Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kenyérsütés

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kenyérsütés

    Akció
    Sziasztok. Nagy kenyérsütő vagyok. Annál is nagyobb kísérletező. Kíváncsi vagyok a Ti tapasztalataitokra. Sütitek e a családi kenyeret, veszitek, esztek e kenyeret, vagy inkább kiflit, zsömlét egyebet, azt veszitek vagy sütitek.
    Milyet vesztek/süttök, vannak e fontos kritériumok, kizáró okok. Családdal vannak e összekülönbözések a dologban...pl valaki csak fehéret hajlandó enni. Ilyenek. Receptek, gondolatok, vélemények, képek, minden ami KENYÉR(pékárú)
    Utoljára szerkesztette bodzaboris; 2012.11.27., 23:44.
    szilda
    Olivér
    Tivadar és Johanna anyukája
    Életünk képei "hobbim"

    #2
    nekünk van kenyérsütő gépünk, de amióta megvan a baba, nemigen használom, m egyrészt nem mindig sikerül olyan hű, de jóra a kenyér (és akkor most már nem tudunk reggel gyorsan leugrani a pékségbe), másrészt elég zajos is.
    szeretnék egészségesebben táplálkozni, teljes kiőrlésű kenyér, egyebek, de sajnos egyáltalán nincs kínálat, ill. sokkal szárazabbak azok a kenyerek, kiflik..
    kifli-párti vagyok, m azt lehet mártogatni
    Dius vagyok
    Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

    Comment


      #3
      Nekem is van kenyérsütőm. De nem használom, mert nem lettek kiszámíthatóak a kenyerek. Kézzel dagasztom. az a tuti. Nem lesz lukas az alja, amit én nehezen viseltem. Csekndes ez is remek. És szabadon formálható. Mártogatósra is.
      szilda
      Olivér
      Tivadar és Johanna anyukája
      Életünk képei "hobbim"

      Comment


        #4
        Nálam időnként fellángol a kenyérsütősdi, de még nem találtam meg az igazit. Pedig ha meglenne, akkor tuti magam sütném.
        Természetesen teljes kiőrlésű változatokat próbálgatok, de a férjem nem eszi meg csak a fehéret, neki meg szívesen sütnék olyat, de még ilyet sem találtam tutit.

        Eddig a DNK tetszett legjobban, de nemtom mit bénzok el, mert nekem a belseje mindig kicsit olyan marad, mintha nedves lenne.

        Van egy sima szakácskönyvem, abban van egy egész jó recept, ha más nem jut eszembe, akkor ezt választom. Az a lényege, hogy úgy mint a DNK-t este el kell készíteni. De reggel ehhez még kell adni lisztet meg vizet, meg sót (tehát lényegében egy kovászfélét csinálunk először), és így kell még keleszteni, majd sütni.

        Én inkább kenyér párti vagyok, zsemlét, kiflit nem szoktam sütni, a zsemlét próbáltam már, de felejtős volt.
        Livi

        Comment


          #5
          Szilda, recept?
          Livi

          Comment


            #6
            igen, igen! vmi jó kis egészséges teljes kiőrlésű recetre vevő lennék én is! mártogatósra
            Dius vagyok
            Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

            Comment


              #7
              50 dkg liszt (tkiőrlésű, sima keverve), 3 dl meleg viz, 1,5 dl tej, fél csomag porélesztő, só, cukor.

              A liszt közepébe öntöm az élesztőt, erre a maleg vizet majd a tejet. cukrot az élesztőre és a sót mellé (a só gátolja a kelést).

              Jól összegyúrom, majd 1,5-2 órát kelesztem.
              fél órával avége előtt begyújtöma sütőt, 220-240 fokosram beteszem melegedni a vaslábast.

              mégegyszer meggyúrom a kenyeret, szép kerek buciformára, kicsit állni hagyom.
              behuppantom a vaslábasba, rá a fedő és mehet sülni. fél óra magas hófokon, aztán levéve a fedőt , 180-150 fokon még kb fél óra, mig jól megbarnul a teteje.

              Lehet variálni a liszttel (barna, rozs, fehér, tönyköly...stb) és magokat is szoktam bele tenni (szotyi, tökmag...)

              ilyen lesz: (én őrlöm a teljes kiőrlésű lisztet is, malommal)
              Utoljára szerkesztette KKRISZTI; 2011.11.03., 14:22.

              Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

              Comment


                #8
                jujj de szép lett
                Gratula!!!
                szilda
                Olivér
                Tivadar és Johanna anyukája
                Életünk képei "hobbim"

                Comment


                  #9
                  http://rosselrecept.blogspot.com/sea...k%C3%A1r%C3%BA
                  Itt elég sok receptem van, kenyerek is, és gyarapodnak. Most ahogy nézem, le is vagyok maradva a receptpötyögéssel. Pótlásnak nekiállok.
                  szilda
                  Olivér
                  Tivadar és Johanna anyukája
                  Életünk képei "hobbim"

                  Comment


                    #10
                    Nekem csak olyan lisztem van, amit én örlök, tehát semmi fehérliszt tartalom nincs semmiben.
                    szilda
                    Olivér
                    Tivadar és Johanna anyukája
                    Életünk képei "hobbim"

                    Comment


                      #11
                      aztam, Kriszti ez jól néz ki!
                      nekünk van gépünk, de hiányzik a keverő lapát belőle és nemtom hol tudnék olyat venni így boltit eszünk. Én barnát-magvasat jobban szeretem, de férjem nem, így maradunk a kifli-zsemlénél. Az se rossz persze.
                      Mi az a DNK? (először do-it-yourself-kenyérre gondoltam de az nem jön ki )
                      Viki
                      Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                      Comment


                        #12
                        Dagasztás nélküli kenyér.
                        Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

                        Comment


                          #13
                          Kriszti! Nagyon szép a kenyered!
                          Én is szeretnék egy malmot, de ahhoz előbb meg kell találnom a tuti kenyérrecit. Kriszti, a tiédet mindjárt ki is próbálom. De úgy tervezem, hogy a tejet vízre fogom cserélni!

                          Szilda, a tiédet is megnézem mindjárt!

                          Ismeritek Magfalvát? Egyik barátném volt ott nemrég, és ott vett finom tönkölybúza lisztet. Legközelebb megy, hozatok vele, állítólag nagyon finom.

                          Akinek van malma, hol veszi a búzát hozzá?
                          Livi

                          Comment


                            #14
                            ó köszönöm
                            Viki
                            Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                            Comment


                              #15
                              Mi magfalván vettünk búzát
                              De pesten lehet a naprában is venni Szabolcska mihály utca, 11.ker. is venni mindenféle gabonát kimérve.
                              szilda
                              Olivér
                              Tivadar és Johanna anyukája
                              Életünk képei "hobbim"

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X