Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

felújítás, átépítés - Ötlet-, szakembergyűjtő topik

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    felújítás, átépítés - Ötlet-, szakembergyűjtő topik

    Akció
    nem találtam ilyen topikot...

    lakásátépítés előtt állunk. a gyerekszobát fogjuk bővíteni, a terasz egy részének beépítésével. még folyik az engedélyezés (már több, mint egy éve), de nagyon jó lenne, ha ezen a nyáron végre túlesnénk az ügyön.

    szívesen fogadnék tapasztalatokat, kinek mi vált be, mi jelentett problémát, hogyan oldotta meg a cuccok, a gyerekek eltávolítását, stb.

    hangszigetelés ötleteket, tapasztalatokat is várok, elsősorban lefelé szeretnénk hangszigetelni.

    nem utolsó sorban nagyon örülnék tippeknek, honnan szereztetek be burkolatokat, alapanyagokat, ablakokat, ajtókat, stb.

    szakemberajánlásnak is nagyon örülnék - most éppen riasztós csapatot és ablakost keresünk, de biztos más is fog majd kelleni.
    Ritkán jövök

    #2
    Szia!
    Mi tavaly újítottunk fel (persze most évre is maradt bőven belőle...).
    Nyílászárót az Ajtódepótól rendeltünk. Fa a padozat, amit a Befagtól (gyártó) vettünk direktbe a Temesvár utcából.
    Szakit nehéz ajánlani, mert mindegyiknek volt valami bibije. Esetleg villanyost, festőt, és csőszerelőt tudnék mondani, ha ez érdekes lehet.
    Ami tapasztalat, hogy minden 2-3 x annyi időbe telik, hogy megtörténjen, mint amit az ember saccol rá.
    Üdv!
    Zs

    Comment


      #3
      Szia, mi két lakás átalakításon vagyunk túl. Az Erős kft-nél vettem mindkétszer csempéket, szanitereket. Jó a választék, és árak is rendben vannak.
      Festő ismerős nagyon jó, de drága kicsit. Viszont 20 éve fest a családnak, ahol épp kell. Gyorsak és nagyon szépen dolgoznak, előre pontosan kiszámolják a felméréskor, mennyibe fog kerülni.
      Többi szakik nem annyira váltak be, vagy ha igen, akkor nyugdíjban van már.
      Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

      Comment


        #4
        Sziasztok, becsületes, pontos, tisztességes vízszerelőt tudok ajánlani, akit érdekel, vagy aki éppen keres, annak szívesen megírom az elérhetőségét

        Comment


          #5
          Sziasztok!
          Nincs túl nagy pörgés, de jövök kérdezni . A gyerekszobában parketta van, a galérián szőnyegpadló - ott alszanak a gyerekek. Le akarom cserélni ott is parkettára, mert jobban lehet takarítani. Hirtelen átfutott az agyamon, hogy majd én megcsinálom, de nem vagyok benne már annyira biztos, hogy ez annyira jó ötlet. Olyan szakembert tudtok ajánlani, aki ilyen kis munkát is elvállal, szépen és nem túl drágán dolgozik? Kb 2,5 x 2 m az egész. Előre is köszi!
          Évi

          Comment


            #6
            kb merre laksz? mert ilyen kis meló annak jó esetleg aki közel lakik. nagy utat nem hiszem h megtesznek ennyiért...

            amúgy jah szerintem parkettázni nehéz...kicsi darabokat kell pontosan rakni. amit esetleg ti is tudnátok az a hajópadló vagy laminált.
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

            Comment


              #7
              I. kerület. Ja, arra gondoltam én is, nekem minden ilyen parketta
              A nagy út tényleg nem kifizetődő, ezért pl az asztalossal is csináltuk hogy végzett "a" munkájával, és hazafelé megállt itt a konyhánkat pofozgatni.
              Évi

              Comment


                #8
                akkor sajna a miénket nem tudom ajánlani, mert délpestről tuti nem érné meg neki.

                a hajópadlóban az a jó tényleg h szép is, meg azt a legegyszerűbb lerakni.
                Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                Comment

                Mamami portál footer

                Összecsuk

                Friss bejegyzések

                Összecsuk

                Cikk a mamami portálról

                Összecsuk

                szivárvány
                Betöltés...
                X