Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű textilpelenkázóktól 5.0

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nori ha felszamolod a keszleteket es esetleg akad meg pici ujszulotteknek valo pelusod kerlek gondolj ram erdekelne
    Szétnézek majd! Nektek fogom küldeni elsőként az infókat. 1-es, vagy S-es pelusaink nincsenek már rég, egy-két M-es, de OS külsők vannak. De majd még átnézem, mert vagy 3-4 helyen lehetnek amiket nem használunk.
    szept.végén kezdődik a bölcsi beszoktatás Most egy kicsit meg fog szakadni a szívem, de végül jó lesz, csak sok-sok minőségi időt kell rájuk szánni.Amúgy én is hálás vagyok, hogy engedik a mosizást. Sőt! A védőnéni is támogatná, hogy szervezzek egy amolyan tájékoztatót, bemutatót. Megpróbálom, csak idő kellene. Meg energia. Meg jó sok
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

    Comment


      Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

      Detto. Nem is szeretem a zsebiket, de a bölcsibe ezt kérik. Sőt! Tépőzárasat. Na azt aztán végképp nem szeretem. 1000X jobb a 2 soros patentos. De ez van.
      Teljesen egyet ertek.
      Kriszti

      Comment


        Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        en is imadom a bambuszt de sokkal lassabban szarad mint a pamut. kell neki ido amig bejaratodik kb az otodik mosas utan lesz jo. En kiprobaltam az ikeas torolkozoket hat atomjaira foszlott ket honap utan. Meg mivel sokat szopizo sokat pisilo babaim vannak en csak a hard core anyagokkal pelusozok bambusz kender zorb es tarsaik a pluss frottir tetra egyebek nalunk eselytelenek hacsak nem akarok minden egyes pisi utan pelust cserelni
        Anyoseknal tudnam hasznalni. Ott nem igazan tudok eldobhatozni, mert a szemet szallitas nem megoldott.
        Kriszti

        Comment


          Sziasztok, azt nem mondanám hogy zöldfülű vagyok, de eleg retro a pelenka ismeretem. Annyifèle új márka van, amikről meg nem is hallottam :-) kinek melyik a kedvenc pelenkàja?
          Csilla, és gyermekei: Boróka 2009.08.18, Győző 2011.12.29

          Comment


            csillucimucuska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok, azt nem mondanám hogy zöldfülű vagyok, de eleg retro a pelenka ismeretem. Annyifèle új márka van, amikről meg nem is hallottam :-) kinek melyik a kedvenc pelenkàja?
            Hát nekem a külső-belső kombó jött be. A gypik nem lettek a kedvenceim, nem is tanultam meg normálisan lanolinozni . Amit mások nagyon, de nagyon dicsérnek azok a G pelusok és annak utánzatai. Azaz a csónakosak most a menők. Én varrni akartam volna, mert elvileg extra könnyű, de kicsúsztam az időből, így totálisan feladtam. A bölcsi miatt én kínai olcsó zsebiket használtam. Háááát, nagyon nem lettek ezek sem kedvencek, de érték/ár arányban verik a mezőnyt.
            Ami nagyon, de nagyon nem volt fazon egyikkel sem, az a popin. Nagyon haragszom ezekre a pelusokra. Gyorsan tönkremennek sajnos és nem is bírnak sokat. Szerintem.
            Most sajnos iszonyat árak vannak. 5-6e Ft/ pelus szerintem irreális. Varrni, vagy ismerőssel varratni lehet a legtutibb, ha van alapanyag hozzá.
            Hát nem tom, hogy segítettem e. Nem voltam nagy kísérletezős, bár volt egy időben amikor akár 3-mas ikreket is tudtam volna pelusozni
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

