Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Káoszkommandó!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    én is ilyen táskát tervezek magamnak, de a lista aminek zseb kell csak nő..... amíg nincs kész, nem akarom megvarrni a táskát..
    Ja és nálam is két könyv plusz egy magazin van
    szilda
    Olivér
    Tivadar és Johanna anyukája
    Életünk képei "hobbim"

    Comment


      #47
      ja és minden ruhához kéne táska...
      szilda
      Olivér
      Tivadar és Johanna anyukája
      Életünk képei "hobbim"

      Comment


        #48
        Szilda ezért csúcs az átlátszó táska, és vagy nekem is bőrönd méretű lesz, ha egyszer réveszem magam, vagy kell valami Harry Pöttyös varázslat, mint a sátrakra, amik paloták belülről és fapados két személyesek kívülről.
        WHAMrágcsaláncok / harányi blog

        Comment


          #49
          azokat a sátrakat én is irígylem de én már Mary Poppinssal is megelégednék
          szilda
          Olivér
          Tivadar és Johanna anyukája
          Életünk képei "hobbim"

          Comment


            #50
            Csatlakozhatok?

            A nappalink 20 nm, van egy hármas, egy kettes kanapé, és egy fotel. Egyikre se lehet leülni, az egyiken eladni való ruhák, am ásikon a vasalnivaló meg a pároztatnivaló (asszem ebbe mi vezetünk, két plus-os szatyor páratlan zokni...) a harmadikon az anyagok amiből én varrok. Az étkezőasztalon a varrógép, a szabásminták, ollók, centik stb, a földön, pedig a 160*200-as matrac, amin alszunk. (ma nem volt kedvem beágyazni). A fiam szobája 11 nm, de talán 2*1 méter helye van játszani, mert van neki egy nagy szekrény, 2 komód, ilyen polc, meg olyan polc (megvehetné végre vki), meg íróasztal, kisfotel, ja és a ruhák is nála száradnak, mert az erkélyre nem fér ki. (ja mert az erkély tele van Tamásom limlomjaival, meg a biciklimmel, meg száradó ruhákkal természetesen) Katu szobájában 2 ágy, 2 komód, nagyszekrény, fésülködőasztal, kerekasztal, konyha, és jé már ott sincs 2*1 méter....most szanálnák pár játékot ha vinnék....
            Elószaoba végiggardrób Kb 3 méter, meg 5 méter gardrób, mind úgy teli, hgoy nem lehet becsukni az ajtaját, a cipősszekrény teteje teli, a fogas alatt levő terület szintén... A konyha viszotn mindig rendbe van (ha itthon az uram, most nincs ) Alig várom a lomtalanítást!!!!!
            Jah 68nm....
            Zsu
            Gyerkők: Bence, (2003.06.27) Kata, (2006.03.09) és Lizi (2008.04.18)
            Már nem pelenkázom, nem hordozok, de tortázok :https://www.facebook.com/pages/Tort%...65744636891067

            Comment


              #51
              szilda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              csak egy gyerek van még mi lesz később?
              Pont ezt akartam mondani, ez a megoldás!
              Nálunk is mindig lába kél vminek, de minél többen vagyunk, annál hamarabb előkerül
              több szem többet lát...
              Boglárka 2005.08.15 Zétény 2008.07.22.

              Comment


                #52
                zsu, üdvözlet akkor már nem reménykedek a több hely nagyobb rend elméletemben
                szilda
                Olivér
                Tivadar és Johanna anyukája
                Életünk képei "hobbim"

                Comment


                  #53
                  vtimi, ez remek ez az én érvem!!!! ez az este mottója
                  szilda
                  Olivér
                  Tivadar és Johanna anyukája
                  Életünk képei "hobbim"

                  Comment


                    #54
                    Szilda, ne reménykedj Legalábbis nekünk nagyon kevés ez a hely....de spec, sztem bármire szükségetek lenne, tudnék adni feleslegest...na jó, nem tuti, de talán

                    Zsu
                    Gyerkők: Bence, (2003.06.27) Kata, (2006.03.09) és Lizi (2008.04.18)
                    Már nem pelenkázom, nem hordozok, de tortázok :https://www.facebook.com/pages/Tort%...65744636891067

                    Comment


                      #55
                      zsu most agyalok mire vágyom éppen....mindig van valami...ja, egy borostyánláncra pályázom magamnak és a fiamnak de eddig még ellenállok...
                      szilda
                      Olivér
                      Tivadar és Johanna anyukája
                      Életünk képei "hobbim"

                      Comment


                        #56
                        Zsu, nálunk dettó
                        Csak mindezt 59 m2-en. És 1+2 feles panelban, ahol erkély sincs, és a férjem lefoglalt egy kisszobát. És nem bírom kirakni, ezért az a kupi szoba.
                        És most nagyon szégyellem magam, de már egy hete nem egy összehajtogatni az egy heti szennyest, mert ha nekikezdek jönnek a kölkök, és ez kell, az kell, majd mire megkapják, az egyik tuti megint szétrombolja amit elkezdtem. Holnap kaja helyett inkább ezt csinálom majd meg
                        Ja, és a játékok mindig a földön vannak
                        Egy biztos ponthoz ragaszkodom, az pedig az ágy. Annak bevetve kell lennie.
                        Á., K., S. és R. anyukája

                        Comment


                          #57
                          Nincs ágyunk
                          szilda
                          Olivér
                          Tivadar és Johanna anyukája
                          Életünk képei "hobbim"

                          Comment


                            #58
                            Na az nincsen asszem, abban nem hiszek, és szükség se volt rá....huzat nélküli játékbabakocsi esetleg? Fejetlen kacsa alakú bili? zenélő bili? egyéb?

                            Gyerkők: Bence, (2003.06.27) Kata, (2006.03.09) és Lizi (2008.04.18)
                            Már nem pelenkázom, nem hordozok, de tortázok :https://www.facebook.com/pages/Tort%...65744636891067

                            Comment


                              #59
                              a biliepertoárotk csábító, de férjem egy gurulós motoros darabot már így is a padlásra száműzött
                              a láncban én se nagyon hiszek, szükség meg nincs rá, de szép... és olyan édes a kicsiken is
                              szilda
                              Olivér
                              Tivadar és Johanna anyukája
                              Életünk képei "hobbim"

                              Comment


                                #60
                                Nekünk sincs ágyunk....

                                Nekünk 3 kupiszobánk van!!! Mosnám tudom....nálunk játékok csa kakkor vannak a földön ha vendéggyerek vna. Amúgym inden van a földön csak játék nincs...mobil, távcsi, cumisüveg, ásványvizes üveg, fedő edény, fakanál, meg midnen amit elérnek és szétszednek...

                                Zsu
                                Gyerkők: Bence, (2003.06.27) Kata, (2006.03.09) és Lizi (2008.04.18)
                                Már nem pelenkázom, nem hordozok, de tortázok :https://www.facebook.com/pages/Tort%...65744636891067

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X