Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Klubszoba sorozatfüggőknek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nincs olyanunk.
    Andi
    Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

    Comment


      Peaky blinders és the good fight a menü
      Viki&Lackó(14,5)
      https://www.instagram.com/viki.bacskai/

      Comment


        én is megnéztem a peaky b új évadának 1. részért, de az a baj, h nem teljesen emlékszem az előzőre, így megálltam.

        viszont megnéztem a trónok harca utolsót, azért csak most mert nagyon féltem és be is jött, cudar lett. fúj.
        úgyhogy nagyon gyorsan utána vigasztalásul megnéztük az expanse talán5? évadát
        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

        Comment


          A trónok harcát mi már rég elkaszáltuk. Sajnos kevés sorozatnak adnak méltó véget. A Lost és a Dexter miatt még mindig haragszom a készítőkre.

          Viki&Lackó(14,5)
          https://www.instagram.com/viki.bacskai/

          Comment


            Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A trónok harcát mi már rég elkaszáltuk. Sajnos kevés sorozatnak adnak méltó véget. A Lost és a Dexter miatt még mindig haragszom a készítőkre.
            a lostot néztem, a dexterből csak az 1-2 évadot.

            na igen, azt hiszem h a th-val jól tettétek. Én azért néztem, mert nem remélem h a könyv elkészül valaha, de a sorozat kriminális volt
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

            Comment


              Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              a lostot néztem, a dexterből csak az 1-2 évadot.

              na igen, azt hiszem h a th-val jól tettétek. Én azért néztem, mert nem remélem h a könyv elkészül valaha, de a sorozat kriminális volt
              De miért volt kriminális? Ok, én is csalódtam, de az utolsó 2 évad alapján akár el is fogadható a befejezés.
              én is más befejezést vártam mondjuk...
              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

              Comment


                Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                De miért volt kriminális? Ok, én is csalódtam, de az utolsó 2 évad alapján akár el is fogadható a befejezés.
                én is más befejezést vártam mondjuk...
                Szerintem arra gondol Paci, h a könyvhöz képest kriminális a sorozat. Teljesen mások voltak ott a karakterek, jónéhány történet bele sem került a filmbe.
                Viki&Lackó(14,5)
                https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                Comment


                  Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Szerintem arra gondol Paci, h a könyvhöz képest kriminális a sorozat. Teljesen mások voltak ott a karakterek, jónéhány történet bele sem került a filmbe.
                  egyrészt igen, nagyon nagy különbségek vannak, jellemek, szereplők, komplett családok.

                  de maga a sorozat is, hh...

                  Nóri nekem pl volt egy két nagyon nem logikus dolog az utolsó évadban. Olyan mintha meg lett volna h hova akarnak kilukadni és aszerint csavargatták volna a dolgokat, akkor is ha logikátlan vagy egy ember jelleme nem változik így stb.

                  a befejezés különösen tré, azt hagyjuk is.
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                  Comment


                    Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    egyrészt igen, nagyon nagy különbségek vannak, jellemek, szereplők, komplett családok.

                    de maga a sorozat is, hh...

                    Nóri nekem pl volt egy két nagyon nem logikus dolog az utolsó évadban. Olyan mintha meg lett volna h hova akarnak kilukadni és aszerint csavargatták volna a dolgokat, akkor is ha logikátlan vagy egy ember jelleme nem változik így stb.

                    a befejezés különösen tré, azt hagyjuk is.
                    Igen, én nem olvastam a könyvet, de tudom, h óriási csúsztatások vannak. Nekem sem tetszett a befejezés. Olvastam pár kritikát is, és szinte kivétel nélkül negatív volt a vélemény.

                    Mostanság lepattantunk a sorozatokról sajnos. Mindenki tök korán kel másnap, így nem fussa az időnkből. De amire nagyon vártam, arra nég várnom.kell. Félő, h a szolgálólány-t elcseszik.
                    ​​
                    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                    Comment


                      mi is kevesebbet nézünk mostanság, de az is igaz h vártunk a kedvencekre.

                      expanse pl.
                      meg érdekel a westworld, tabu folytatása. régebbi és furi, de a fortitude 2. évadot is meg akarom nézni.

                      szóval ősszel nem nagyon néztünk, inkább az ünnepek alatt végre.

                      ja meg a witcher/vaják van a nagyon várom kategóriában, de nem akarom megnézni míg a férjem ki nem olvassa legalább az első pár könyvet
                      én olvastam őket, szóval várom nagyon és remélem nem szúrták el mint a th-t.
                      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                      Comment


                        Mi nem néztük a TH-t korábban, olvasni is csak elsőt olvastam. Most mikor az utolsó évad is lement, akkor kezdtük el egyben nézni

                        Én lenyomtam így gyorsan mostanában a Hatalmas kis hazugságok 1. évadot, a 2.-at már unom.
                        Meg az Eufóriát is. Most keresgélek, mit nézzek
                        Malacka

                        Comment


                          A BLL 2. évada nekem a karakterek miatt volt érdekes.

                          Nekem most ez a megnézendő listám:
                          The morning show
                          You
                          Lie to me
                          Crazy ex girlfriend
                          Homecoming
                          Suits
                          White collar
                          Orange is a new black

                          A Westworld nekem csalódás volt a 2. évad, a férjemnek pedig tetszett.
                          Viki&Lackó(14,5)
                          https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                          Comment


                            Én az Időbevándorlókat várom, már kétszer végignéztem az első évadot, remélem, nem lesz az, hogy már nem is érdekel, mire folytatódik Bár nem hiszem, mert nagyon kedveltem a csajt is meg a fickót is, a végén meg volt egy jó kis csavar, szóval, tényleg folytatódhatna már

                            Meg tudjátok, mit néztem meg még az ősszel, a Nők a pult mögött c. hetvenes évekbeli (nem tudom, hogy kell helyesen leírni) csehszlovák sorozatot, bájos volt
                            Andi
                            Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                            Comment


                              Ja, meg még a Castle Rock első évadát is megnéztem, maradtak kérdések a fejemben. A másodikban pedig már új szereplők vannak, szóval nem tudom, biztos én vagyok a hülye, hiszen ha mások értették, akkor nyilván, de akkor meg nem való nekem az ilyen. Mondjuk egy csomó filmnél van ez, hogy a végén nem értek pár dolgot vagy közben lazán átugrok valamit, amit nem értek, de a filmnek a hangulatát szeretem, azért nézem. Nem tudom, hogy buta vagyok-e vagy nem figyelek rendesen
                              Andi
                              Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                              Comment


                                Nem vagy buta Vagy akkor én is Rendszeresen pörgetek vissza részeket, főleg mikor a köv. részben hivatkoznak valamire vissza #momlife
                                Viki&Lackó(14,5)
                                https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X