Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Újraszalvéta /ételtasak

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    tényleg függ a viasz mennyiségétől is. az elsőknél spóroltam, azokon kevesebb van és klasszabbak is. a másikon kicsit több az keményebb, jobban fénylik.
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      Köszi
      A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

      Comment


        Csajok! Jövő héten jön a pul rendelés. Kriszti ezt követően darabolja/postázza.
        Szürke szín nem lesz sajnos, de lehet a leesőkből is még kérni. Lesz még fehér, rózsaszín és lila. Ezekből még lehet kérni, de viszonylag gyorsan kell, mert fogy ez a készlet is.
        Én ma elutalom Krisztinek az összeget ami már biztos. Ha bárkinek kell még valami, akkor azt mielőbb jelezze és akkor majd annyival többet kell utalnia nekem. Utalással kapcsolatban meg majd priviben értekezek mindenkivel!
        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

        Comment


          Nóri, a rózsaszínt meg tudom még nézni valahol?
          A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

          Comment


            Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ígért linkek, tanúsítványok:
            https://www.oeko-tex.com/media/init_...20_%205_hu.pdf

            https://drive.google.com/file/d/0ByX...80NGpvbUk/view

            A tanúsítványnak meg van a részletes ismertetése, de nagy a file, egyenlőre nem tudom csatolni.

            színek: https://docs.google.com/forms/d/e/1F...pxP1A/viewform
            Itt vannak a színek, itt nézd meg a rózsaszínt!
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

            Comment


              bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nóri, a rózsaszínt meg tudom még nézni valahol?
              Én is gondolkodom még 1/2 m-en és én is a rózsaszínen.
              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

              Comment


                Szép, de ebből inkább legközelebb fogok kérni, ha már kiderül, hogy sikerül-e megvarrnom, amit tervezek. Marad tehát az 1m fehér. Köszönöm!
                A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                Comment


                  Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Itt vannak a színek, itt nézd meg a rózsaszínt!
                  hú én ezt csak most látom. nekem eredetileg lenne szürke, ha még időben vagyok akkor legyen helyette sötétkék, ha nem akkor meg nem kérek helyette semmit, úgy is jó!

                  köszi!
                  Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                  Comment


                    Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    hú én ezt csak most látom. nekem eredetileg lenne szürke, ha még időben vagyok akkor legyen helyette sötétkék, ha nem akkor meg nem kérek helyette semmit, úgy is jó!

                    köszi!
                    Hát sajnos csak fehér, rózsaszín és lila színekből lehet még válogatni. A fukszia is kérdéses volt, de azt végül legyártották.
                    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                    Comment


                      Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                      Hát sajnos csak fehér, rózsaszín és lila színekből lehet még válogatni. A fukszia is kérdéses volt, de azt végül legyártották.
                      oksa szuper köszi! akkor a fukszia és a türkiz marad nekem! Köszönöm!
                      Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                      Comment


                        Nóri én írtam emailt, meg korábban is h nekem lszi a jahús mailcímemre küldj infókat, végösszeget stb! nem jött válasz, minden ok?
                        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                        Comment


                          Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nóri én írtam emailt, meg korábban is h nekem lszi a jahús mailcímemre küldj infókat, végösszeget stb! nem jött válasz, minden ok?
                          ááááá, bocsi, bocsánat, most egy kicsit a feje tetejére állt minden. Amúgy már megérkeztek a pulok, már csak a szétvágás és a postázás van hátra. Nem lesz kis meló.
                          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                          Comment


                            Mumin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nagyon büszke vagyok magamra! Pont olyan lett, mint egy "bolti". (Pàr napja megfogdostam egyet.)
                            A mèhviasz gyertya piros volt.
                            De jóóóóó
                            Andi
                            Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

                            Comment


                              Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                              ááááá, bocsi, bocsánat, most egy kicsit a feje tetejére állt minden. Amúgy már megérkeztek a pulok, már csak a szétvágás és a postázás van hátra. Nem lesz kis meló.
                              Nori marmint a Krisztihez erkeztek meg a pulok es ott varakoznak jol ertem?

                              Comment


                                Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                Nori marmint a Krisztihez erkeztek meg a pulok es ott varakoznak jol ertem?
                                Szerintem jól érted Kriszti felvágja, utána küldi Nórinak, aki kiosztja nekünk.
                                A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X