Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mosható pelenka varrás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    bodza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudtok ajánlani olyan gyapi szabásmintát, ami mérethelyes? Szeretnék egy normál S-es gyapit is varrni. Köszi!
    Neten , nem igazán fogsz találni . A bebujost ,nem nagy kunszt megcsinalni. A nagyobb szabásminta is jo hozzá. Mérd le kb a gyereket , es a szerint csináld . A combja 20-28 cm közt nyúljon , kb 5-7 cm hosszú legyen.
    Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

    Comment


      Nagyon kihalt itt minden. Senki nem akar mostanság varrni?
      Csybe

      Comment


        en fogok varrni nemsokara az erkezo aprosagnak. belsoket es beteteket

        Comment


          én is tervezem azt is varrni, de egyelőre meghalt a varrógépem pedig már azt hittem túléli a költözést, de mikor végre idehoztuk, valahol valaki belerúghatott vagy ilyesmi, mert totál elmozdult a tűmozgató tengelye és ezzel együtt annyi baja van, hogy szerintem kár lenne javíttatni... így kicsit könnyebben szánom rá magam, hogy végre vegyek egy új gépet, de meggondolandó, hogy milyet
          Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

          Comment


            sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            én is tervezem azt is varrni, de egyelőre meghalt a varrógépem pedig már azt hittem túléli a költözést, de mikor végre idehoztuk, valahol valaki belerúghatott vagy ilyesmi, mert totál elmozdult a tűmozgató tengelye és ezzel együtt annyi baja van, hogy szerintem kár lenne javíttatni... így kicsit könnyebben szánom rá magam, hogy végre vegyek egy új gépet, de meggondolandó, hogy milyet
            en a lidlben vettem 2-3 eve egy szuper gepet sokkal.tobbet tud mint amennyit a szereny varrotudasommal en tudok es nagyon jo aron volt megnezem majd a pontos tipusat

            Comment


              Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              en a lidlben vettem 2-3 eve egy szuper gepet sokkal.tobbet tud mint amennyit a szereny varrotudasommal en tudok es nagyon jo aron volt megnezem majd a pontos tipusat
              köszi sokan dicsérik, eleve a lidl akármilyen gépeit, nem csak a varrógépet én ha már így alakult egy komolyabb gépre is beruháznék, de még nem volt időm átböngészni a kínálatot
              Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

              Comment


                sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                köszi sokan dicsérik, eleve a lidl akármilyen gépeit, nem csak a varrógépet én ha már így alakult egy komolyabb gépre is beruháznék, de még nem volt időm átböngészni a kínálatot
                ez egy Singer szoval nem sajatmarkas csak a tipusat nem tudom fejbol

                Comment


                  sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  köszi sokan dicsérik, eleve a lidl akármilyen gépeit, nem csak a varrógépet én ha már így alakult egy komolyabb gépre is beruháznék, de még nem volt időm átböngészni a kínálatot
                  Ha találsz jót jó áron szóljál lécci. Neme még szinte újszerű gépem van, de ez varraj meg magától, szóval Nem merek nekifogni, mert fogalmam sincs, hogy mit tud, melyen talpat/tűt stb-t kell használjak ehhez-ahhoz. Párszor próbáltam, de alul horgosodott (vagy mi), a picit nyúlósabb anyagot csak hullámosan tudom varrni. Tudok varrni anyu régi orosz gépén, de az enyémet meg kellene előtte tanulni. Nincs türelmem és nincs aki segítene. Szóval vágyom egy olyanra, ami szinte magától varr
                  Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                  Comment


                    Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    ez egy Singer szoval nem sajatmarkas csak a tipusat nem tudom fejbol
                    Singer Brilliance 6180 az enyem. Nagyon szeretem. 70-80 ezer korul van a normal ara a lidlben 39 ert vettem ket eve

                    Comment


                      Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      Singer Brilliance 6180 az enyem. Nagyon szeretem. 70-80 ezer korul van a normal ara a lidlben 39 ert vettem ket eve

                      Úúú, na akkor résen leszek lidlnél
                      Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                      Comment


                        Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                        Ha találsz jót jó áron szóljál lécci. Neme még szinte újszerű gépem van, de ez varraj meg magától, szóval Nem merek nekifogni, mert fogalmam sincs, hogy mit tud, melyen talpat/tűt stb-t kell használjak ehhez-ahhoz. Párszor próbáltam, de alul horgosodott (vagy mi), a picit nyúlósabb anyagot csak hullámosan tudom varrni. Tudok varrni anyu régi orosz gépén, de az enyémet meg kellene előtte tanulni. Nincs türelmem és nincs aki segítene. Szóval vágyom egy olyanra, ami szinte magától varr
                        Jaj hozzunk már össze varrós talit, merem mondani hogy értek a varrógépekhez és már majdnem tudok vezetni is hogy el is jussak valahova
                        Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                        Comment


                          En is szeretnek majd egy gepet karacsonyra.
                          addig meg marad az kezi tekeros valtozat
                          Kriszti

                          Comment


                            sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                            Úúú, na akkor résen leszek lidlnél
                            Metro-ban, Aldiban is szoktak ilyen akciók lenni, de néha a Tesco-ban is. Ezeken a helyeken is nézz körbe. A Lidl-ben most volt pár hete ilyen akció. Hívd fel őket és kérdezz rá, hogy van e valahol még, vagy lesz e mostanában (az Aldiban segítőkészebbek, de érdemes megpróbálni azért)
                            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                            Comment


                              sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                              Jaj hozzunk már össze varrós talit, merem mondani hogy értek a varrógépekhez és már majdnem tudok vezetni is hogy el is jussak valahova
                              IMÁDNÁM!!!!! De mielőbb, mert most a cégem felajánlott egy pozit és lehet, hogy idő előtt vissza kell álljak a melóba ()
                              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                              Comment


                                sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                Úúú, na akkor résen leszek lidlnél
                                hat amikor lattam hogy akcioban lesz gyorsan utananeztem mit tud mennyire jo stb es akkor lattam mennyi a normal ara. gondolom lidlek nemetorszagbol.hozzak be nagyobb tetelben de tokmindegy a lenyeg hogy szerintem jo aron vettem tenyleg szuper kis gep.
                                Ja es a ferjem egy hos volt odament akkor nyitasra hogy tuti ne maradjunk le rola

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X