Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Káoszkommandó!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    én is halmozok. ruhát, szemetet

    Szilda május 2
    Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

    Comment


      #32
      Heni ez a kép tényleg gyönyörű.
      Szóval akkor a gardrób sem megoldás.
      Láttátok az Olivér és társai rajzfilmet? Annyira édes, mikor a fehér uszkár lány helyre teszi a kis cicát: Kilincstőőől lefele itt minden az enyééééém
      Hú a táska az is egy káosz terület. Eddig sem volt soha akkora táskám, amiben elfértem volna, de legalább megtaláltam volna a cuccaimat. Ha másik táskával megyek valahova az maga a halál, valami tuti kimarad. Gyanítom ez gyerekkel csak hatványozódik majd.
      Már kitaláltam a pánik táskát, (PB-PanicBag) csak szabadalmaztatnom kellene
      WHAMrágcsaláncok / harányi blog

      Comment


        #33
        már nem halmozok... leépítek...de nem elég hatékonyan...

        Offunk Lolkéval: akkor még az én márc 14.i fiamnál is fiatalabb Két hatalmas nagyfiú a káoszkommandó élén...
        szilda
        Olivér
        Tivadar és Johanna anyukája
        Életünk képei "hobbim"

        Comment


          #34
          nekem is minden van a táskámban, sebtapasz, biztostű, bicska (multifunkciós), gyerekkellékek, pár lufi, csak felfújni kelljen, ha valahol várakozni kell, csomag zsírkréta (áramszolgáltató cégajándéka volt), papír, pelus, törlő, ááááá
          a férjem szerint bőrönddel járok

          Hát a gardrób se megoldás? nem baj, mivel nincs, azért rá lehet fogni, ha lenne rend lenne
          Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
          Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
          Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
          írj a gmailemre az is cyanus

          Comment


            #35
            szilda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Lolka ezt is mennyire ismerem szatyrok, táskák, dobozok...
            Igen! Ááááá!
            Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
            "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

            Comment


              #36
              Pániktáska? ezt fejtsd ki
              szilda
              Olivér
              Tivadar és Johanna anyukája
              Életünk képei "hobbim"

              Comment


                #37
                És halmozok is. Néha sikerül leépíteni belőle, de aztán valahogy vissza jönnek
                Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                Comment


                  #38
                  milyen képről beszéltek?
                  ????
                  Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                  Comment


                    #39
                    Kép? Pániktáska? He?
                    Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                    "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                    Comment


                      #40
                      kezd káosszá válni a topik??? hihetetlen Meg van átkozva a topik, mint szegény kisvic a visszaköltőző dolgokkal...
                      szilda
                      Olivér
                      Tivadar és Johanna anyukája
                      Életünk képei "hobbim"

                      Comment


                        #41
                        nekem Janet képe tetszik nagyon
                        szilda
                        Olivér
                        Tivadar és Johanna anyukája
                        Életünk képei "hobbim"

                        Comment


                          #42
                          pániktáska meg Annánál a 32. hozzászólásban
                          szilda
                          Olivér
                          Tivadar és Johanna anyukája
                          Életünk képei "hobbim"

                          Comment


                            #43
                            Ugye, az ember életében vannak ilyen visszavándorló dolgok. Agyrém

                            Ó A PB onnan jön, hogy azon túl hogy hatalmas batyukkal járok folyton, ami persze mindig tele van még gyerekeknek való cuccokkal is (pedig még csak útban van a saját, de egy hónap múlva már lesz saját alibim ) szóval folyton kotrok benne, hogy juj a kulcsom meg van, a telefonomat bedobtam? Eltettem a könyvemet (mind a kettőt-hármat, sosem tudom mit olvasnék szívesen)mp3, pót elem, fogkefe, rágó.... nem is sorolom. Szóval a kezem folyton a táskában matat. Ezért arra gondoltam, hogy nekem egy négyzethálósan zsebes táska kell, két oldalas, ami átlátszó műanyag és kicsi ikonokkal van felcímkézve, ahol mindennek meg van a maga zsebe, így csak odanézek és tudom, mindenem a helyén van, nem pánikolok plusz nem mellékesen végre rend lenne és átlátható, de magamat ismerve én abban is eltévednék, mert akkora kupi lenne benne.
                            WHAMrágcsaláncok / harányi blog

                            Comment


                              #44
                              Én is Janet képére mondtam, hogy gyönyörű.
                              Káosz? Hol?
                              WHAMrágcsaláncok / harányi blog

                              Comment


                                #45


                                apósomomékhoz járunk minden nap. nekem fogalmam sincs melyik táskában van az odaillő kulcsom. így hívom mindig előtte van-e portaszolgálat. gááááz
                                Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X