Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mit főzöl ma?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    ikra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megcsináltam tegnap vacsorára a pupusast, amit itt linkelt valaki néhány napja.
    Nagy sikert aratott, többször fogom csinálni, köszönöm!
    Napok óta ezt tervezem! A héten tutira lesz nálunk is!
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

    Comment


      ikra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Megcsináltam tegnap vacsorára a pupusast, amit itt linkelt valaki néhány napja.
      Nagy sikert aratott, többször fogom csinálni, köszönöm!
      Én is ugyanezt tudom írni, nagyon jó.
      Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

      Comment


        Holnap sárgaborsófözelék lesz,kolbásszal. Ha tudok venni kelbimbót, akkor pénteken rakott kelbimbó lesz, vagy kelkáposztábol lesz,majd kiderül.
        Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

        Comment


          ikra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Megcsináltam tegnap vacsorára a pupusast, amit itt linkelt valaki néhány napja.
          Nagy sikert aratott, többször fogom csinálni, köszönöm!
          Ma is ezt kérték vacsira,az egyikbe a fiam.gyertyát is rakott, mintha torta lenne.
          Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

          Comment


            Itt palacsinta volt ebédre/uzsira s most dobtam be egy csibét sülni, alatta alma van, körte, répa és krumpli. Holnapi ebéd lesz szerintem, illetve nekem második vacsi
            "Azé a világ, aki teleszüli"
            2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

            Comment


              En most csinaltam paradicsomszoszt fott krumplit csak a hamis husgombi hianyzott. Es ezt csak magamnak. Ma lencse volt. Holnap fogalmam sincs, mi lesz.
              de ma vegre vettunk zoldborsot.
              Kriszti

              Comment


                kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Itt palacsinta volt ebédre/uzsira s most dobtam be egy csibét sülni, alatta alma van, körte, répa és krumpli. Holnapi ebéd lesz szerintem, illetve nekem második vacsi
                Hú, de jól hangzik. Én nem főztem holnapra semmit. Azt hiszem, a férjem kénytelen lesz a menzán enni, én meg elviszem a gyerekeket, van itt egy jókis hely, játszóház féleség egy templom nagy termében, s néhány önkéntes néni meg bácsi főz, s egész olcsón lehet ebédelni. Szóval holnap rainbow house ebéd lesz.
                Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                Luca, B (2015) & F (2017)

                Comment


                  lucazsofia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Hú, de jól hangzik. Én nem főztem holnapra semmit. Azt hiszem, a férjem kénytelen lesz a menzán enni, én meg elviszem a gyerekeket, van itt egy jókis hely, játszóház féleség egy templom nagy termében, s néhány önkéntes néni meg bácsi főz, s egész olcsón lehet ebédelni. Szóval holnap rainbow house ebéd lesz.
                  Itt ilyen nincs, sajnos. Néha jó lenne.
                  Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                  Comment


                    Milyen a hamis húsgombi??
                    Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                    Comment


                      Palacsinta volt. viszont elfogyott a holnapi napi adag is, így holnap újragondolás van. S.hüvelyű zöldbab levest gondoltam és palacsintát ismét. De az is lehet, hogy most kipróbáljuk mi is a pupust.
                      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                      Comment


                        Csirkemellet sütöttem a hétvégére mozzarellával és paradicsommal, meg karalábélevest főztem. Péksüteménynek croissant csináltunk a nagylánnyal. Holnap még főzünk krumplipürét, B minden áron krumplit akar pucolni. És vettem magyar almát, ha összekapom magam délelőtt, almáspite is lesz. Ha nem marad csirke, vasárnapra lazacot fogok kisütni, de azért inkább remélem, hogy marad....
                        Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                        Luca, B (2015) & F (2017)

                        Comment


                          Ma sült hal lesz,petrezselymes krumplival. Felszedtük a krumplit, sok pici van benne, az pont jó lesz.
                          Holnap gombaleves csirkelábbal, sültcsirke.
                          Erika, L. (2013. 08.08) és K.(2016.07.23).

                          Comment


                            Tényleg, van hal a fagyasztóban! Mára anyósom főz. Tegnap 1l tej+1l víz+1 1/2 kg lisztből csináltam palacsintát, így lentre is és 2 napra is elegendő lett.
                            Holnapra pupus és akkor sült hal és szerintem stake krumplival.
                            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                            Comment


                              Férjemnek szülinapja van, így pizza lett zeller-krémlevessel, délután meg túrótorta lesz, a kedvence. Holnap meg bolti csevapot sütök sütőben sült krumplival és paradicsom salátával. Leves nem igazán maradt, így az nem lesz.
                              A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

                              Comment


                                Tarját sütöttem tepsis krumplival. Reggel almás palacsinta volt.
                                Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X