Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű textilpelenkázóktól 5.0

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Nem még. Már a harmadik gyereket pelusozom, de még mindig van újdonság amit jó lenne kipróbálni. Én a pelusokhoz is és a ruhákhoz is ugyan azt használom. Nem tudok egyszerre több félét tárolni. A mosószóda nekem nem jött be, de adalékként azért még szoktam használni, meg csak a külsőkhöz. A külsőket amúgy csak 30p-es mosásra rakom be, max 40 fokon.
    Te egyre több újdonság van, nem lehet lépést tartani. Az elsőnél még a pop in is újdonság volt, most meg annyi pelus van, h csak néz az ember, és nagyon felmentek az árak is. Egy aio pelus nem volt 5-6....csónakosnál 7-8??? ezer forint. Értem h a minőség, én sem veszek gagyi pelust, de ezt már túlzásnak tartom. Mosószódát nem használok, miofresh megy néha (de abban is van mosószoda, szóval mégis használok). A külsők mindig szétmentek, az utolsó gyereknél már kézzel mostam külön fertőtlenítővel. Erre most nézem az összesnek szétment a gumija, az állásban. Bluberry, bambini, imagine, mindnek, pedig újonnan vettem őket. Nem bírják a tárolást.
    B & B & R & B

    Comment


      nautilus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

      Te egyre több újdonság van, nem lehet lépést tartani. Az elsőnél még a pop in is újdonság volt, most meg annyi pelus van, h csak néz az ember, és nagyon felmentek az árak is. Egy aio pelus nem volt 5-6....csónakosnál 7-8??? ezer forint. Értem h a minőség, én sem veszek gagyi pelust, de ezt már túlzásnak tartom. Mosószódát nem használok, miofresh megy néha (de abban is van mosószoda, szóval mégis használok). A külsők mindig szétmentek, az utolsó gyereknél már kézzel mostam külön fertőtlenítővel. Erre most nézem az összesnek szétment a gumija, az állásban. Bluberry, bambini, imagine, mindnek, pedig újonnan vettem őket. Nem bírják a tárolást.
      Igen, húzósak lettek az árak. Sokan Kínából rendelnek. Én is rendeltem onnan, de nagyon kicsi. Nagyon lutri, hogy mit kap onnan az ember, pedig nagyon jó árak vannak ott.
      sokan jönnek azzal, hogy magyart érdemes választani és valóban vannak olyan készítők akik garanciát vállalnak és garanciába gumit cserélnek pl stb, tehát a minőség mellé még vannak bőven olyan pluszok ami miatt érdemes lenne, de az árak....pedig ha bele gondolunk, akkor anyag ár+munkadíj, simán meg is van, hogy miért is ennyi.
      Viszont valóban vannak túlárazott pelusok, de ezek általában nem hazai készítmények.
      Sajnos az állásban nekem is sok pelusom ment tönkre, vagyis csak a külsők.
      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

      Comment


        Nori mit mit eltel kinabol tudnad linkelni?
        v ha van infod az is jo h onnan mit mit erdemesemes rendelni.

        Zsebes a fiamnal combiban mindig eresztett, ezert azt nem szerettem csak nagyon rovid idore.
        Vmi megoldas? Tipp otlet.

        Kriszti

        Comment


          Nekem jó tapasztalataim vannak a kínai pelusokkal. Mindig ebayen rendeltem, a lànyomnak mêg német ebay-en, a fiamnak angolon. Nem tudom, mennyi Mo-ra a szállítás. Igazából egy sem ment tönkre, pedig az első darabok 4 évesek. A pop-in-ek sokkal hamarabb feladták....
          mondjuk a kínai cuccaim mind zsebesek, nekem nem volt gond, hogy eresztett, de ez gondolom alkati dolog is....
          Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
          Luca, B (2015) & F (2017)

          Comment


            A kínaiak biztosan atom bírják. Nekem nagyon tetszenek, de kicsik. Én egyméretes külsőket vettem a "márkásabb"-ból, de nem tudjuk használni, mert Luca máris kinőtte! A popinok így utólag vacakok. 7 éve kezdtem és akkor monapel, popoin, és a prefis pelusok voltak javarészt. Én prefivel kezdtem, aztán gyorsan áttértünk a popinokra, mert, hogy az mennyire csúúúúcsszuper. Sorra mennek tönkre! És mostanra irreális az ára. Most vettem egy használt Trezy-t, de nekem ez is kicsinek tűnik, viszont tetszik. Valahogy az egész olyan nagyon felhasználóbarát. Szerintem. Nemsokára tervezem eladni a külsőinket és a belsőket is, és zsebikre cserélem, mert bölcsit kezdünk valamikor tavasszal. Ott meg csak tépőzáras zsebiket fogadnak el. Úgyhogy lassan rá kell majd szánnom magam erre. Csak még nem tudom, hogy milyen zsebeseket vegyek, mert nem nagyon van/lesz kapacitásom kísérletezni. Csonakossá alakítást sem adtam még fel. A tönkrement popinokat és külsőket nem szeretném kukába dobni. Csak idő-idő-idő. Csak utol érem magam egyszer.
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

            Comment


              H beteg, agyam nem nagyon van most mindent olvasni... Earanyi Nóri, én nem szervezek már közös rendelést
              Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
              Kelleni fog még egy macska

              Comment


                Jonnek meg a kerdesemmel h zsebi legyen vagy csonakos g fajta?
                Kriszti

