Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Tízórai, uzsi az iskolába

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Tündérviola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kaptál egy kis + fehérjét
    áá, azóta is előttem a pillanat ahogy beleharaptam és utána láttam meg...brr...

    bár Lia evett hangyát, 4-5-öt bekajált miután elkápicsorodott és közölte hogy csípnek
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      youlcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      probiotikumot szokott kapni (azzal tanult meg kapszulát lenyelni ), na meg bődületes mennyiségű joghurtot képes megenni. szerintem elélne joghurton és sonkán
      az jó amúgy, de az csak egyféle baci. már ha élőflórás. (csk a bolti ha nem natúr akkor cukros, ez is eltolhatja)
      a jobb probiókban 10-20 féle törzs van, talán jobbak.

      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        Az olyan sütő ami a gofri sutore hasonlít. Rendes két let kenyér között a tartalom es ebbe a sütőbe össze lesz forrasztva
        Csybe

        Comment


          Csybe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az olyan sütő ami a gofri sutore hasonlít. Rendes két let kenyér között a tartalom es ebbe a sütőbe össze lesz forrasztva
          az nyami, csak sajna túl sokat meg bírnék enni belőle...
          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

          Comment


            Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            az enyémek valamiért rá vannak kattanva minden vitaminra, kanalas orvosságra és bármire ami gyógyer, vagy táplálék kiegészítő. de már pici korukban. kb büntetni tudnék vele ha valaki nem kap
            szombatonként büdös halolaj a menü reggel (omega3) utána persze próbálnak büfögni, hogy büdi legyen
            de tényleg més a csukamájolaj is megy nekik.

            mondjuk nekem fúj, de ezt jól titkolom előlük
            jaj, enyémek is ennék.

            Mondjuk omega-3-at kanalasban csak M kapott. Most vettem neki kapszulát, ezt meg nem tudja lenyelni. Ki szoktam szúrni neki késsel és kiszívja

            (de az enyémek heti szinten esznek füstölt lazacot, ha másnem magam miatt megveszem, mert imádom)

            Comment


              Az enyémek első kajai között szerepelt az új hagyma. Mind kivette a kezemből es rágták rágták, de semmi rosszalló kifejezés . Mondjuk en is hagymát hagymával kepes vagyok enni. ami utána jon meg nem érdekel
              Csybe

              Comment


                Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                már biztos tele van a hócipőd, hogy mindenki tippeket ad

                a sok ch-ról eszembe jut, hogy nem lehet h a bélbacijai nem jó összetételűek? mert ugye sok szereti a ch-t és emiatt még több ch-t kívánnak. már ha hiszel az ilyesmiben. igazából nem tudom h mennyire segít, esetleg probiotikum, de nagyobb mennyiségben és picinként csökkenteni a cukrot?
                Itt mindenki dietetikus

                Comment


                  Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  az nyami, csak sajna túl sokat meg bírnék enni belőle...
                  Na igen igy jóval tobb lecsúszik. Nekem is ez a bajom vele.
                  Csybe

                  Comment


                    Csybe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Az enyémek első kajai között szerepelt az új hagyma. Mind kivette a kezemből es rágták rágták, de semmi rosszalló kifejezés . Mondjuk en is hagymát hagymával kepes vagyok enni. ami utána jon meg nem érdekel
                    itt csak a hímneműek, de a fiam a múltkor kb sírvafakadt, hogy csak egy hagyma volt a levesben. Azóta kettőt teszek bele. Snidlinget lelegeli. A húslevesből neki ki kell szedni a főtt petrezselymet...

                    olyan dolgai vannak, hogy a hajam égnek áll(na, ha nekem kellene megennem)

                    Comment


                      En is megeszek minden gazt, fove sutve nyersen mindegy. Mar nem bízzák rám a zöldbab pucolasat se.
                      Csybe

                      Comment


                        enyémek is hagyma fanok voltak, aztán úgy 3-4 éves koruk körül már csíp...
                        de a snidling még mindig megy
                        a lányom olyna büdösen jött haza múltkor a bölcsiből, hagyma volt
                        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                        Comment


                          Csybe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          En is megeszek minden gazt, fove sutve nyersen mindegy. Mar nem bízzák rám a zöldbab pucolasat se.
                          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                          Comment


                            Csybe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            En is megeszek minden gazt, fove sutve nyersen mindegy. Mar nem bízzák rám a zöldbab pucolasat se.
                            mi héjjastul esszük Lehet van több fajta is...

                            Holnap is nyers zöldbabot fog vinni a kicsi az oviba zöldségnek. Imádja nyersen is.
                            Nyugi, kap hozzá vajas zsömlét is meg egy kis szőlőt, nem kell egész nap zöldbabot ennie.

                            Comment


                              Nem fejteni, de a két végét le kell vágni, meg általában feldarabolni, hacsak nem zöld es rakott bab lesz belőle (olyan módon mint a rakott kel)
                              Csybe

                              Comment


                                Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                áá, azóta is előttem a pillanat ahogy beleharaptam és utána láttam meg...brr...

                                bár Lia evett hangyát, 4-5-öt bekajált miután elkápicsorodott és közölte hogy csípnek
                                , remélem aztán lisztbe beforgattak és kisütötted olajban a hangyákat ezután

                                Mumin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Itt mindenki dietetikus
                                Egy anya mindenhez ért
                                Viki&Lackó(14,5)
                                https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X