Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Befőzőautomata

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Momomama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Szemezgetek ezzel a masinával, de max majd jövőre. Kérdésem: Most láttam a tchibonál egyet, ott elég pontos a leírás. Mindegyikbe csak 3 db 1 literes üveg fér be? Kisebbekből mennyi? Kösz
    nem a csíbós az pici a többihez képest, a többi jóval nagyobb!!!!
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      Momomama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok! Szemezgetek ezzel a masinával, de max majd jövőre. Kérdésem: Most láttam a tchibonál egyet, ott elég pontos a leírás. Mindegyikbe csak 3 db 1 literes üveg fér be? Kisebbekből mennyi? Kösz
      a "normál" méretűekbe 18 db 720ml-es üveg fér
      gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

      Comment


        Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nem a csíbós az pici a többihez képest, a többi jóval nagyobb!!!!
        vkorsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        a "normál" méretűekbe 18 db 720ml-es üveg fér
        Huh! Megnyugodtam! Kösz a válaszokat
        A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

        Comment


          Képzeljétek, nagymamámtól kaptam egy gépet! Nem mai darab, de működik.
          http://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-a...30784-176-1649
          Talán pont ilyen. Fém, a teteje műanyag csak. Egy hibája, hogy csak hőfok állítható rajta, de majd ha kialszik a fűtőlámpa, beillesztek a dugója és a konnektor közé egy időkapcsolót, ha használom. Éljen, nem kell dilemmáznom, hogy mikor lés lesz-e valaha pénzem egy ilyen gépre!
          Ebbe is 18 db normál üveg fér. Más gépekben is középen elég nagy a hézag a külső kör üveg és az egy középső közt? NEm kell valahogy kitámasztani, ha második sor is kerül rá? Eddig egy kör ment benne, 11 db natúr őszi barack.
          Kati és lánykáim: Ida (2014.04.01.) Alma (2015.10.11.)
          https://www.facebook.com/Dalmer-birt...4912519850888/
          Termények a birtokunkról: kabocakati gémél

          Comment


            Nem kell kitámasztani, nekem nem borulgattak az üvegek.
            Zsófi, Veronika (2009. szeptember 10.) és Dániel András (2013. január 22.) anyukája
            Ételek, házi illatszerek

            Comment


              Lekvárfőző betét a Weningerhez

              Sziasztok!

              Szeretnék a feleségem születésnapjára venni egy WENINGER befőzőautomatát. Már sok minden infot összeszedtem erről a termékről. Egyet nem értek: a lekvárfőző betét nélkül nem lehet lekvárt főzni benne? Megfőzőm hagyományosan a lekvárt és utána rakom be a gépbe e szerkezet nélkül. Vagy megfőzőm a lekvárt e szerkezet segítségével, és utána dunsztolom a géppel. Vagy hogy?

              Másik kérdés: Ha valamit akarok dunsztolni akkor előtte mindenképpen megfőzőm hagyományosan és utána a gép csak dunsztol. Az nem lehet,hogy mindent nyersen össszevágok belerakom és utána a gép megcsinálja? Nem teljesen világos 1-2 dolog. Azt értem,hogy jobb a dunsztolás egyenletes hőmérséklet lesz,de tényleg nagyban megkönnyit egy csomó dolgot vagy ez csak rekklám? Gyorsan kell döntenem , mert holnap olcsobban tudok rendelni a BF miatt.

              Előre is köszönöm a segítségeteket!

              Üdv, falum

              Comment


                Szia
                Írtam privát üzit .

                Comment


                  falum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok!

                  Szeretnék a feleségem születésnapjára venni egy WENINGER befőzőautomatát. Már sok minden infot összeszedtem erről a termékről. Egyet nem értek: a lekvárfőző betét nélkül nem lehet lekvárt főzni benne? Megfőzőm hagyományosan a lekvárt és utána rakom be a gépbe e szerkezet nélkül. Vagy megfőzőm a lekvárt e szerkezet segítségével, és utána dunsztolom a géppel. Vagy hogy?