            Comment


              Nekem is külső-belső a kedvenc, viszont nálunk nagyon bejött a Pop-in, abból is a sima, nem SIO külső, főleg prefolddal, de betéttel is akár. Viszont a csónakosok nem fazonok a kisfiamra, a G és másolatai egyáltalán nem. Ami leginkább bevált abból, de az sem tökéletes, az a Brilus, alias Brigi-pelus (Hamac-fazon, bevarrt csónakos9..
              A., L. (2015/01) anyukája

              Comment


                csillucimucuska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok, azt nem mondanám hogy zöldfülű vagyok, de eleg retro a pelenka ismeretem. Annyifèle új márka van, amikről meg nem is hallottam :-) kinek melyik a kedvenc pelenkàja?
                Szia, az elsonel meg sima tetra kulso kombo illetve volt a kulso belso .

                Masodiknal eppen h a zsebes mukszik. S meg kiserletezgetni sincs kedvem.
                Sokan rendelnek kinabol, ami ertheto.

                Jo betet(bambusz), jo kulso/zsebi
                Kriszti

                Comment


                  Minett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nekem is külső-belső a kedvenc, viszont nálunk nagyon bejött a Pop-in, abból is a sima, nem SIO külső, főleg prefolddal, de betéttel is akár. Viszont a csónakosok nem fazonok a kisfiamra, a G és másolatai egyáltalán nem. Ami leginkább bevált abból, de az sem tökéletes, az a Brilus, alias Brigi-pelus (Hamac-fazon, bevarrt csónakos9..
                  Igen, a Hamac a csúcs. Ennek is elvileg egyszerű a varrása. De tényleg, ezt a fazont kb mindenki dicséri.
                  Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                  Comment


                    Az mi amit simán "G" nek írtok?
                    Csilla, és gyermekei: Boróka 2009.08.18, Győző 2011.12.29

                    Comment


                      csillucimucuska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Az mi amit simán "G" nek írtok?
                      g-diapers

                      Comment


                        csillucimucuska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Az mi amit simán "G" nek írtok?
                        Amerikai csónakos márka, de most épp szunetel a gyártása, hasznaltan lehet inkabb beszerezni. Becsületes nevét piross irta
                        A., L. (2015/01) anyukája

                        Comment


                          Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                          Igen, a Hamac a csúcs. Ennek is elvileg egyszerű a varrása. De tényleg, ezt a fazont kb mindenki dicséri.
                          Hamacot nem próbáltunk, de sokak szerint az a non plus ultra, igen.
                          A., L. (2015/01) anyukája

                          Comment


                            Nekem spec a csónakosok nem jöttek be, de sokan szeretik. szerintem teljesen felesleges, bár elsőre nekem is tetszett, csak már használatban nem. használtam az amerikai G-t is és a hamacot is picit.
                            Nekem még mindig a külső-prefold maradt a kedvencem, pop-in külső, blümchen prefold, vagy kikko is jó.
                            éjszakára a gyapjú+prefi gyapjúra a 3. gyereknél kattantam rá, bár akkor is a tépőzárásra inkább mint a bebújósra.
                            volt egy-két zsebesem (miosolo, milovia) azok is jók csak műszál és én azt ritkábban szerettem ráadni.

                            Mamami boltjában nézz szét a lehető legnagyobb választékot igyekszünk tartani.
                            marica 3 poronttyal Levi (2007.02.19) Mirkó (2011.09.24), AnnaKamilla (2016.10.25) www.mamamibolt.hu

                            Comment


                              Sziasztok,

                              a Disana pelenkáról keresnék topikot, de nem találok. Régebben azt használtuk, kicsit feleleveníteném az ismereteket. Köszönöm, ha tovább tudtok irányítani☺️
                              Alma (13) 🍎, Baba (2023)🕉 és Mi https://mamami.hu/forum/images/smilies/sLo_hug2.gif

                              Comment


                                https://mamami.hu/forum/forum/mamami...-tapasztalatok

                                Szerintem itt van róla szó
                                "Azé a világ, aki teleszüli"
                                2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X