néha. Többet ártanak a trágárul, rosszul megfogalmazott, odavágott mondatok, mint a csend...
                  I STILL Make Milk, and What's Your Superpower?

                  Petra, aki hordozási tanácsadó és a gyerekek: Zalán (2007), Janka (2009), Lehel (2011), Ábel (2014)

                  Comment


                    Nahát, inkább el se olvasom (csak az első sort, nekem elég is volt).

                    Azért az elég szomorú, hogy a bezzeganya, ami egy jó kezdeményezés volt (egy fórumra írogatók hozták létre, hogy egymással beszélgessenek), ilyen ízléstelen kattintásvadászatra menjen rá.
                    Hiába, mint a régi szép porontyos időkben.

                    Egyébként az ilyen ember meg önigazol. Minek, ha olyan biztos a dolgában?
                    Nőkért.hu

                    Bogi vagyok, két gyerek anyja

                    Comment


                      Na, csak beleolvastam.
                      Tudjátok, egy ilyen cikket leírni roppant gáz a tápszerhamisítási botrányok után.

                      Sztem ez a cikk még azoknak is sértő, akik tápszereznek.
                      Nőkért.hu

                      Bogi vagyok, két gyerek anyja

                      Comment


                        Azoknak, akik nem örülnek, hogy a tápszerre fanyalodtak, tuti.
                        I STILL Make Milk, and What's Your Superpower?

                        Petra, aki hordozási tanácsadó és a gyerekek: Zalán (2007), Janka (2009), Lehel (2011), Ábel (2014)

                        Comment


                          én először majdnem felbosszantottam magam, aztán mégsem. mert aki ilyeneket gondol, meg leír az nyilvánvalóan állati rosszul érzi magát és rettenetesen túlkompenzál. így aztán a gondolatmenetre tulajdonképpen van "mentség" bizonyos értelemben.
                          amire nincs, azok az ilyen kifejezések, mint a "szoptatás-náci", ha lenne elég energiám, szívem szerint felkutatnám, biztosan van olyan ptk paragrafus, ami szerint emiatt bíróság elé lehetne vinni a kis *****-t. na.
                          Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                          baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                          nézzetek texpeles videót ITT!
                          ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                          Comment


                            Néha én is benézek a bezzeg.any.ára, mert van pár érdekes cikk, de a kommenteket olvasni teljesen felesleges, az egy másik világ. Nekik meg mi vagyunk az. Ha semmi mást nem nézek, csak a stílust, akkor sem kérdés, hogy hova szeretnék tartozni.
                            Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                            Comment


                              palotagi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ez valami ultra-extra gusztustalan!
                              Nesze nektek, "szoptatás-nácik", sok-sok szeretettel!
                              Ha igazán dühöngeni akartok rajta, javaslom figyelmetekbe a kommenteket is! (Hogyhogynem, még ezt a fórumot is belekeverte az egyik "kedves" kommentelő...)
                              És ilyen gondolatokat ébreszt a bizonytalanokban:
                              http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerek...-tapszerezes-m

                              És ha problémád van a szoptatással, akkor véletlenül se fordulj szakemberhez (hiszen azok "szoptatás-nácik") inkább tömjed a gyereked tápszerrel.

                              Én teljesen biztos vagyok benne, hogy ha a klinikán nem beszélget el velem a "szoptatás-náci" (egyébként a nagy szopipártisága miatt a kismamák körében rettegett) neonatológus adjunktusnő, akkor annyira túlparáztam volna az egész szopi dolgot, hogy már tuti nem lenne tejem. Szóval én szeretem a "szoptatás-nácikat"
                              Zsizsi(k)ke Katababa (2011.07.24) anyuja

                              Comment


                                csak könyörgöm, ne írd le még egyszer!!!
                                Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                                baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                                nézzetek texpeles videót ITT!
                                ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X