Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Káoszkommandó!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Káoszkommandó!

    Akció
    Segítsetek kérlek!
    45négyzetméterünkön képtelen vagyok rendet tartani... káosz mindenütt...
    Tény hogy a rendezettség területén elég lassan vagyok fejlődőképes, de igyekszem...sokat járunk Pestre gyermekestől, hazaesünk, bedobok egy mosást, reggel induás előtt valahova lehányom a száraz ruhákat teregetek.... főzök, indulunk. Esténként uram még bepakolja a mosogatógépet... de káoszvan...sose találok semmit. Vagy én vagy a gyerek széthagyjuk... Szemöldökcsipesz, telefon, toll, smink, krém, babtestápló, fürdető, pizsamafelső, naptár, sótartó... ami eltűnhet, na az el is tűnik... az életem keresgélés... a páratlan ziknikat nem is említem...
    Ti hogy csináljátok? Hogy legyen helye mindennek? mert mi itt vagyunk elakadva....
    szilda
    Olivér
    Tivadar és Johanna anyukája
    Életünk képei "hobbim"

    #2
    Ha ez megnuygtat, én is elég trehány vagyok. Hetente kb. kétszer rámjön, és akkor rendet vágok mindenütt. Aztán 3 nap alatt tönkre is megy
    Lassan elfogadom, hogy ilyenek vagyunk A férjem is, én is. Nincs durva kupi, de rend sincs.
    Anyukám, nővérem pedantériás...én az ellentéte
    Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

    Comment


      #3
      az utolsó mondatoddal tudok azonosulni... nálunk a durva kupi élményét az okozza legjobban, hogy egyik szoba gyakrolatilag az ágyunk... egy nagy, és egy kicsi matrac...körülötte van a minden...a nappalirász egésZEN
      szilda
      Olivér
      Tivadar és Johanna anyukája
      Életünk képei "hobbim"

      Comment


        #4
        Én 3 gyerek mellett erről már letettem. Néha kiakadok, és akkor rendet teremtek, de ennek feltétele, h. legyen már kész ebéd, mert különben arra már nem jut erő
        Ja, és kb. 10 perc múlva megint minden a földön lesz, és másnapra megint kosz van. Amit viszont nem értek.... de ez van.
        Á., K., S. és R. anyukája

        Comment


          #5
          Az utolsó modatoddal tudok azonosulni aztán igazán...
          Nálunka durva kupit a kiszobát elfoglaló 3 matrac okozza.. ha ágy lenne meg se lehetne mozdulni. A nappalirész türhető, ott csak a felmosás a nagy feladat... de kicsi, az ágyakkal és a krölöttük uralkodó jajj helyzettel... hááát reménytelennek tűnik...több hely kell, nincs mese, de míg felépül a házunk...ami még odébb van nemkéne becsavarodni...
          szilda
          Olivér
          Tivadar és Johanna anyukája
          Életünk képei "hobbim"

          Comment


            #6
            na még a topikomban is kupit cisnálok főleg ha belenyúl a fiam... szóval sorry... kb érhető... elkezdjek törölgetni?
            szilda
            Olivér
            Tivadar és Johanna anyukája
            Életünk képei "hobbim"

            Comment


              #7
              csak egy gyerek van még mi lesz később?
              szilda
              Olivér
              Tivadar és Johanna anyukája
              Életünk képei "hobbim"

              Comment


                #8
                Szilda, dettó. Kicsi az albérlet, rengeteg a cucc, gyermek pedig most már pillanatok alatt szétkapja a lakást (és még nincs mosógépem, kézzel mosok, de már nagyon utálom).
                Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                Comment


                  #9
                  Ja és kevés az energiám is....
                  Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                  "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                  Comment


                    #10
                    mosógép nélkül el se tudnám képzelni az életet... egek...egy szót se szólok... le a kalappal...
                    szilda
                    Olivér
                    Tivadar és Johanna anyukája
                    Életünk képei "hobbim"

                    Comment


                      #11
                      Dehogy! A saját hülyeségem, hogy amikor egyszer lett volna lehetőség egy olcsó használtat venni, én inkább másra szavaztam. (Használt kendőre...pff)
                      Utoljára szerkesztette kisvic; 2009.05.27., 19:50.
                      Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                      "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                      Comment


                        #12
                        Laeres hirdetett a múltkor mosógépet
                        Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

                        Comment


                          #13
                          Igen, láttam, de nem tudok egy összegben ennyit kiadni érte sajna, úgyhogy valszeg részletre fogunk venni minden elvünkkel ellentétben (no hitel elv).
                          Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                          "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                          Comment


                            #14
                            nekünk az otthonunk miatt kell szerintem ezt az elvünket borítani... nehéz ügy...
                            DE, férjecském nevelőapukájánál van egy régi gép, amit ránk akart sózni a multkor... komolyan, megyek privibe...
                            szilda
                            Olivér
                            Tivadar és Johanna anyukája
                            Életünk képei "hobbim"

                            Comment


                              #15
                              Kisvic legközelebb legyél sokkal hangosabb, most adtunk egy mosógépet oda a bérlőknek használatra. Ha tudom, hogy szükségetek lett volna rá, jobb helyre adjuk.

                              Szilda, van az a mondás, hogy a rendrakás a kis emberek mániája a zseni átlát a káoszon.
                              Drágám épp a napokban jegyezte meg, hogy az utóbbi időben milyen szép rendben tartom a lakást. Aha hozzáteszem az utóbbi hat hónapban munkanélküli vagyok, és mivel eddig folyton dolgoztam, és minden szabadidőmet kitöltöttem valami egyéb elfoglaltsággal, még az életben nem unatkoztam annyira, mint most itt egy idegen országban falunk, hogy a rendrakás már szórakoztató legyen.
                              WHAMrágcsaláncok / harányi blog

                              Comment

                              Mamami portál footer

                              Összecsuk

                              Friss bejegyzések

                              Összecsuk

                              Cikk a mamami portálról

                              Összecsuk

                              szivárvány
                              Betöltés...
                              X