Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Közép-budai főzőműhely

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Közép-budai főzőműhely

    Akció
    Szeretnénk elinditani egy főzőmühelyet, ahol:
    -közösen föznénk elsősorban
    -főző praktikákat lesnénk el egymástól
    -eszmecserét folytatnánk az egészséges táplálkozásról
    -recepteket olvasnánk, cserélnénk
    -heti menüket állitanánk össze
    -beszerzési titkokat osztanánk meg
    -stb.

    Heti rendszerességre gondoltunk,mindig másnál, h ne mindig 1 valaki villany/gáz számláját terheljük.Minden alkalommal min.2 receptet készitenénk el köszösen megvásárolt alapanyagokból.

    Most pénteken volt a főprobánk ami nagyon jól sikerült, nagyon jó hangulat volt.Bulgur salátát készitettünk bőgrés mákos sütivel.

    Akit érdekel az jöjjön bátran,olyanok is jöjjenek aki nem föznek, vagy nem tudnak,majd mi segitünk!!!!
    Utoljára szerkesztette bodzaboris; 2013.01.31., 22:30.
    Vivienne-Denis Bene (2010.05.03) aki 4 hónapos kora óta mammanak hiv+Noel Floris (2012.10.24) a 4600 grammos Vbac baba aki szintén 4 hónapos kora óta mammanak hiv
    olasz fordítás,lektoralas,tanítás

    #2
    elvi síkon csatlakozom (valószínű az én konyhám a legszerényebb,így egyenlőre csak a netkonyhánál maradnék,virtuális ebédfőzésre)

    idetaláltam ez is kész csoda

    Comment


      #3
      Megjöttem, feliratkoztam és nagyon szeretnék járni rá!
      Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

      Comment


        #4
        Én is, én is, de nem fogok tudni szerintem, csak néha eljutni, a recepteket is felteszitek? Szívesen felajánlanám, hogy havonta egyszer nálunk is legyen, hozzánk viszont ki kell utazni Aszódra.....
        Katacs, Ábel (2010.04.06.) és Anna (2012.11.19.)

        Comment


          #5
          Csatlakozom én is! A suli miatt biztos nem mindig leszünk ott, de nagyon rám férne egy főzőtanfolyam...
          Konyhánk aránylag nagy, de a lakás nem annyira, úgyhogy majd meglátjuk, hogy férünk el
          Judit - Áron (2010.09.10.) anyuja

          Comment


            #6
            Egyszer-egyszer szívesen csatlakoznánk mi is, abszolút kontárként saját spontán ötletek alapján szoktam csak főzni.
            És hozzánk is lehet jönni, bár maximum 5-6baba-mama páros fér be kb. Viszont a szoba és konyha egyben van, gyerekek garantált látótávban.
            Utoljára szerkesztette Mirr-murr; 2011.10.09., 16:22.
            Kata és Ármin + Timur + Miron

            Comment


              #7
              ktouch eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              a recepteket is felteszitek? Szívesen felajánlanám, hogy havonta egyszer nálunk is legyen
              Igen, igen, ezt én is szerettem volna kérni!
              Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

              Comment


                #8
                sziasztok, én is itt
                recepteket kapunk?
                sajnos az elsőre nem volt erőm elmenni, de a következőn remélem ott leszek, ill felajánlom a konyhám is, elég nagy és a pult körbeállható
                csak most nemsokára kisbaba érkezik, így ki tudja, mikor leszek szalonképes...
                Anna
                Zsófi 2008.06.18 Nóri 2011.10.31. Rozi 2015.06.17.

                Comment


                  #9
                  csatlakozom

                  a bögrés sütit megcsináltam mák helyett dióval, és tettem bele reszelt almát is, és nagyon fini lett
                  Zoé Jógababa 10/04/11 és Vera Jógamama
                  Kapocs-blog: http://connectedchildrenandparents.wordpress.com

                  Comment


                    #10
                    Én is jövök.
                    Másfél éve nem főztem egy normálisat. 22. hétig volt hányingerem, akkor azért, aztán 26. héten veszélyeztetett terhes lettem, feküdni kellett. Utána megszületett a lány, akkor azért.
                    Most már hetente 3x főzök két napra (két hete ). Szeretem a külföldi konyhát, újakat kipróbálni és könnyű salátákat kitalálni. A konyha kicsi ugyan, de elférünk.
                    Flóra (2011.04.15.) és Trisztán (2013.08.24.) lelkes anyukája

                    Comment


                      #11
                      Én is jövök, mert bár nem tudok főzni, de meg szeretnék tanulni. Amint sikerül végre Budára költöznünk, hozzánk is lehet majd jönni.
                      A, az SSC hero és az elsős Á, aki már nem SSC-töltelék (2010. ősz)
                      Keresek: elliptikus trénert és Star Wars-os dolgokat

                      Comment


                        #12
                        na akkor hol legyen most pentek du? (:
                        Edit - Teo, avagy Mazsola anyukaja (2010. majus 2.)

                        Comment


                          #13
                          Es en is itt, nalunk sem nagy a konyha, viszont kicsi es egyben etkezo is, de sok jo ember ugye
                          A pentek du nekunk egyelore OK
                          Why be normal, when you can be yourself?!
                          Közép-budai klub

                          Comment


                            #14
                            A péntek délutáni időpontok fixek? Mindig akkor lesz főzőcske?
                            Kata és Ármin + Timur + Miron

                            Comment


                              #15
                              Itt vagyok én is, érdekel nagyon is a közös főzés!!

                              De én mindenről lemaradok mostanában, a péntek nem jó. De amúgy ált nekem jók a péntek délutánok - csak most nem. Hozzánk is lehet jönni, csak nem biztos hogy a legalkalmasabb ha többen főzünk mert külön van a konyha és elég pici, többen + gyerekek ott már nem férünk el kényelmesen.
                              Maiju, aki Hilla (03/10) és Vilho (03/13) anyukája
                              Közép-budai klub
                              Értékeléseim

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X