Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

KonMari - tegyük rendbe a lakást együtt!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    Micimalacka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De nyeltem egyet es kerestem egy tizest a Fable es L.L.Lawrenceken.
    Sima antikvárium? Fable-től nekem kb. 5 darab kell, mert sokszor olvastam és tervezem olvasni, másik 15 nem kell.

    Comment


      #47
      Na igen, amit a könyvekkel művel, az legalábbis barbárság a szememben, de nekem a könyveim -és látványuk így nagy tömegben-örömet okoznak, nem fogom kidobni őket. Selejteztem már régebben belőlük, számuk nagyon minimálisan nő, amióta e-olvasóm van, szóval az a terület marad úgy, ahogy van. (A japán csajszi zakkant, hát mondom én )

      De azért akik nem olvastátok, inkább olvassátok el a könyvét, nem fogjuk tudni visszaadni azt a motivációt, amit az olvasása nyújt, attól tartok. .pdf-eben könnyű rátalálni, ha nem akartok rá pénzt költeni
      Három a gyerek, egyik sem baba

      Comment


        #48
        trvica eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sima antikvárium? Fable-től nekem kb. 5 darab kell, mert sokszor olvastam és tervezem olvasni, másik 15 nem kell.
        Nem antikvarium. Helyi elados fb csopi. Egy nap alatt elment 300/db aron 😀
        Malacka

        Comment


          #49
          Zsuzska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Na igen, amit a könyvekkel művel, az legalábbis barbárság a szememben, de nekem a könyveim -és látványuk így nagy tömegben-örömet okoznak, nem fogom kidobni őket. Selejteztem már régebben belőlük, számuk nagyon minimálisan nő, amióta e-olvasóm van, szóval az a terület marad úgy, ahogy van. (A japán csajszi zakkant, hát mondom én )

          De azért akik nem olvastátok, inkább olvassátok el a könyvét, nem fogjuk tudni visszaadni azt a motivációt, amit az olvasása nyújt, attól tartok. .pdf-eben könnyű rátalálni, ha nem akartok rá pénzt költeni
          Elég béna lehetek, de nem találok pdf-et. Likelnél egyett?
          Csybe

          Comment


            #50
            stee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            de az biztos, hogy vannak a könyvben jó dolgok:
            a törölközők hajtogatása valami szuper, lett egy csomó helyem
            a zoknik lelkivilága is jobban érdekel már de tényleg
            és mikor lecsengett bennem az: "ez a csaj nem normális" érzés, akkor utána a már nagyon kiselejtezett és lomtalanított házunkból is tudtam egy csomó mindent kidobni még, amihez előtte érzelmileg túlságosan ragaszkodtam
            A törölközőket hogy hajtogatja? Van róla kép vagy video? Ezt még nem láttam.
            A kicsi ruháit hajtogattam át mari módra és sokkal több helyem lett, jobban átlátom. Már nem is értem, hogy hogy tudtam előtte normálisan öltöztetni őt... A saját fiókom még várja a találkozást Marival.
            Réka 4 ajándék anyukája
            "Csak átutazó vagyok a Földön, célom a Végtelen."

            Comment


              #51
              worshiper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A törölközőket hogy hajtogatja? Van róla kép vagy video? Ezt még nem láttam.
              A kicsi ruháit hajtogattam át mari módra és sokkal több helyem lett, jobban átlátom. Már nem is értem, hogy hogy tudtam előtte normálisan öltöztetni őt... A saját fiókom még várja a találkozást Marival.
              Még nem tartok itt, de feltekerve ajánlott tartani. Tényleg annyival kevesebb helyet foglal?
              A könyv nekem tetszett, persze van több rész benne, ami szerintem se vihető át a mi kultúránkba.
              Zs & T &​​L

              Comment


                #52
                nagyon jó feltekerve a törölköző, ránézni is kellemesebb (olyan spa-érzés ), és tényleg kevesebb helyet foglal
                Három a gyerek, egyik sem baba

                Comment


                  #53
                  Zsuzska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  nagyon jó feltekerve a törölköző, ránézni is kellemesebb (olyan spa-érzés ), és tényleg kevesebb helyet foglal
                  Akkor lehet ma megcsinálom. Ruhában úgyis csak apa nadrágjai és pólói vannak hátra, azt meg csak vele együtt tudom megcsinálni.
                  Zs & T &​​L

                  Comment


                    #54
                    Hozzám tegnap jutott a könyv (köszönöm!!), biztos fáradt és türelmetlen vagyok, de engem már most idegesít, pedig még csak az elején olvasom az - elvileg - motivációs részt. Pont nem érdekel, hogy ő anno hogyan kattant ra a takarításra De nem merem ugrani ezeket a részeket, nehogy valami lényegesről lemaradjak. Mondjátok, hogy később jobb lesz.
                    Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                    Comment


                      #55
                      nem lesz jobb Melus na jó, picit, de a kattanásai mindig benne vannak.
                      Azért ott, ahol már a tárgyak típusain megy sorban, átugrott a szemem ezeken a lelkis dolgokon és megrántottam a vállam, szigorúan a tényekre emlékszem már csak
                      Malacka

                      Comment


                        #56
                        Zsuzska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        de nekem a könyveim -és látványuk így nagy tömegben-örömet okoznak, nem fogom kidobni őket. Selejteztem már régebben belőlük, számuk nagyon minimálisan nő, amióta e-olvasóm van, szóval az a terület marad úgy, ahogy van.
                        nekem ez annyira nem megy.

                        Mármint imádom a könyveket, jó nézegetni őket. De nekem most nem okoz örömet a sok könyv, mindig a rengeteg porcicát látom, a rengeteg időt, amit az jelent, hogy letörölgessem, a foltok, amik a polcon maradnak utána. Jó, hogy van, de nem tudom őket rendben tartani.
                        Malacka

                        Comment


                          #57
                          Batyuklán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hozzám tegnap jutott a könyv (köszönöm!!), biztos fáradt és türelmetlen vagyok, de engem már most idegesít, pedig még csak az elején olvasom az - elvileg - motivációs részt. Pont nem érdekel, hogy ő anno hogyan kattant ra a takarításra De nem merem ugrani ezeket a részeket, nehogy valami lényegesről lemaradjak. Mondjátok, hogy később jobb lesz.
                          az eleje nem túl hasznos, az inkább csak önfényező
                          Három a gyerek, egyik sem baba

                          Comment


                            #58
                            asszem ez idevaló http://365.reblog.hu/japanban-terjed...zmus-zen-lakas
                            Malacka

                            Comment


                              #59
                              Micimalacka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              nekem ez annyira nem megy.

                              Mármint imádom a könyveket, jó nézegetni őket. De nekem most nem okoz örömet a sok könyv, mindig a rengeteg porcicát látom, a rengeteg időt, amit az jelent, hogy letörölgessem, a foltok, amik a polcon maradnak utána. Jó, hogy van, de nem tudom őket rendben tartani.
                              üvegajtó a szekrényre? lényegesen kevesebb por jutna be
                              Három a gyerek, egyik sem baba

                              Comment


                                #60
                                Micimalacka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                na jó, ez már a ló túloldala...
                                Három a gyerek, egyik sem baba

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X