                Comment


                  No rendeltem egy kulsot.
                  Kriszti

                  Comment


                    No me is jott.
                    Kriszti

                    Comment


                      Valaki próbálta már ezeket a pelusokat? Mennyire szűkösek? Mennyire kicsik? Husi babára is jók?
                      https://www.aliexpress.com/item/3292...21eH6dHc2&mp=1

                      Most rendelnék, mert iszonyat jó áron vannak, de nem szeretnék felesleges köröket futni. Egyszerűen nincs türelmem eladogatni, ha még sem passzol. HELP ME!!!!
                      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                      Comment


                        Sziasztok! Most kezdjük a moshatózást. Olvastam itt, hogy az állásban tönkre tudnak menni a PUL külsők. Ez az új külsőkre is igaz? Azért érdekel, mert szoktak árulni teljesen új, akár bontatlan pelusokat a bolti árnál olcsóbban, amiket x évvel ezelőtt vett az eladó, és végül nem használta. Mennyire kell ezeknél attól tartani, hogy tönkrementek időközben?
                        A., L. (2015/01) anyukája

                        Comment


                          Minett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok! Most kezdjük a moshatózást. Olvastam itt, hogy az állásban tönkre tudnak menni a PUL külsők. Ez az új külsőkre is igaz? Azért érdekel, mert szoktak árulni teljesen új, akár bontatlan pelusokat a bolti árnál olcsóbban, amiket x évvel ezelőtt vett az eladó, és végül nem használta. Mennyire kell ezeknél attól tartani, hogy tönkrementek időközben?
                          Én mindig kérek víztesztet. Elvileg amúgy szerintem nem mennek tönkre a bontatlan pelusok. Szerintem úgy vannak csomagolva, vagy nem sérül valamilyen réteg (vagy mittom én) a mosással. De gumi pl tönkremehet.
                          Ilyen téren én is zöldfülű vagyok.
                          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                          Comment


                            Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                            Én mindig kérek víztesztet. Elvileg amúgy szerintem nem mennek tönkre a bontatlan pelusok. Szerintem úgy vannak csomagolva, vagy nem sérül valamilyen réteg (vagy mittom én) a mosással. De gumi pl tönkremehet.
                            Ilyen téren én is zöldfülű vagyok.
                            Köszönöm. Igen, a vízteszt nekem is eszembe jutott. Egyébként kb mennyi idő az, ami alatt már lehet számítani egy külső tönkremenésére? Most nem újra gondolok.
                            A., L. (2015/01) anyukája

                            Comment


                              Minett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                              Köszönöm. Igen, a vízteszt nekem is eszembe jutott. Egyébként kb mennyi idő az, ami alatt már lehet számítani egy külső tönkremenésére? Most nem újra gondolok.
                              Hát nekünk kb 1 1/2 év állásban mentek tönkre, kb majdnem mindegyik. Főképp a popinok. De most jut eszembe! Még a nagylánnyal vettem pár pelust külföldről. Mire a tesómék hazahozták őket már átnőtte a lányom. felvittem a kinőtt ruhákkal együtt a padlásra, majd a középsőm születése után újból lehoztam, de természetesen neki is csak akkor már mikor átnőtte. Próbáltam árulni, de nem tudtam eladni és nemrég elővettem azt a csomagot amiket eladásra szántam. Póba cseresznye ráadtam a legkisebbre, bár már elvileg neki is át kellett volna nőnie, de még szűkösen jók. És nem mentek tönkre pedig különböző márkák. Mondjuk nem olcsó kínaiak, de a popinjaim sem azok voltak.
                              Ja! A legnagyobb és a legkisebb között 5 év van. A pelusokat olyan 6 éve vehettem. szóval......
                              De azért kérj tesztet, mert hátha...
                              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                              Comment


                                Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                Hát nekünk kb 1 1/2 év állásban mentek tönkre, kb majdnem mindegyik. Főképp a popinok. De most jut eszembe! Még a nagylánnyal vettem pár pelust külföldről. Mire a tesómék hazahozták őket már átnőtte a lányom. felvittem a kinőtt ruhákkal együtt a padlásra, majd a középsőm születése után újból lehoztam, de természetesen neki is csak akkor már mikor átnőtte. Próbáltam árulni, de nem tudtam eladni és nemrég elővettem azt a csomagot amiket eladásra szántam. Póba cseresznye ráadtam a legkisebbre, bár már elvileg neki is át kellett volna nőnie, de még szűkösen jók. És nem mentek tönkre pedig különböző márkák. Mondjuk nem olcsó kínaiak, de a popinjaim sem azok voltak.
                                Ja! A legnagyobb és a legkisebb között 5 év van. A pelusokat olyan 6 éve vehettem. szóval......
                                De azért kérj tesztet, mert hátha...
                                Most konkrétan egy bambinomio miosoftról van szó, mivel bontatlan csomag, nem kértem tesztet, csak egy másik, használtra. Arra gondoltam, hogy megcsinálom én, ha megérkezett, és legfeljebb reklamálok. Korrektnek tűnik az eladó, azt mondta, kb másfél éve vette, és több mindent veszek tőle, remélem, nem lesz gond, vagy ha mégis, akkor kezeljük a helyzetet.
                                Ha van eladó pelusod, engem elméletileg érdekel, bár megfogadtam, hogy amíg a meglévő/úton lévőket nem használom rendszeresen, addig nem veszek többet. Ami nagyon érdekelne, az a Totsbots easyfit star.
                                A., L. (2015/01) anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X