                  Másik kérdés: Ha valamit akarok dunsztolni akkor előtte mindenképpen megfőzőm hagyományosan és utána a gép csak dunsztol. Az nem lehet,hogy mindent nyersen össszevágok belerakom és utána a gép megcsinálja? Nem teljesen világos 1-2 dolog. Azt értem,hogy jobb a dunsztolás egyenletes hőmérséklet lesz,de tényleg nagyban megkönnyit egy csomó dolgot vagy ez csak rekklám? Gyorsan kell döntenem , mert holnap olcsobban tudok rendelni a BF miatt.

                  Előre is köszönöm a segítségeteket!

                  Üdv, falum
                  vagy ahogy írod belevágsz mindent az üvegbe, és beteszed dunsztolni. vagy pl gyümölcsöt csak beleteszed lé sem kell és úgy.
                  ez a nedves dunszt, így tudsz hidegen az üvegekbe kerülő dolgot tartósítani.


                  amikor lekvárt főzöl az nem dunszt, akkor forrón töltöd az üvegbe és akkor száraz dunszt jön utána, az a paplanos féle melegen tartós.

                  mivel az automata csak dunsztol, ha nem lábosban akarsz lekvárt főzni hanem automatában akkor gondolom (nekem nincs ilyen) kell bele egy betét és akkor alkalmas lesz lekvár főzésre is, amit aztán üvegekbe töltesz
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                  Comment


                    Köszönöm a választ. Végül is megrendeltem a gépet, a lekvárfőző betéttel együtt. De csak 1 hónap múlva kapja meg a kedves, mert csak akkor van a szülinapja. Kiváncsi leszek nagyon. Ha a hagyományos módon túl úgy is segít,hogy készételeket el lehet rakni hónapokra, már megérte. Üveg sok van. Már csak gép kell meg idő. Akkor lehet,hogy lesz majd nálunk befőző day..)

                    Comment


                      Tavaly én is a férjemtől kaptam a befőzőautomatát. Igaz, hogy nem ezt a szuper fajtát, amit te vettél a nejednek, hanem a Lidliset, de nagyon örültem neki. Szóval szerintem telitalálat lesz!
                      Judó - Viktória (2010.szeptember) és Bence (2012.március) anyija

                      Comment


                        Ez jól hangzik. erdetileg Ő is akart egy lidl-set,de akkor lebeszéltem. Szerintem meg fog lepődni.

                        Itt létrehoztam egy befőzőautomata forumot:

                        http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9231155

                        Pörgessétek meg a topicot.

                        Comment


                          Lányok, szeretnék segítséget kérni. Húgom tegnap írt, hogy anyu befőzőautomatát szeretne Karira. Ezt a Weninger linket küldte. Kinek milyen tapasztalata van? Anyu nagyon sok befőttet és főleg lekvárt tesz el, 20 éve cukor és minden nélkül. Visszaolvastam, de nem is tudom mit kérdezzek. Ti ajánljátok? Ha igen, melyiket?
                          Enikő egy férjjel és négy törpével
                          ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
                          Vega hét menü
                          Kihívás (okt.1-14)

                          Comment


                            Apósomék szeretnének befőzőautomatát. nekem van már li.dlis, nagyon szeretem és ajánlom is nekik. nem tudja valaki nagyjából mikor szokott lenni a kínálatban? azt szeretnék kivárni de én meg nem emlékszem már mikor vettem...

                            Comment


                              perpetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Apósomék szeretnének befőzőautomatát. nekem van már li.dlis, nagyon szeretem és ajánlom is nekik. nem tudja valaki nagyjából mikor szokott lenni a kínálatban? azt szeretnék kivárni de én meg nem emlékszem már mikor vettem...
                              május vége talán
                              gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                              Comment


                                perpetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Apósomék szeretnének befőzőautomatát. nekem van már li.dlis, nagyon szeretem és ajánlom is nekik. nem tudja valaki nagyjából mikor szokott lenni a kínálatban? azt szeretnék kivárni de én meg nem emlékszem már mikor vettem...
                                Keresd meg a blokkját, azon rajta van.
                                Réka, Panna ( 2009.04.18. ) és Szofi ( 2011.10.20. ) boldog anyája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X