Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Takarítógép (gőzölős)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Sziasztok!

    Shark Steam Pocket mop-ról (más néven Shark gőztisztító mop) tud valaki valamit?
    Lackó és Levente anyukája

    Comment


      Kis kézi gőztisztítót milyet ajánlotok? Én csak ablakra használnám..


      Igaz ez nem gőztisztítós, de ilyet nézegettem az aldiban: http://www.youtube.com/watch?v=NFSX1P1Q6tw

      Valakinek esetleg van ilyesmi kütyüje?
      1 lány (2001), 2 fiú (2004; 2008)

      Comment


        blani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kis kézi gőztisztítót milyet ajánlotok? Én csak ablakra használnám..


        Igaz ez nem gőztisztítós, de ilyet nézegettem az aldiban: http://www.youtube.com/watch?v=NFSX1P1Q6tw

        Valakinek esetleg van ilyesmi kütyüje?
        Szia!
        Én ablaktisztításra vixi kendőt használok. 2 kell belőle, egyikkel vizesen, aztán a másikkal szárazon, és gyönyörű fényes lesz az üveg. Nekem van Kercher gőztisztítóm, egyszer meglepett vele a férjem. Vett hozzá ablaktisztító fejet is, de egyszer használtam. Az üveget szépen megtakarította, de a keretet, tokot, ablakpárkányt úgyis kézzel, ronggyal kell. Én ezt a problémát látom a kézi gőztisztítónál is. És annak van súlya, mégha nem is sok, csak mondjuk fél-egy kiló, de szerintem fárasztóbb mint a ruha.
        három csajszim van: szőke, kék szemű /2005.10./, szőkés-barna, kék szemű /2006.11./, szőkés-barna, zöld szemű /2009.09./, és egy az apjuk.

        Comment


          sicc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szia!
          Én ablaktisztításra vixi kendőt használok. 2 kell belőle, egyikkel vizesen, aztán a másikkal szárazon, és gyönyörű fényes lesz az üveg. Nekem van Kercher gőztisztítóm, egyszer meglepett vele a férjem. Vett hozzá ablaktisztító fejet is, de egyszer használtam. Az üveget szépen megtakarította, de a keretet, tokot, ablakpárkányt úgyis kézzel, ronggyal kell. Én ezt a problémát látom a kézi gőztisztítónál is. És annak van súlya, mégha nem is sok, csak mondjuk fél-egy kiló, de szerintem fárasztóbb mint a ruha.
          Köszi, igazad van..ezt a Vixi kendőt csak neten lehet rendelni?
          1 lány (2001), 2 fiú (2004; 2008)

          Comment


            én sima aldis mikroszálast használok.
            van egy frottirszerű az a vizes és van egy szarvasbőr szerű az a száraz.

            abszolút működik az ablakoknál
            gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

            Comment


              blani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Köszi, igazad van..ezt a Vixi kendőt csak neten lehet rendelni?
              Honlapjuk van, de szerintem olyan mint a tupper, tanacsadoktol lehet venni. Igaza van Orsinak, barmilyen mikroszalas megfelel a celnak. Epp csutortokon vettem vileda surolokendot, es megdobbentem, hogy a fozolap korul a csemperol az olajat milyen szepen lehozta. Viledat sok helyen lehet kapni, dm,rossm.., de szerintem van mindket boltnak sajat markasa is.
              Utoljára szerkesztette sicc; 2013.11.02., 23:11.
              három csajszim van: szőke, kék szemű /2005.10./, szőkés-barna, kék szemű /2006.11./, szőkés-barna, zöld szemű /2009.09./, és egy az apjuk.

              Comment


                Sziasztok! Én is szeretnék venni gőztisztítót, sok helyen utána olvastam már, és nem értem, hogy az emberek egy része szerint jó, a másik része szerint meg nem. Hogy lehet, hogy van aki szerint szuper takarító eszköz, más meg semmit nem tud vele megcsinálni?
                Nincs még itt valaki, a fórum indítók közül? Szeretném megkérdezni, hogy azóta használjátok-e a gépeket, nem bántátok meg a vásárlást?

                Comment


                  Erről van valakinek tapasztalata? Felmosás helyett használnám leginkább.

                  http://maikupon.hu/akciok/orszagos/t...s-szallitassal
                  Edit vagyok, Évus 7,5,Lacus 6 és Olivér 4 anyukája

                  Comment


                    jól hanzik... Edit végül megrendelted?
                    Balatoni nyaralás

                    Szabolcs (2007), Dóra (2010), Timike (2011) és Annácska (2015) anyukája

                    Comment


                      nem mertem,nem jókat olvastam.
                      Edit vagyok, Évus 7,5,Lacus 6 és Olivér 4 anyukája

                      Comment

                      Mamami portál footer

                      Összecsuk

                      Friss bejegyzések

                      Összecsuk

                      Cikk a mamami portálról

                      Összecsuk

                      szivárvány
                      Betöltés...
                      X