Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kuktás ételek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    akkor neked az a trükköd, h mindent egyszerre pakolsz bele?

    mert egyszer főztem bablevest benne, de a bab után ki kellett ügyködni a gőzt belőle, le a feső, be a répa, fedő fel, aztán utána gőz kiereszt, krumpli be. így macerás volt...
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      #32
      pontosan
      Réka vagyok, fehérló.
      Csikóim: Máté, Ákos, ]Liliom és Kamilla
      Spec ht (ClauWi), dúla (DONA) szoptatássegítő (IBCLC hallgató) Segíthetek?

      Comment


        #33
        én is úg y csináltam mint kockapaci, megnéztem hány perc a leírás szerint a bab , mondjuk 20, 3 a répa, akkor közben gőz ki, újra beindít és ez tényleg macera volt, ha meg még a füdtölt húst is hozzá veszem, akkor 3szor is megvártam a gőzkieresztést. Akkor ezt nem kell? Ha mindent egyszerre belerakok, nem lesz nagyon túl puha a répa mondjuk? azért nem szeretem, ha szétmálik már a levesben, legyen egy répatartása...
        és ha húst pirítasz, akkor azt először pirítod aztán főzöd vagy fordítva?

        Comment


          #34
          én mindent bele szoktam rakni... mit értesz túl puha alatt?

          Most készül épp a székelykáposzta a kuktában
          Réka vagyok, fehérló.
          Csikóim: Máté, Ákos, ]Liliom és Kamilla
          Spec ht (ClauWi), dúla (DONA) szoptatássegítő (IBCLC hallgató) Segíthetek?

          Comment


            #35
            azt h mondjuk a répa meg a krumpli meg a a hús nem egyszerre főnek meg. mondjuk mire a répa puha lesz, a krumpli szétfő vagy nem?
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

            Comment


              #36
              Nálam általában minden omlós lesz benne.... tény, hogy villára szúrni nem nagyon lehet, de mi így szeretjük

              Székelykáposzta laza fél óra alatt tökéletes lett Már csak be kell rántani, azzal meg ráérek.
              Réka vagyok, fehérló.
              Csikóim: Máté, Ákos, ]Liliom és Kamilla
              Spec ht (ClauWi), dúla (DONA) szoptatássegítő (IBCLC hallgató) Segíthetek?

              Comment


                #37
                én közben kaptam egy tefal clipso kuktát, ma abban csináltam a krumplilevest, gyorsan kész lett és finom is, bár gyorsíthattam volna a folyamatot, ha nem hideg vízet rakok bele.
                űEgy kérdésem van: van valami oka annak, hogy rántást a végén kell a levesve tenni? Viszonylag kevés dolgot rántok, de ma pl ezt igen, és mivel azt akartam, hogy mikor kinyitom a kuktát már ehessünk, ezért rántással kezdtem,arra viíz zöldségek és lezártam.

                Comment


                  #38
                  indul a főtt kukorica szezonja. kuktában főzve is finom. lehet a kukorica leveleivel kibélelni a kuktát, rárakni a kukoricát, felönteni vízzel, lezárni a kukta tetejét és az első "szusszanás" után elzárom a gázt, és hagyom kihülni.
                  van nekem egy TubaRozétám, akivel egy napon születtünk

                  Comment


                    #39
                    Timae eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    indul a főtt kukorica szezonja. kuktában főzve is finom. lehet a kukorica leveleivel kibélelni a kuktát, rárakni a kukoricát, felönteni vízzel, lezárni a kukta tetejét és az első "szusszanás" után elzárom a gázt, és hagyom kihülni.

                    épp most készül, kuktában, ugyanígy..."püszögés" után ugyan még hagyom takarékon 10-15 percig, s utána zárom el, mert előfordul, hogy kemény marad, ha nem elég zsenge...de a többi megegyezik.

                    Anyukám 1969 óta használja, így önálló háztartásom első darabja is egy kukta volt. Leveseket -szinte- csak benne főzök. Hétvégén vadas készül majd (már a páclében csücsül) szintén kuktában.
                    Egy dologra viszont nem használom, amire korábban igen:a pörköltöt és a paprikás krumplit csak lábosban főzöm egy ideje, mert úgy sokkal ízletesebb és szaftosabb (szerintem).

                    A tejesség igénye nélkül mit szoktam kuktába készíteni: levesek, krumpli (főzve, sütve), húsok, rizs (párolt, tejberizs), zöldségek és egyéb főzelék alapanyagok főzése (a rántás már külön készül el, csak rá kell öntenem a kész alapanyagot) stb.

                    Nagyon jó találmány, szeretem, nem válnék meg tőle sosem, van úgy, hogy egyszerre kettő van fent a főzőlapon. Nagy-nagy előnye, hogy jelentősen lerövidíti a konyhában töltött időt.
                    Andi, egykorúim: Rebeka és Janka (2008.12.04)
                    Volt: prefold, Pop-in, mt
                    Blog

                    Comment


                      #40
                      Koszi, Vegyesz! Egyre jobban tetszene egy kukta, bar a Fiuk tuti felnenek a hangjatol...
                      Bölcsesség, Boldogság, Béke, Baba :-)

                      Comment


                        #41
                        az újak már nem sziszegnek úgy...
                        Eszter és L (2010)

                        Comment

                        Mamami portál footer

                        Összecsuk

                        Friss bejegyzések

                        Összecsuk

                        Cikk a mamami portálról

                        Összecsuk

                        szivárvány
                        Betöltés...
                        X