Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Paleo- mit főztél ma?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem egy nagy dolog

    fogtam egy serpenyőt kockákra belevagdostam 4 nagy almát kb 1 ek citromlé (mert édes alma volt) és 1-2 merőkanál előző napi húslevet tettem alá. lefedtem és puhára főztem, turmixoltam. így olyan pikáns picit sós kicsit édes, savanykás lett. finom volt a husival.
    tök jó, kipróbálom
    Pocakpalotából érkezett tündérkislány anyukája!
    bölcsi-ovi-suli

    Comment


      teganp diós karfiolleves volt...

      na igen kitűnik, h gyakran csak leves vagy főétel van, ritkán van ez is az is
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        http://pocakpanna.blogspot.hu/2010/0...oc-gluten.html

        ezt. és nagggyon finom lett ))

        Comment


          Végre találtam olyan házhoz szállítós céget, amelyik nálunk is szállít és a menüjük nem drága. Így a héten nem én főzök.

          A tegnapi: Hamis palócleves palósan ( hús nélkül), Zöldséges sertésragu, fűszeres brokkoli morzsák
          A brokkolimorzsa nagy ötlet. Kb. uaz, mint a karfiolrizs, csak brokkoliból!

          Mai: Gyömbéres sárgarépakrémleves kenyérkockákkal, Kemencében sült zöldséges sertéstál (sertéshús, zeller, friss zöldségek)
          Zeller, répa, némi brokkoli volt megsütve a sertéshúskockákkal. Fincsi volt ez is.

          Kicsit kipihenem magam, hogy nem nekem kell főzni, meg inspirálódok, hogy majd mit főzzek.
          Szilvi - N. (2012. jan.) és Á. (2015. ápr.)

          ht

          Comment


            jó h találtál
            mi a nevük?

            nálunk libasült töltve. most még fincsibb lett a töltelék, mint a múltkori csirkénél.

            cukkini-hagyma-alma aprítóval, bele aszaltszilva és egy tojás.
            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

            Comment


              Paleoséf. Szegedre és Orosházára szállítanak. Meg talán itt a környékben fognak, ha lesz igény.
              Szilvi - N. (2012. jan.) és Á. (2015. ápr.)

              ht

              Comment


                Sziasztok! Én ma tökfőzeléket főztem, a párom főzött hozzá sertéspörköltet. Nagyon finom lett, pedig soha nem szokott főzni. Valahogy a pasiknak nagyon megy ez a pörkölt! Vacsorára pedig csirkés-almás zellersalátát csináltam. Imádom!!!

                Comment


                  Annyiszor szóba került mostanában (bár főleg a WAPF topikban), hogy megkívántam, szóval holnapra (meg holnaputánra) főztem egy kis székelykáposztát.
                  Szilvi - N. (2012. jan.) és Á. (2015. ápr.)

                  ht

                  Comment


                    én is ennék megint

                    csak a férjem 1:1 arányban csinálta, én több káposztát tennék hozzá


                    ma ismét ilyen olyan izéken éltem, banán kókuszos kávé, virsli, halkonzerv...

                    de este csináltam zeller-brokkoli krémlevest
                    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                    Comment


                      Sziasztok!
                      Nálunk ma padlizsánfasirt volt gombamártással és brokkolisalátával (ez utóbbi paleo ). Reggel és este meg rengeteg zöld turmix!

                      Yummi, hogyan készíted a zellersalátát? Nagyon jól hangzik!
                      Kata és a lányok:
                      Réka (4 éves), Boróka (2 éves), és egy 16 hete kis pocaklakó
                      Szabadidőmben ezzel foglalkozom

                      Comment

                      Mamami portál footer

                      Összecsuk

                      Friss bejegyzések

                      Összecsuk

                      Cikk a mamami portálról

                      Összecsuk

                      szivárvány
                      Betöltés...
                      X