Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű textilpelenkázóktól 5.0

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Van egy ami pont ilyen, magyar fajta.. Holnapra megkeresem a neten.
    "Azé a világ, aki teleszüli"
    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

    Comment


      de jó, köszönöm!

      Comment


        Dettko, magyar pelus. Én klubba láttam, szerintem kb. ugyanaz. Vagy várjál, lehet inkább a miloviára hasonlít? Upsz..
        "Azé a világ, aki teleszüli"
        2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

        Comment


          Köszönöm! Igen, egész jó formája van

          Comment


            Pelenkamosáshoz milyen mosószert ajánlotok. Eddig a dreft babyt, illetve a noritot használtam, de már mindkettő kifutott termék. Olyat szeretnék, ami jó a babának, nem szedi szét, sem a bambuszt, sem a kendert, enzimmentes, azt hiszem, és bolt polcáról nem horror áron le tudjam venni. Mosoószodát, tojást, illetve mosódiót nem szeretnék használni (diót amúgy régebben próbáltam). Köszönöm.
            B & B & R & B

            Comment


              Az auchan-ban lehet kapni a Zöld lomb termékcsaládot. A 3l-es mosószer 3e ft alatt van. Ecoclean-t én régen a cba prima-ban vettem, de állítólag sokkal több helyen is kapható. washtaps-ot is lehet elég sok helyen kapni. Janka szervezte régen a közös rendelést, mert időnként akciós volt, de Janka már nagyon eltűnt innen.
              Ezeknek az ára kb azonos. a washtaps esetében a flakon visszaváltható (igaz csak 100 ft-ért, de nem ez a lényeg). Helyileg merre laktok?
              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

              Comment


                Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Az auchan-ban lehet kapni a Zöld lomb termékcsaládot. A 3l-es mosószer 3e ft alatt van. Ecoclean-t én régen a cba prima-ban vettem, de állítólag sokkal több helyen is kapható. washtaps-ot is lehet elég sok helyen kapni. Janka szervezte régen a közös rendelést, mert időnként akciós volt, de Janka már nagyon eltűnt innen.
                Ezeknek az ára kb azonos. a washtaps esetében a flakon visszaváltható (igaz csak 100 ft-ért, de nem ez a lényeg). Helyileg merre laktok?
                L arbre? Azt ha jól emlékszem láttam, a dmben, vagy a rozmárban. Megnézem.
                B & B & R & B

                Comment


                  nautilus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Pelenkamosáshoz milyen mosószert ajánlotok. Eddig a dreft babyt, illetve a noritot használtam, de már mindkettő kifutott termék. Olyat szeretnék, ami jó a babának, nem szedi szét, sem a bambuszt, sem a kendert, enzimmentes, azt hiszem, és bolt polcáról nem horror áron le tudjam venni. Mosoószodát, tojást, illetve mosódiót nem szeretnék használni (diót amúgy régebben próbáltam). Köszönöm.
                  Sziaaaa!!!! De rég"láttalak", a napokban gondoltam rád!
                  Sajna én olyat tudnék mondani, ami leginkább Webshopból rendelhető 🤷
                  más miatt adsz nekem egy email címet? ☺️
                  Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                  Kelleni fog még egy macska

                  Comment


                    Igen, a Wash Taps volt, Amit évekig rendeltem, de aztán már nem volt rá igény 🤷
                    jonnék én ide, de általában nem nagyon van hova
                    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                    Kelleni fog még egy macska

                    Comment


                      rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      Sziaaaa!!!! De rég"láttalak", a napokban gondoltam rád!
                      Sajna én olyat tudnék mondani, ami leginkább Webshopból rendelhető 🤷
                      más miatt adsz nekem egy email címet? ☺️
                      Szia! Ja tenyleg a kendő miatt. A kendőre nincs szükesegem, sosem hasznaltam, nyugodtan ajandekozd tovabb annak aki szeretne, vagy hasznositnatod is. Tenyleg nem kell, elejandekoztam volna amugy, mert nem hasznalom, eladni meg nem lehet mert a szövese is más. hat igen, megörültem most varom a 4.babámat.
                      A websopos melyik? A magyar pelenkamososzer?
                      B & B & R & B

                      Comment


                        rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Igen, a Wash Taps volt, Amit évekig rendeltem, de aztán már nem volt rá igény 🤷
                        jonnék én ide, de általában nem nagyon van hova
                        Nagyon kihaltunk, sajnos. Legalabb a faces mamamis topikok pörögnek?
                        B & B & R & B

                        Comment


                          rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Igen, a Wash Taps volt, Amit évekig rendeltem, de aztán már nem volt rá igény 🤷
                          jonnék én ide, de általában nem nagyon van hova
                          Én rendelnék veled/veletek!
                          hát igen, nem túl sok topik pörög. Lehet, hogy nem is olyan nagy baj. volt olyan, hogy elvonási tüneteim voltak, mikor elment a net pl. Azt a topikot hozd fel amelyik érdekel, aztán hátha ...
                          Én most a konmarisat és a fogyósat szeretném felhozni. Most spec ezek kerültek nálam előtérbe. (jujj, de egy naaagy OFF volt ez )
                          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                          Comment


                            nautilus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                            L arbre? Azt ha jól emlékszem láttam, a dmben, vagy a rozmárban. Megnézem.
                            Azt nem ismerem. Nekem most a zöldlomb jött be. Most ezt használom, mert viszonylag gyorsan hozzájutok. Itt az Újhegyin nyílt egy kicsi ósan, ide még gyalog is 1/4 óra az út nekem. Viszont a washtaps-ot már régen ki szeretettem volna próbálni. Azért kérdeztem, hogy merre laksz, mert ha esetleg közösen tudnánk rendelni, akkor megoldható lenne e, hogy könnyen eljusson hozzád/hozzám.
                            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                            Comment


                              Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                              Azt nem ismerem. Nekem most a zöldlomb jött be. Most ezt használom, mert viszonylag gyorsan hozzájutok. Itt az Újhegyin nyílt egy kicsi ósan, ide még gyalog is 1/4 óra az út nekem. Viszont a washtaps-ot már régen ki szeretettem volna próbálni. Azért kérdeztem, hogy merre laksz, mert ha esetleg közösen tudnánk rendelni, akkor megoldható lenne e, hogy könnyen eljusson hozzád/hozzám.
                              Másik részén vagyok, az ikejánál szoktunk mindig találkozni. Meg nekem egy üveg kéne csak, mert vettem babruciknak stb mosószert, kimondottan a pelushoz szeretnék csak most. Ja, megnéztem a zöld lomb van mindkettőn, tényleg nem ugyanaz. Néztem az ökopelt is, ez egy magyar mosószer, kimondottam pelusra. Ezt próbáltad már?
                              B & B & R & B

                              Comment


                                nautilus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                Másik részén vagyok, az ikejánál szoktunk mindig találkozni. Meg nekem egy üveg kéne csak, mert vettem babruciknak stb mosószert, kimondottan a pelushoz szeretnék csak most. Ja, megnéztem a zöld lomb van mindkettőn, tényleg nem ugyanaz. Néztem az ökopelt is, ez egy magyar mosószer, kimondottam pelusra. Ezt próbáltad már?
                                Nem még. Már a harmadik gyereket pelusozom, de még mindig van újdonság amit jó lenne kipróbálni. Én a pelusokhoz is és a ruhákhoz is ugyan azt használom. Nem tudok egyszerre több félét tárolni. A mosószóda nekem nem jött be, de adalékként azért még szoktam használni, meg csak a külsőkhöz. A külsőket amúgy csak 30p-es mosásra rakom be, max 40 fokon.
                                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X