Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Tízórai, uzsi az iskolába

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Hűha! Szerintem csak a külseje ilyen, a másik oldala ennek is sima lehet. Amúgy ez nem drága? Mármint ennél valamennyivel olcsóbban is hozzá lehet jutni nem? A Nitababy közös rendelősben 3e-ért adták, és ilyen áron is szoktak lenni, ha van közös. Az anyag, ha jól emlékszem 2m széles, azaz ha csak újraszalvéta, vagy ételtasak készül belőle, akár csak 1/2m is elég lehet belőle. nem?

    Totál szétoffoljuk ezt a topikot
    A színesek valamivel (1 dolcsi) olcsóbbak. Nekem csak az a lényeg, hogy minősített save food anyag legyen. Bárhonnan szívesen veszek. Most biopamutot rendeltem a Gombolda webáruházból. Volt olyan, aminek 690 Ft métere. Kipróbálom, de még nem jött meg, pedig több mint egy hete rendeltem.
    A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

    Comment


      bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      https://www.wazoodle.com/food-safe-pul-fabric.html

      Nem tudom, ez milyen lehet. A cibi simább anyagnak tűnik. Ez mintha bordásabb lenne, de lehet, hogy csak a nagyítás miatt...
      én azt néztem h van mintás is. akkor viszont elvileg nem kéne dupla anyag, nem? csak 1 réteg ilyen pul és kész, meg leszegni és tépőzár.

      felélesszem a másik topikot? (tegnap elkezdtem visszaolvasni )
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        Hűha! Szerintem csak a külseje ilyen, a másik oldala ennek is sima lehet. Amúgy ez nem drága? Mármint ennél valamennyivel olcsóbban is hozzá lehet jutni nem? A Nitababy közös rendelősben 3e-ért adták, és ilyen áron is szoktak lenni, ha van közös. Az anyag, ha jól emlékszem 2m széles, azaz ha csak újraszalvéta, vagy ételtasak készül belőle, akár csak 1/2m is elég lehet belőle. nem?

        Totál szétoffoljuk ezt a topikot
        oké akkor felélesztema régit

        amúgy Virgie-t lehet érdemes megkérdezni, ő varr ugye pelusokat és a pur-t is vele vettem közösben annó.
        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

        Comment


          itt folytassuk akkor

          https://mamami.hu/forum/forum/mamami...eltasak/page10
          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

          Comment


            Bevált, tuti-tuti müzliszelet recepteket szeretnék. Most ez a legújabb. A lényeg, hogy egyen valami a kölök a suliban Komolyan! Levegőn él, meg persze kunyizik mástól vagy legalábbis másoktól kap kaját.
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

            Comment


              Penny-s vagy Aldis saját márkásat veszek, 55 Ft. Többféle ízű van.

              Nem bütykölök otthon vele, ez tovább is eltartható. A házit hamar meg kell enni.
              Viki&Lackó(14,5)
              https://www.instagram.com/viki.bacskai/

              Comment


                Van ilyen gyumolcsos szelet is aldi lidlben. Sparos muzli is okes. Pennys kicsit kemeny nekem.
                Kriszti

                Comment


                  Ezzel én sem vacakolok. A lidl-s kókuszosat és narancsosat még az én válogatós fiam is megeszi.

                  Olyan érdekelne, hogy ha van nagyon jó zabpelyhes keksz receptem, de a gyereket zavarja benne a pehely (mert csak, mert fújj), akkor az szerintetek működik, hogy ledarálom a pelyhet és úgy teszem bele? A zabfalatok kekszet szereti, ebben próbálnék valami házi alternatívát.

                  (most rákapott a sajtos rúdra, 4 hete azt visz szendvics helyett és hellyel közzel el is fogy. Szerintem sosem sütöttem még ennyit, mint mostanában, heti 1 adagot minimum. De végre megvan az igazi omlós recept, ami nem puhul meg, nem lesz plöttyedt, hanem ugyanolyan marad a dobozban 1 hét után is, mint a friss )
                  youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                  Comment


                    youlcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ezzel én sem vacakolok. A lidl-s kókuszosat és narancsosat még az én válogatós fiam is megeszi.

                    Olyan érdekelne, hogy ha van nagyon jó zabpelyhes keksz receptem, de a gyereket zavarja benne a pehely (mert csak, mert fújj), akkor az szerintetek működik, hogy ledarálom a pelyhet és úgy teszem bele? A zabfalatok kekszet szereti, ebben próbálnék valami házi alternatívát.

                    (most rákapott a sajtos rúdra, 4 hete azt visz szendvics helyett és hellyel közzel el is fogy. Szerintem sosem sütöttem még ennyit, mint mostanában, heti 1 adagot minimum. De végre megvan az igazi omlós recept, ami nem puhul meg, nem lesz plöttyedt, hanem ugyanolyan marad a dobozban 1 hét után is, mint a friss )
                    En a lid.lben veszem a zabpelyhet van durvabb darabos es a finomabb es az utobbit veszem. Fel sem tunik senkinek a kekszben annyira finom szemcses.

                    Sajtos rud receptet kerjuk szepen

                    Comment


                      Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      En a lid.lben veszem a zabpelyhet van durvabb darabos es a finomabb es az utobbit veszem. Fel sem tunik senkinek a kekszben annyira finom szemcses.

                      Sajtos rud receptet kerjuk szepen
                      óóó, nem figyeltem soha, hogy többféle van. Járok arra a napokban, megnézem.

                      Sajtos rúd:
                      60 dkg félfogós liszt (előtte nem is tudtam, hogy van ilyen)
                      20 dkg margarin
                      15 dgk zsír (12 éve nincs a háznál zsír, de a gyerekért mindent)
                      1 tojás sárgája
                      3/4 cs. élesztó kis tejjel felfuttatva
                      kb 1 ek só.

                      tetejére megy a tojásfehérje csipetnyi pirospaprikával, aztán erre a sajt, vagy magok pl.

                      kb fél centisre nyújtom és ceruza szélesre metélem

                      Ebből így nekem egy nagy kekszesdoboznyi lesz, ha csak néha eszegetünk belőle a zemberrel, akkor másfél hétre elég a gyereknek uzsonnára Szóval teljesen megéri.
                      youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                      Comment


                        Julcsi!
                        Finomszemű zabpehellyel próbáld ki, az nem tűnik fel.
                        Ha mégis , akkor simán mehet darálva is.
                        Viki&Lackó(14,5)
                        https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                        Comment


                          youlcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


                          60 dkg félfogós liszt (előtte nem is tudtam, hogy van ilyen)
                          rétesliszt modern nevén

                          Én felesben használom a sima liszttel, mindegyik sütinél
                          Viki&Lackó(14,5)
                          https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                          Comment


                            En mindig sima lisztet hasznalok mert lusta vagyok keverni eddig meg nem volt gondom vele

                            Comment


                              Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                              rétesliszt modern nevén

                              Én felesben használom a sima liszttel, mindegyik sütinél
                              neeem a sima és a rétes között van kb. Rétesliszttel nem olyan jó, felesbe simával már igen. Viszont ténylegesen más a félfogóssal (omlós tésztához, süteményliszt meg hasonló neveken fut még)
                              youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                              Comment


                                Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                En mindig sima lisztet hasznalok mert lusta vagyok keverni eddig meg nem volt gondom vele
                                Én most csak ezért vettem. Igazából 2 sütéssel el is fogy, azt a pár dekát kipótolom másikkal. Szóval nem kevergetek semmit. És tényleg más az állaga. Omlósabb.
                                youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X