Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Újraszalvéta /ételtasak

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Encsiség: https://www.gyurkaland.hu/kornyezetb...lok/uzsak00001
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

    Comment


      Nem ő Effy effy
      De nagyon sok jó cucc van itt, Noi, Encsi, Szilvija (KoSzi) cuccok
      "Azé a világ, aki teleszüli"
      2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

      Comment


        kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        Nem ő Effy effy
        De nagyon sok jó cucc van itt, Noi, Encsi, Szilvija (KoSzi) cuccok
        Igen, ezt később vettem csak észre én is. Encsi osztotta meg, de ugye ebben a webshop-ban többen is vannak. Nekem ez a szabás nagyon szimpatikusnak tűnik. Talán egyszerűbb is használni. Viszont sima PUL-t írnak a belsejére.
        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

        Comment


          piross eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok! Nemrég én is kipróbáltam, hogy itthon csinálok ilyen szalvétát. Épp nagyon akciósan vettem egyet az I.keában és itthon félretettem jópár sajtról lebontott viaszdarabot (ez tuti élelmiszerbiztos viasz! tudjátok a babybel sajtokon van ilyen...) Ezeket rátettem a szalvétára és irány a sütő. Tök jó lett, nem lett nagyon szép, mert színesek voltak a viaszdarabok és túl tarka lett, de jól funkcionál. Arra jöttem rá én is, hogy nagyon vékony textil kell hozzá, az enyém is merevebb lett, de szépen ráhajtható a tálakra. (én leginkább erre szerettem volna használni)
          szuperakciós kiárusításban vettünk egy halom b.abybell sajtot (amúgy imádom de olyan drága ) szóval lett egy csomó viaszom. Hogy csináltad pici darabokra vágtad vagy ráreszelted és úgy raktad sütőbe? hány fokon? Előre is köszi a segítséget!

          Comment


            Hm, már régen készítettem, de úgy emlékszem nagyon alacsony hőfokon csináltam, talán valami sütés után. A viasz nagyon gyorsan olvadt és nem reszeltem csak kicsit széttépkedtem. Ahogy olvad, látszani fog, hol lett sok a viasz és hova kell még tenni. Ahol több volt, ecsettel elkenegettem.

            Comment


              piross eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Hm, már régen készítettem, de úgy emlékszem nagyon alacsony hőfokon csináltam, talán valami sütés után. A viasz nagyon gyorsan olvadt és nem reszeltem csak kicsit széttépkedtem. Ahogy olvad, látszani fog, hol lett sok a viasz és hova kell még tenni. Ahol több volt, ecsettel elkenegettem.
              igen tudom regi volt a hozzaszolasod de emlekeztem ra milyen szuper otlet es most rakeresrtem koszonom a tanacsokat megprobalom!
              tisztitani utana hogy tisztitottad oket?

              Comment


                Csak nedves ruhával áttörölve tisztítottam. De nem igazán szennyeződött, mert csak tálak lefedésére mertem használni.

                Comment


                  piross eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Csak nedves ruhával áttörölve tisztítottam. De nem igazán szennyeződött, mert csak tálak lefedésére mertem használni.
                  koszonom! igen nekem is ez a tervem elso korben aztan meglatjuk hogy alakul a dolog

                  Comment


                    Biztosan jól sikerül! Nekem is elsőre sikerült és szeretem is használni. De ha mégegyet csinálok, sokkal vékonyabb textilt választok hozzá.
                    Te sima piros viaszos sajtot vettél? Az enyém túl tarka lett, volt benne piros, sárga, lila.

                    Comment


                      piross eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Biztosan jól sikerül! Nekem is elsőre sikerült és szeretem is használni. De ha mégegyet csinálok, sokkal vékonyabb textilt választok hozzá.
                      Te sima piros viaszos sajtot vettél? Az enyém túl tarka lett, volt benne piros, sárga, lila.
                      igen csak piros van de abbol jo sok megfogadom a tanacsod es feher vekony textilt keresek hozza. nem tudom mennyi kell majd kitapasztalom de biztos lesz par db piros vagy rozsaszines a vegen

                      Comment


                        éledj topik
                        az uzsisban került elő a téma, folytassuk itt!

                        Nóri, egy éve kérdezted igaz, de most olvastam. nekem is sok peluszsákom van, én úszáshoz adoma gyerekeknek, tök jó! csak beledobálják a vizes cuccot, törcsit és nem ázik át a tatyó

                        majd befotózom h milyen kajás tasakjaim vannak
                        Láttam Yettap Krisztának is hasonló készlete van lehet ugyanott is vettük a pelusvásárlásoknál, lehet az utolsó körök egyikében
                        Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                        Comment


                          Virgie a Csimota, ugye? Azt hiszem, ő most is tud rendelni.
                          A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

                          Comment


                            bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Virgie a Csimota, ugye? Azt hiszem, ő most is tud rendelni.
                            igen!

                            Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                            Comment


                              Tépőzárral kapcsolatban ezt már megosztottam a pelusvarrós topikban, most itt is: https://www.tacticalstore.hu/Gyartok...to-25mm-szeles
                              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                              Comment


                                Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                éledj topik
                                az uzsisban került elő a téma, folytassuk itt!

                                Nóri, egy éve kérdezted igaz, de most olvastam. nekem is sok peluszsákom van, én úszáshoz adoma gyerekeknek, tök jó! csak beledobálják a vizes cuccot, törcsit és nem ázik át a tatyó
                                Azok nekünk még pelusokhoz kellenek, de én is erre fogom majd használni. Meg majd, ha túlélték a terhelést, akkor majd a vízhatlan lepedőket is valami ilyesmire fogom használni.

                                Vannak olyanok akik ezekből varrtak mindenféléket (pelust, ételtasakot stb):https://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/80373086/

                                https://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/40143304/
                                Utoljára szerkesztette Earanyi; 2019.10.19., 19:14.
                                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X