Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Tízórai, uzsi az iskolába

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Van face-etek? Mert akkor itt van rendelhető PUL: https://www.facebook.com/photo.php?f...&theater&ifg=1
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

    Comment


      _andi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hát ez az, én se tudom, melyik a jó. Mamami boltban néztem, azok gondolom, jók, de egyféle van csak, ami nem mintás (akkor már a hetedikes nagyfiúnak is varrnék), viszont annak a leírása kicsit más, mint a mintásaké, az jó,hogy vékony, de a vevői visszajelzéseknél azt írja valaki, hogy két anyag közé varrta, nem tudom, ez akkor csak úgy használható, vagy úgy is, hogy ehhez hozzávarrok egy réteg pamutvásznat, és szevasz, mert akkor ugye, lemosható róla a szendvicskosz.
      Teljesen tudatlan vagyok. Valaki?

      (Ne nyissunk egy topikot a kézimunkásban erről? Kerestem, de nem találtam ilyet, persze, ha csak engem érdekel, akkor nem sok értelme van )
      Ez nem rossz ötlet. Vagy a már meglévőt (https://mamami.hu/forum/forum/mamami...eltasak/page10) kellene plusz file-okkal bővíteni, pl szabásminták, varrás lépésről lépésre, hol van éppen aktuálisan akciós anyag, vagy közös rendelés stb. Hm?
      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

      Comment


        jkNorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szerintem jó dolog az újraszalvéta, ha van hozzá alapanyagod es meg tudod varrni, vágj bele.
        Tavaly ilyenkor vettük az iskolásnak, van doboza is, de a szendvicset ebbe teszem, plusz a suliban kapott uzsonnát is bele tudja tenni. Éppen Budapesten voltunk és ott árult egy lány, ezt vettük:
        https://m.facebook.com/notes/saku-az...4793458250998/
        De a meskán is többen készítenek:

        https://www.meska.hu/s/kezmuves/hm:l...aszalv%C3%A9ta
        ezek spec jóval olcsóbbak, mint a Cibi, kb féláron vannak. Köszi a linkeket!
        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

        Comment


          Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          Ez nem rossz ötlet. Vagy a már meglévőt (https://mamami.hu/forum/forum/mamami...eltasak/page10) kellene plusz file-okkal bővíteni, pl szabásminták, varrás lépésről lépésre, hol van éppen aktuálisan akciós anyag, vagy közös rendelés stb. Hm?
          támogatom bmelyik ötletet
          youlcsi és Muki (101214)[/URL]

          Comment


            Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Van face-etek? Mert akkor itt van rendelhető PUL: https://www.facebook.com/photo.php?f...&theater&ifg=1
            nem elérhető, azt mondja
            Andi
            Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

            Comment


              Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              Ez nem rossz ötlet. Vagy a már meglévőt (https://mamami.hu/forum/forum/mamami...eltasak/page10) kellene plusz file-okkal bővíteni, pl szabásminták, varrás lépésről lépésre, hol van éppen aktuálisan akciós anyag, vagy közös rendelés stb. Hm?
              Rendben, legyen ott.
              Andi
              Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

              Comment


                Nem tudom, mennyire látszik a kép. Egy réteg pamutvászon és egy réteg pul/ pur? A szemközti sarkon egy tépőzár kívülről, egy belülről, így batyura hajtogatható és rögźíthető. Kiwibag tasakunk is van, nasinak az is kiváló, de minden napra ezt használom. A nagyobbiké újság mintás, azt már mostam is, így kicsit összement az anyag, de vasalással rendbe tehető.
                Utoljára szerkesztette jkNorka; 2019.10.17., 13:51.
                Nóra, már három kisfiú anyukája
                (2011/03, 2014/03, 2016/10)

