Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kertész leszek - fát, bokrot, virágot nevelek :D avagy a nagy kertészkedős topic...

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintetek is tok lathato a kepen? egyszer csak kikelt ott ahova nem is ultettunk semmithatalmas levelei vannak es iszonyu gyorsan terjed. sarga viragok es ez az elso termeskezdemeny. a levelei alapjan tuti tokfele de meg nem tudjuk milyen
    Click image for larger version Name:	IMG_20190806_203049.jpg Views:	1 Size:	194,7 KB ID:	5235366
    bár a levél nem látszik de igen a kép alapján szerintem is tök
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      Mumin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

      Igen, bokor, vagyis indàk kb. A kerítèsre futtatom, kell vmi, ami tartja.

      Zöldbab mindig bejött, idèn elfelejtettem. Ma azèrt vetettem mèg...hàtha.

      Kukorica nekem ki se kelt. Cukkinival minden èvben pròbàlkozok...
      zöldbabból milyen? nekem az se, pár hüvely aztán kész...
      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

      Comment


        Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        zöldbabból milyen? nekem az se, pár hüvely aztán kész...
        Idén semmilyen...de amùgy bokrosat szoktam.

        Comment


          Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          bár a levél nem látszik de igen a kép alapján szerintem is tök
          igen bocs mar sotetben fotoztam csak a termest. ilyenek a levelek. es a jelek szerint vilaguralomra tor mert nagyon fut
          Click image for larger version

Name:	IMG_20190807_095835.jpg
Views:	38
Size:	252,9 KB
ID:	5235393 Click image for larger version

Name:	IMG_20190807_095838.jpg
Views:	31
Size:	257,2 KB
ID:	5235394

          Comment


            Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            igen bocs mar sotetben fotoztam csak a termest. ilyenek a levelek. es a jelek szerint vilaguralomra tor mert nagyon fut
            Click image for larger version

Name:	IMG_20190807_095835.jpg
Views:	38
Size:	252,9 KB
ID:	5235393 Click image for larger version

Name:	IMG_20190807_095838.jpg
Views:	31
Size:	257,2 KB
ID:	5235394
            Töj jò ​​​

            Comment


              Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              igen a csikokat nem ertem de varni kell mi lesz belole mindenesetre izgi
              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

              Comment


                Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                igen a csikokat nem ertem de varni kell mi lesz belole mindenesetre izgi
                Dinnye?

                Comment


                  nekem tavaly a cukkinimnek volt ilyen levele. de lehet tökben is van ilyen szép
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                  Comment


                    Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    igen bocs mar sotetben fotoztam csak a termest. ilyenek a levelek. es a jelek szerint vilaguralomra tor mert nagyon fut
                    Click image for larger version

Name:	IMG_20190807_095835.jpg
Views:	38
Size:	252,9 KB
ID:	5235393 Click image for larger version

Name:	IMG_20190807_095838.jpg
Views:	31
Size:	257,2 KB
ID:	5235394
                    tök, tuti nem dinnye.

                    Erről jut eszembe, a luffa tök nem jött be. Nem vettem végül magot, vagyis nem jártam utána, de vettem szárítottat. Sajnos nagyon nem jó vele mosogatni, vagy nem tudom, hogy mit rontok el.Lehet, hogy jövőre újra körbejrom ezt a témát, de idén jegelem.
                    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                    Comment


                      a levendula csinal olyat hogy ujra viragzik ilyenkor? ma vettem eszre. vegul nem vagtam le az elhervadt viragokat mert nagyon hajtott a tovenel nem akartam megzavarni erre most a friss hajtasokon hozza a viragokat
                      Mellékletek

                      Comment


                        Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        a levendula csinal olyat hogy ujra viragzik ilyenkor? ma vettem eszre. vegul nem vagtam le az elhervadt viragokat mert nagyon hajtott a tovenel nem akartam megzavarni erre most a friss hajtasokon hozza a viragokat
                        Igen, az enyèm is viràgzik megint!

                        Comment


                          Tényleg! Mikor kell megnyesni? Kell e egyáltalán? A lenyesett szárak gyökereztethetőek?
                          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                          Comment


                            Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Tényleg! Mikor kell megnyesni? Kell e egyáltalán? A lenyesett szárak gyökereztethetőek?
                            Kell-e? Èn akkor nyírom, mikor màr nem fèr ott, ahol van. Ill. a közepe "kiürül", oldara nö ès nem szèp. Ott ki szoktam vagdosni, hogy ùjra nöjjön arra fele is.

                            Tavasszal ùjra hajt, akàr mikor nyírod. Szerintem összel èrdemes, ha vègkèpp elviràgzott.

                            Igen, kigyökerezik vízben. Kb egy hònap. Most mèg belefèr, jobb is, ha nem 40 fokban ülteted majd ki, mert locsolni kell.

                            Comment


                              Egy ubitövem felèledt. 3(!!!) db mini van rajta.

                              Szölönk ès szedrünk tonna szàmra. A szederböl màr be is föztem.

                              Comment


                                Mumin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                Kell-e? Èn akkor nyírom, mikor màr nem fèr ott, ahol van. Ill. a közepe "kiürül", oldara nö ès nem szèp. Ott ki szoktam vagdosni, hogy ùjra nöjjön arra fele is.

                                Tavasszal ùjra hajt, akàr mikor nyírod. Szerintem összel èrdemes, ha vègkèpp elviràgzott.

                                Igen, kigyökerezik vízben. Kb egy hònap. Most mèg belefèr, jobb is, ha nem 40 fokban ülteted majd ki, mert locsolni kell.
                                en Pacitol kaptam levendula agacskakat homokban gyokereztettem olyan csiraztato talcaban vagymiben. arra kell figyelni hogy tapanyagszegeny foldbe rakd mert akkor inkabb gyokeret noveszt nem uj hajtasokat es ugye most az elobbi a cel. amikor megerosodtek kiultettem egy nem maradt meg a tobbi gyonyoru

                                en tavaly eleg keso osszel vettem a levendulaimat mar nem nyultam hozzajuk igy tavasszal metszettem. nagyon sok uj hajtas jott es szepen viragzott is.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X