Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Lakásfelújítási támogatás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Lakásfelújítási támogatás

    Akció
    Sziasztok! Tervezi valaki, hogy belevág ebbe?
    A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

    #2
    Mi igen, de még nem ragtam át magamat a reszleteken

    Comment


      #3
      Mi is tervezzük. Tetőfelújításra, tetőtér beépítésre.

      Comment


        #4
        De jó, akkor okosodhatunk együtt! Én a bankban már jártam, a hitel bonyolultnak tűnik :-( A támogatási rendszert már kb. értem. Konyhát és két fürdőszobát szeretnénk felújítani. Azt hittem, ez belefér 6M-ba, de már nem vagyok benne biztos. Ma kaptam árajánlatot az egyik fürdőszoba munkadíjára: 750e Ft + Áfa. Csak a munkadíj. Engem ez váratlanul ért, de tény, hogy nem vagyok képben az árakkal. A fürdőszobánkban a falakon belüli csövek rendben vannak, azokat nem is kell cserélni, csak a kiállásokat áthelyezni. Mégis ilyen drága. Vagy ez nem is drága?
        Másik dilemma: érdemes a gázbojlert (átfolyós vízmelegítő) energiatakarékos villanybojlerre cserélni? Csak egy fürdőszobát látna el és sokkal esztétikusabb lenne. De nekünk még sosem volt villanybojlerünk. Mit tanácsoltok?
        A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

        Comment


          #5
          bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ma kaptam árajánlatot az egyik fürdőszoba munkadíjára: 750e Ft + Áfa. Csak a munkadíj.
          aztaaaaa!!!! WOW! Ajánlás alapján kerestél rájuk?
          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

          Comment


            #6
            bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            De jó, akkor okosodhatunk együtt! Én a bankban már jártam, a hitel bonyolultnak tűnik :-( A támogatási rendszert már kb. értem. Konyhát és két fürdőszobát szeretnénk felújítani. Azt hittem, ez belefér 6M-ba, de már nem vagyok benne biztos. Ma kaptam árajánlatot az egyik fürdőszoba munkadíjára: 750e Ft + Áfa. Csak a munkadíj. Engem ez váratlanul ért, de tény, hogy nem vagyok képben az árakkal. A fürdőszobánkban a falakon belüli csövek rendben vannak, azokat nem is kell cserélni, csak a kiállásokat áthelyezni. Mégis ilyen drága. Vagy ez nem is drága?
            Másik dilemma: érdemes a gázbojlert (átfolyós vízmelegítő) energiatakarékos villanybojlerre cserélni? Csak egy fürdőszobát látna el és sokkal esztétikusabb lenne. De nekünk még sosem volt villanybojlerünk. Mit tanácsoltok?
            Linkeled a bojler?
            a regi albikban atfolyos gaz volt, mostpedig sima viill bojler. Hat nalam a gaz atfolyos a tuti.
            Kriszti

            Comment


              #7
              kerry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              Linkeled a bojler?
              a regi albikban atfolyos gaz volt, mostpedig sima viill bojler. Hat nalam a gaz atfolyos a tuti.
              A mostani átfolyós Junkers. Az új villanyról csak szerelő beszélt. Fekvő, energiatakarékos, 80-120l. Téglatest alakú és egészen magasra szerelik fel.
              A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

              Comment


                #8
                Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                aztaaaaa!!!! WOW! Ajánlás alapján kerestél rájuk?
                Szóval sokallod te is, Nóri? Nem ajánlás. A kerületi lapban hirdetett és a weboldalát is láttam. Egyébként nagyon rokonszenves, korrekt embernek tűnik. Ő maga mondta, hogy kérjek mástól is árajánlatot.
                A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                Comment


                  #9
                  bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  A mostani átfolyós Junkers. Az új villanyról csak szerelő beszélt. Fekvő, energiatakarékos, 80-120l. Téglatest alakú és egészen magasra szerelik fel.
                  Nekünk is elektromos van, nagyon szuperül működik, kényelmes a használata. A fekvő téglalap forma bojlerek nagyon szépek viszont nem olyan jó a teljesítményük és a hamarabb vízkövesednek is. Ezt nekünk is szerelő mondta, mert mi is ilyesmiben gondolkodunk, ha beépítjük a tetőterünket. Valamit valamiért.

                  Comment

                  Mamami portál footer

                  Összecsuk

                  Friss bejegyzések

                  Összecsuk

                  Cikk a mamami portálról

                  Összecsuk

                  szivárvány
                  Betöltés...
                  X