                Comment


                  jkNorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nem tudom, mennyire látszik a kép. Egy réteg pamutvászon és egy réteg pul/ pur? A szemközti sarkon egy tépőzár kívülről, egy belülről, így batyura hajtogatható és rögźíthető. Kiwibag tasakunk is van, nasinak az is kiváló, de minden napra ezt használom. A nagyobbiké újság mintás, azt már mostam is, így kicsit összement az anyag, de vasalással rendbe tehető.
                  Én ilyen mintás cibit vettem a férjemnek. Élesben tesztelve csak januártól lesz, mert akkor van a szülinapja.
                  Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                  Comment


                    én jópár éve vettem egy planetwise ételtasakot vagy hogy nevezzem. az a bajom vele, h fix méret. és mivel férj nem akkora szendvicset csomagol ezért nem használja, pedig helyes darab.

                    ezért lehet jobb ez a nagy négyzet amit aztá úgy hajtogat az ember ahogy akar.

                    itt a zöldülős topikban vettem az ötletet, hogy csináljak pár textilszalvétát, de mivel kevés flanelom volt csak 4 db kisebbet csináltam, ami szenyóhoz nem jó. koszos mancshoz viszont remek
                    azóta találtam gyárit is itthon elfekvőben az vászon meg egy réteg. szerintem az enyémek jobbak de azért jó h lett így több.

                    lehet kedvet kapok én is olyanhoz amibe szendvicset is lehet csomagolni
                    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                    Comment


                      jkNorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem tudom, mennyire látszik a kép. Egy réteg pamutvászon és egy réteg pul/ pur? A szemközti sarkon egy tépőzár kívülről, egy belülről, így batyura hajtogatható és rögźíthető. Kiwibag tasakunk is van, nasinak az is kiváló, de minden napra ezt használom. A nagyobbiké újság mintás, azt már mostam is, így kicsit összement az anyag, de vasalással rendbe tehető.
                      végülis pur van is itthon...

                      amúgy ez hoyg van összevarrva? gondolom színre szín és utána kifordítva levarrva, ugye? na jó, este megnézem a linkelt topikot is
                      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                      Comment


                        Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                        végülis pur van is itthon...

                        amúgy ez hoyg van összevarrva? gondolom színre szín és utána kifordítva levarrva, ugye? na jó, este megnézem a linkelt topikot is
                        Igen.
                        Nóra, már három kisfiú anyukája
                        (2011/03, 2014/03, 2016/10)

                        Comment


                          ma vettem almás anyagot. pamutvászont, így az ilyen szendvicsnek jó gondolom, mert kéztörlőnek nem annyira.

                          viszont most gondolkodom, hogy akkor legyen pur vagy. lesz valami közös rendelés?
                          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                          Comment


                            https://www.wazoodle.com/food-safe-pul-fabric.html

                            Nem tudom, ez milyen lehet. A cibi simább anyagnak tűnik. Ez mintha bordásabb lenne, de lehet, hogy csak a nagyítás miatt...
                            A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                            Comment


                              Én is varrnék még, bár itthon van már mindenkinek cibije. De rájöttem, hogy szeretném váltogatni :-) olyan szépek!
                              A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                              Comment


                                bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                https://www.wazoodle.com/food-safe-pul-fabric.html

                                Nem tudom, ez milyen lehet. A cibi simább anyagnak tűnik. Ez mintha bordásabb lenne, de lehet, hogy csak a nagyítás miatt...
                                Hűha! Szerintem csak a külseje ilyen, a másik oldala ennek is sima lehet. Amúgy ez nem drága? Mármint ennél valamennyivel olcsóbban is hozzá lehet jutni nem? A Nitababy közös rendelősben 3e-ért adták, és ilyen áron is szoktak lenni, ha van közös. Az anyag, ha jól emlékszem 2m széles, azaz ha csak újraszalvéta, vagy ételtasak készül belőle, akár csak 1/2m is elég lehet belőle. nem?

                                Totál szétoffoljuk ezt a topikot
                                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X