Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Fogyjunk együtt diétával és mozgással

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    kerry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En meg csak hizok es hizok, a merleg meg mondig 1 kg tobbet mutat mit az elozo meres.
    lassan dunanak megyek mert engem ez nagyon zavar. Es most olyan hasam van amilet sosem szerettem volna (hordo has)
    Követsz valamilyen diétát?
    Viki&Lackó(14,5)
    https://www.instagram.com/viki.bacskai/

    Comment


      Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

      Követsz valamilyen diétát?
      Semmit, en ilyen tervszeruen nem tudok dietazni.
      Kriszti

      Comment


        kerry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        Semmit, en ilyen tervszeruen nem tudok dietazni.
        Mire figyelsz?
        Viki&Lackó(14,5)
        https://www.instagram.com/viki.bacskai/

        Comment


          Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          Persze, igazad van. Csak a bicajtól még megmarad a konyhasneni karom.

          Roller tok jó. Bp-en meg tik ideális, jól lehet vele közlekedni.
          a karról ne beszélgessünk
          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

          Comment


            kerry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            En meg csak hizok es hizok, a merleg meg mondig 1 kg tobbet mutat mit az elozo meres.
            lassan dunanak megyek mert engem ez nagyon zavar. Es most olyan hasam van amilet sosem szerettem volna (hordo has)
            ha vígasztal, én már nem is mérem magam...


            de érik valami elhatározás féle...
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

            Comment


              Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              ha vígasztal, én már nem is mérem magam...


              de érik valami elhatározás féle...
              Hehe, az bennem is. ​​​​​​Csak legyen már vége ennek a karantén izének. Vagy nem is tudom, mire várok. Kéne valami, ami kimozdít. Mit tudom én léböjt , insanity ilyesmi. Az előbbihez csökkenteni kellene a cicifüggést, az utóbbihoz meg el kellene zavarnom intézménybe minimum két gyereket. Hátha ősszel....
              Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
              Luca, B (2015) & F (2017)

              Comment


                lucazsofia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                Hehe, az bennem is. ​​​​​​Csak legyen már vége ennek a karantén izének. Vagy nem is tudom, mire várok. Kéne valami, ami kimozdít. Mit tudom én léböjt , insanity ilyesmi. Az előbbihez csökkenteni kellene a cicifüggést, az utóbbihoz meg el kellene zavarnom intézménybe minimum két gyereket. Hátha ősszel....
                Csapd be őket internátusba

                Mi újság nálatok koronavírus ügyben? Látszik már csökkenés? Bevásárlások? Készletek? Tudtál már rendesen lisztet venni?
                Viki&Lackó(14,5)
                https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                Comment


                  Remek ötlet
                  Igen-igen, végre itt is lecseng a vírus. A boltok tele vannak (áruval és emberrel is), és mivel holnap nyitnak a kocsmák beltéri részei is, végre a játszótereket is kinyitják. 10 nap múlva megyünk haza, ha nem törlik megint a gépünket. Alig várom... Sajnos az otthon lét sosem a fogyásról szól, szeptembertől viszont muszáj komolyan vennem a dolgot...
                  Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                  Luca, B (2015) & F (2017)

                  Comment


                    Á, én is "hízok" vizesedés, de akkor is! Viszont rendeltem egy futócipőt. Alig várom, hogy megjöjjön. sok reményt fűzök hozzá.
                    Kedden bementem a cégemhez, közel 4 hónapja először. Olyan jó volt. A gépem csak úgy hasított a széles sáv miatt, itthon idegbajt kapok a megosztott óriás file-ok kezelésétől. Alig várom, hogy megint mehessek. Már csak a kajálás miatt is. Itthon azért becsúszik a napi 5x étkezés, ha dolgozni megyek, akkor csak 3. Hiába nem eszek sokat, számít.
                    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                    Comment


                      én ma megtettem a 2. rolleres körömet. heherészek közben, hogy sajnos ez nagy számnak számít

                      kertészkedtem is sokat, de semmit nem használt, mármint a testemnek. a kertnek és az idegeimnek biztos


                      talán strandolok is idén, de a fürdőruhám fel sem merem próbálni...
                      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                      Comment


                        Kerteszkedes utan en hullafaradt vagyok.
                        Kriszti

                        Comment


                          Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          én ma megtettem a 2. rolleres körömet. heherészek közben, hogy sajnos ez nagy számnak számít

                          kertészkedtem is sokat, de semmit nem használt, mármint a testemnek. a kertnek és az idegeimnek biztos


                          talán strandolok is idén, de a fürdőruhám fel sem merem próbálni...
                          Uh, a strand nekem is nagy mumus. Jövő héten megyünk a Balatonra, néha azt gondolom,bárcsak rossz idő lenne, olyan rettenetesen érzem most magam a bőrömben. Újabban (amióta itthon vagyunk), rengeteget ugrálok a trambulinban, jól el lehet tőle fáradni. Az evésre is jobban figyelek, kár, hogy ettől még rémes lesz fürdőruhát húzni...
                          Tanítok, zenélek, nevetek, mesélek...
                          Luca, B (2015) & F (2017)

                          Comment


                            Én a strand kérdést már elengedtem egy ideje. Mármint utálok menni a nap miatt, de most ráveszem magam, mert a gyerekek élvezik nagyon. De a kinézetem már nem izgat a fürdőruhába, van elég figyelni valóm a 3 pöttömmel...
                            Amúgy megint befizettem gyerünkanyukámra és megint nem jutok egyszerűen hozzá pedig nagyon kellene, mert minden tagom sóvárog a mozgás után! csak se idő se energia nincs hozzá elég.
                            Fogyás amúgy megy, de ebben jelentős szerepet játszik, hogy még mindig tartom (nagyjából legalább) a gdm diétát és picúrka meg szopik ezerrel.
                            Kitartás egyébként mindenkinek!
                            Judit, T (2013), L (2016), R (2019)

                            Comment


                              egyelőre a fürdő ruhát megúsztam...olyan pocsék idő volt hétvégén.

                              mentünk nagyiékhoz, szombaton strandoltunk volna. volt b terv is, kicsit rossz idő esetén megnéztük volna a nyíregyházi állatkertet, de nem kicsit volt rossz idő, ez is kimaradt pedig mennyire jó lett volna.

                              helyette sétáltunk kicsit az esőben.
                              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                              Comment


                                Paci!
                                Ha Nyíregyen jártok, találkozzunk!
                                Viki&Lackó(14,5)
                                https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X