Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mit főzöl ma?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    figybab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én lángost nem méricskélem, de kb fél kg liszt, 3dkg élesztő, só, néha főzök két krumplit, azt beletöröm még, annak a fözővizével csinálom, néha tejjel. Olajsütőben.
    és tuti biztosan jó!
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

    Comment


      Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

      Lencséből én zöldséges - lencselevest szoktam készíteni.

      Lángosból pedig mindig a kefíres - hűtős variációt, ez jó kisütve és töltve is: https://cookpad.com/hu/receptek/1924366-kefires-langos
      Hááát, azóta is ezzel kínzom magam. Annyira guszta
      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

      Comment


        Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        Hááát, azóta is ezzel kínzom magam. Annyira guszta
        Én hétvégén akarok káposztával töltöttet akarok készíteni, a fiúk nagyon szeretik.
        Viki&Lackó(14,5)
        https://www.instagram.com/viki.bacskai/

        Comment


          Itt is férj oldotta meg a kajákat. Vett.darálthúst, lesz paradicsomos húsgombóc, vett halászlésüritményt, éb gombát, grilleztem, de még maradt.
          Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

          Comment


            Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            Én hétvégén akarok káposztával töltöttet akarok készíteni, a fiúk nagyon szeretik.
            Nem tudom, de ha itt a káposztát kiejtem, akkor azonnal lázadás tör ki
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

            Comment


              Itt kelkáposztafőzelék és hagymakrémleves. Érdekessége, hogy a kelkáposzta torzsáját és levélereit belefőztem a hagymalevesbe (előkóstoltam, zsenge, édes volt) már máskor is próbáltam és nagyon jól illik bele karfiollal is fini. Holnap rakott kel'
              Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

              Comment


                Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                Ez az oldal nekem nem jön be. Olyan hozzávalókat ír, amiket külön be kellene szerezni. Hát ennél egyszerűbb vagyok
                Jogos én is egyszerűsítek, már el is felejtettem de tényleg ott néztem egy hiperszuper receptet ahol a kb 15 hozzávalóból 2-t ismertem és az egyik a só volt de vannak egyszerűek vagy ha csak 1-1 különlegesség van benne és nem tűnik fontosnak azt szemrebbenés nélkül kihagyom és néhol írja is hogyan lehet egyszerűsíteni anélkül, hogy elrontanánk.
                Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                Comment


                  Volt egy fél üveg mogyoróvaj, már régen fel lett bontva,gondoltam,kellene valamit csinálni belőle. kekszet csináltam,azért vettem anno. Egy régi Stahl receptet csináltam meg. 30 dkg teljeskiörlésü kekszet kell összatörni, 20dkg vajat olvadztani,bele 20dkg mogyoróvaj, hozzá porcukor, 25dkg ir, szerinten az sok. Ezt összekeverni a kekszel, tepsibe simitani,rá olvadztott csoki, én a mikulásokst hasznáktam erre. Elöször nsgyon tömény, szinte ehetetlen, de hütőbe rakram, megdermedt, felszeletezlen, hát isteni. A kalóriát nem számolgatom.
                  Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                  Comment


                    Az elmúlt napokbol: zeller krémleves, tojásleves, sztrapacska , rántott harcsa burgonya krokettel, máglyarakás
                    Viki&Lackó(14,5)
                    https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                    Comment


                      A hétvégén rakott brokkoli volt, tárkonyos raguleves, lazac fokhagyma mártással és currys rizzsel. Meg palacsinta.
                      Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                      Luca, B (2015) & F (2017)

                      Comment


                        Nekem nme jött be a lencsefasírt. Folyt mint atom, és elemeire esett szét sütés közben. Aztán fogtam az egészet és beleöntöttem egy tepsibe és zsupsz be a sütőbe. A végeredmény egy igazi fűrészpor Tejföllel eszegetem, de már nekem sincs túl sok kedvem hozzá Amúgy senki sem eszi. Luca még a látványától is sírva fakadt

                        Nesze változatosság
                        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                        Comment


                          Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nekem nme jött be a lencsefasírt. Folyt mint atom, és elemeire esett szét sütés közben. Aztán fogtam az egészet és beleöntöttem egy tepsibe és zsupsz be a sütőbe. A végeredmény egy igazi fűrészpor Tejföllel eszegetem, de már nekem sincs túl sok kedvem hozzá Amúgy senki sem eszi. Luca még a látványától is sírva fakadt

                          Nesze változatosság
                          Sajnálom! Az ilyenek hosszú időre el bírják venni a kedvem a kísérletezéstől. Azért ne add fel! Lehet a mindenmentes blog tényleg nem a Te tereped. Fel a fejjel!
                          Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                          Luca, B (2015) & F (2017)

                          Comment


                            Szombaton anyóshoz mentünk ebédre, szülinspi ünnepi ebédre. Fácánleves, sült őzgerinc, nsgyon finom volt. Tegnap gombaleves csirkelábbal, rántott velő, rántott hús.
                            Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                            Comment


                              figybab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Szombaton anyóshoz mentünk ebédre, szülinspi ünnepi ebédre. Fácánleves, sült őzgerinc, nsgyon finom volt. Tegnap gombaleves csirkelábbal, rántott velő, rántott hús.
                              Ti mindig olyan különlegeseket esztek!
                              Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                              Luca, B (2015) & F (2017)

                              Comment


                                lucazsofia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                Ti mindig olyan különlegeseket esztek!
                                Néha, nem mindig. Férj tanitványa hozta a húsokat.
                                Férj tegnsp vacsorára cigánypecsenyét sütött. Délben sóska volt, a maradék özgerincel
                                Ma mini töltött pizzákat sütök,metz vettem piztaszószt,konzerv, nagyon jó, igazábo
                                ól tömény paradicsom fűszerekkel. Csak sok, nehezen fogy el.
                                Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X