Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Káoszkommandó!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #61
    Gurulós motoros bili???Nem cserélünk? Adok helyette zenélős micimacisat Vagy ikejás pirosat, vagy fejetlen kacsát... (egyik gyerekem se volt hajlandó bilizni...)

    Zsu
    Gyerkők: Bence, (2003.06.27) Kata, (2006.03.09) és Lizi (2008.04.18)
    Már nem pelenkázom, nem hordozok, de tortázok :https://www.facebook.com/pages/Tort%...65744636891067

    Comment


      #62
      akkor Zsu a tieid sem játékokkal játszanak...én napjában 10szer minimum visszapakolom a konyhaszekrényt... apa még mászóskor óta ígérgeti a szerkényzárat, de már a hűtőt is kinyitja...
      szilda
      Olivér
      Tivadar és Johanna anyukája
      Életünk képei "hobbim"

      Comment


        #63
        de azért nagyon kitartó vagy ha kell viheted a motorosat.
        szilda
        Olivér
        Tivadar és Johanna anyukája
        Életünk képei "hobbim"

        Comment


          #64
          ja, de had ne kapjak helyette másika
          szilda
          Olivér
          Tivadar és Johanna anyukája
          Életünk képei "hobbim"

          Comment


            #65
            vtimi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Pont ezt akartam mondani, ez a megoldás!
            Nálunk is mindig lába kél vminek, de minél többen vagyunk, annál hamarabb előkerül
            több szem többet lát...
            Így van! Még élvezik is. Egy-egy eltűnt zokni, sapka és máris lehet "nyomozósat" játszani! Előveszik a zseblámpákat és bebújnak az ágy alá is! Így a portalanítás is pipa...
            Ma pl. csekk-vadászat volt. Már be kellett volna fizetni. Ki is készítettem, de szokás szerint eltűnt..Lelkesek voltak, aztán bevillant, hogy a recept gyűjteményben..talán..összefogtam.. És igen! Hurrá, apa robogott a postára!
            1 lány (2001), 2 fiú (2004; 2008)

            Comment


              #66
              MÉg jó hogy én mondtam hogy adok bárkinek bármit

              Off: van egy naon állat videjóm, attól kicsit jobb kedvem lett, majd mindjárt megpróbálok vele vmit kezdeni...

              ZSu
              Gyerkők: Bence, (2003.06.27) Kata, (2006.03.09) és Lizi (2008.04.18)
              Már nem pelenkázom, nem hordozok, de tortázok :https://www.facebook.com/pages/Tort%...65744636891067

              Comment


                #67
                Hibik, szerintem pont ilyen lakásban laktam pár évet a XIX. kerületben, gyanús a nm és a szobaelosztás. Az egyik feles nálunk is a kupi szoba volt. Belépni alig lehetett.
                WHAMrágcsaláncok / harányi blog

                Comment


                  #68
                  Portalanítás ágy alatt? Kettő fiúval egyszerűbb! Sőt a nagy cickóim miatt az ágy alá nem férek, így a kölköket küldöm be
                  Ja, nálunk a maradék egy szoba, ami ugye a gyerekszoba, abban 3 ágy van, oszt csá. Itt az ágyak alatt van minden ....
                  Marad a nappali, háló, mittomén milyen szoba. Itt vannak a földön a játékok. Persze szétszórva, de mostanság már össze se szedem, úgyis a gyerekek ébrednek hamarabb... és csak addig érdekes, míg szétszórják őket, mert az első kanyarban összevesznek ugyanazon.
                  Á., K., S. és R. anyukája

                  Comment


                    #69
                    Hát itt sok ilyen lakás van Anna.
                    (persze, háttal nem kezdünk mondatot, de mostmár nem törlök )
                    Á., K., S. és R. anyukája

                    Comment


                      #70
                      Csatlakoznék én is

                      54nm, 10nm gardróbbal, de így sincs soha rend. Illetve, de van. Amikor anyósék jönnek, akkor puccrendet vágok, de mire elmennek, már kupi van.

                      De nekünk van egy leküzdhetetlen problémánk:

                      Férjemmel mindketten olyan típusok vagyunk, akik mindenféle lelkiismeret furdalás, vagy probléma nélkül tudunk két heti szennyes edény, és mosatlan, szétszórt ruha tetején nekiállni kártyázni, vagy filmet nézni és popcornozni...

                      Így nehéz rendet tartani, ha nem motivált az ember

                      És miután volt szerencsém olyanokkal beszélgetni a mindennapjaikról, akiknél mindig rend van, már nem is irigylem őket

                      PS: a gardróbban külön fiókom van a páratlan zokniknak. És a másik fogyóeszközünk a kiskanál. Éjszakánként jönnek a kiskanálevő szörnyek, és megeszik
                      Évi #motherofdragons és a három kölyöksárkány: L(2007 tavasz), és L(2009 ősz) és L (2017 tél)

                      Comment


                        #71
                        Ja, és a lomokra: alternatív hasznosítás! Nálunk pl nagyon kevés játék van, mert a gyereket egyszerűen nem érdeklik. Ellenben van egy konyharuhája, ami a lepényhaltól kezdve a palacsintán át a markolósautóig minden szokott lenni, a bilije, aminek a rendeltetésszerű használatát bojkottálja, cowboykalap, a két literes fagyisvödör pedig, amit hetek óta lusta vagyok levinni a szemetesbe huszársapkává lépett elő
                        Évi #motherofdragons és a három kölyöksárkány: L(2007 tavasz), és L(2009 ősz) és L (2017 tél)

                        Comment


                          #72
                          Hja, a páratlan zoknik!
                          Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                          "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                          Comment


                            #73
                            Anna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Komolyan én folyton minden szirszart kidobálok, a párom meg eleve nem halmozós típus, mégis mindig tele vagyunk és sosincs elég szekrény, polc.
                            Ilyen szeretnék lenni, kidobálós. Helyette gyűjtögetős rák vagyok, minden kis izét megtartok az utolsó papírfecniig.


                            Lolka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            én is halmozok. ruhát, szemetet
                            Néha megszáll az ihlet a ruha selejtezésre (ilyenkor gyorsan meg kell ragadni az alkalmat, és hamar eltüntetni minden kiszelektált dolgot, míg meg nem gondolom magam), de még mindig vannak középiskolai ruháim is, pedig már túl vagyunk a 3. osztálytalálkozón...

                            Cyanus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Hát a gardrób se megoldás? nem baj, mivel nincs, azért rá lehet fogni, ha lenne rend lenne
                            Megerősítem, a gardrób nem megoldás, mert sosem elég nagy.
                            Móni, Jázmin és Kincső anyája

                            Comment


                              #74
                              Egyébiránt a gardrób tényleg nem megoldás, de azért javít a helyzeten... Ami a legérthetetlenebb, hogy évente kb kétszer szanálok (én dobozolok mindent, kíméletlenül, ami az elmúlt fél évben nem volt rajtunk/nem használtunk, annak nincs nálunk helye, megy anyumékhoz, cs.házba, nagy hely van...), ruhát szinte soha nem veszünk magunknak, Lehel is csak kapni szokott, és mégis, valahogy egyre inkább tele van az a szoba. Most azon agyalok, hogy csinálok benne helyet a kicsi ruháinak...
                              Évi #motherofdragons és a három kölyöksárkány: L(2007 tavasz), és L(2009 ősz) és L (2017 tél)

                              Comment


                                #75
                                56mn.6 ember,2 kutya,papagáj...folytassam?
                                Mosható Betét Ganges

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X