Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ökomamik háztartása

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt most muszáj megosztanom: http://blog.otherside.hu/diy-furdoszobaszonyeg/

    Szerintem nagyon szöszölős lehet, bár valszeg ez a törölköző minőségétől is függ. Sajnos a tisztításával kapcsolatban nem lett hasznos infó megosztva. De hátha valaki ismeri ezt és netán ki is próbálta, és esetleg meg is osztja a tapasztalatokat.
    Használt nem pöndörödős fonalból is lehet, de érdemes varrni és egy selejt törölközőre és akkor mosható is.
    A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

    Comment


      http://adriennkuckoja.blogspot.com/2...okbol.html?m=1 .- alul van varrt, de lehet úgy, hogy a felszabdalt csíkokat csíkban rávarrod, mellé a következő sort, stb - gyorsabb, mint csomózgatni és mosható
      A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

      Comment


        Na, èn ebbe bele se kezdek. Vsz. agybajt kapnèk az elsö sor vègère. Hasznàlhatatlannà kopott türcsi megy a kutyamenhelynek.

        Comment


          Nekem az elhasznált törülközők olyan csúfok, hogy abból inkább nem csinálok ilyet
          Amúgy tetszenek az ilyen rongyszőnyegek.
          Andi
          Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

          Comment


            Tesco, 2019
            vásároltunk és a zöldségeket saját szütyőkbe raktuk. A pénztárnál egy olyan 60-as pasas ült és frankón nem értette, hogy mi van.
            Kérdezi: ez mi?
            Én Vörös hagyma.
            Ő: de milyen?
            Én: hát VÖRÖS
            Ő csak nézi-nézi-forgatja: De milyen vörös?
            Én: sima válogatós
            Nagyon, de nagyon mérgesen bepötyögi a dolgokat. Miután végeztünk én átnézem a számlát. Nagy bevásárlás volt, szóval nem kevés tétel, de én akkor is át szoktam nézni. És mit látok? 'szatyor - 39Ft és a vörös hagyma mellett még ott volt 1cs csemege hagyma is csak úgy pluszban'

            2019-et írunk, a vízcsapból is az folyik, hogy NE használjunk ha van rá lehetőségünk nejlon zacskókat, és a Tesco (lehet, hogy csak az egyik alkalmazottjuk, de akkor is ), képes így reagálni.
            Nem érdekelt, reklamáltam. És nem a 39 (+kettőszáznemtommennyidemegsemvásároltizémiatt)! Gondoltam, hogy tovább viszem a dolgot, de nem volt rá sem energiám, sem időm.
            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

            Comment


              Ez szomoru. Nalunk Ausztriaban annyira jol mukodik a boltokban legalabbis, ahol en jarok, teljesen termeszetes.
              Anna - Lilla (2012/08) és Laurenz (2014/05)

              Babahordozási tanácsadó

              Comment


                Máskor is értetlenkedtek már, de fogták és végül szó nélkül lemérték és bepötyögték. Ha olyan szütyőt vittem volna ami nem átlátszó, akkor talán megérteném, de átlátszó volt. tökre lehetett látni, hogy mi van benne. De ez az egész szitu több szempontból is nagyon elkeserítő. Egyrészt 'büntiből' felszámol pont egy olyan dolgot amit ki akarok kerülni, másfelől lopással gyanúsít meg, és akkor az idióta hozzáállást már ne is említsem.
                Az a baj, hogy azonnal kellett volna szólnom, vagy írni a panaszkönyvbe (ha létezik még ilyen). Nem tudom, hogy érdemes e még ezen zizegnem... mind1 Ezentúl is saját szütyőkkel fogok vásárolni. Szokjanak hozzá, hogy van ilyen, és remélhetőleg egyre több lesz!
                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                Comment


                  Én azért írnék a Tesco ügyfélszolgálatnak, hogy milyen eljárásban volt részed és világosítsák fel a dolgozókat a kis zacskók környezetre gyakorolt káros hatásáról és a zacskót nem használó vásárlók elfogadásáról
                  A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

                  Comment


                    Nekem piacon volt rossz élményem. Van 3 magokat áruló, egyiknél az árús mindig olvasgat, alig van vásárlója, míg a mellette lévőnél sorban állnak. Most már tudom miért! Vettem volna több dolgot, sárgaborsóval kezdtem, belekötött, hogy dobozba kérem, mondta hogy van neki zacskója. Nagy puffogva belemérte a dobozba, ÁNTSZ--t emlegetett Végén megkérdezte, hogy kérek-e még mást, mondtam így nem. És átmentem a mellette lévő árúshoz és otthagytam pár ezer forintot magokért.
                    A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

                    Comment


                      Momomama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nekem piacon volt rossz élményem. Van 3 magokat áruló, egyiknél az árús mindig olvasgat, alig van vásárlója, míg a mellette lévőnél sorban állnak. Most már tudom miért! Vettem volna több dolgot, sárgaborsóval kezdtem, belekötött, hogy dobozba kérem, mondta hogy van neki zacskója. Nagy puffogva belemérte a dobozba, ÁNTSZ--t emlegetett Végén megkérdezte, hogy kérek-e még mást, mondtam így nem. És átmentem a mellette lévő árúshoz és otthagytam pár ezer forintot magokért.
                      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                      Comment


                        Nori en lehet azt csinaltam volna hogy jaj elnezest igy nem jo? hat akkor vegyuk ki es merje le egyesevel. tobb meres tobb tetel es a vegen majd beleteszem a sajat szutyombe. Ja es meg visszaszaladok mondjuk koktelparadicsomert vagy eperert vagy egyeb aprobb dologert hogy erezze a torodest

                        Comment


                          nekem egyszer egy furt bananert szoltak be az aldiban mert ugye nem tettem zacskoba se boltiba se sajatba minek. a kasszanal mondja a no hogy miert nincs zacskoban mondom miert szetgurul? elmagyaraztam hogy azert mert nincs ra szukseg. nem akadekoskodott tovabb de latszott hogy nem erti

                          Comment


                            Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nori en lehet azt csinaltam volna hogy jaj elnezest igy nem jo? hat akkor vegyuk ki es merje le egyesevel. tobb meres tobb tetel es a vegen majd beleteszem a sajat szutyombe. Ja es meg visszaszaladok mondjuk koktelparadicsomert vagy eperert vagy egyeb aprobb dologert hogy erezze a torodest
                            Ja, ha tudtam volna, hogy ennyire ........, akkor én is szívóztam volna az tuti! Csak hát utólag derült ki
                            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                            Comment


                              Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              nekem egyszer egy furt bananert szoltak be az aldiban mert ugye nem tettem zacskoba se boltiba se sajatba minek. a kasszanal mondja a no hogy miert nincs zacskoban mondom miert szetgurul? elmagyaraztam hogy azert mert nincs ra szukseg. nem akadekoskodott tovabb de latszott hogy nem erti
                              Banánt én sem szoktam beletenni semmibe sem. A darabáras zöldségeket sem. Beleteszem egy nagyobb hálós szütyőbe és a kasszánál kiszedegetem belőle. De ezen eddig més soha senki sem értetlenkedett. Azaz igazság, hogy nem is tudnék mit mondani az ilyen értetlenkedésre, mert annyira egyértelmű, hogy totál lefagynék (????).
                              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                              Comment


                                Momomama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én azért írnék a Tesco ügyfélszolgálatnak, hogy milyen eljárásban volt részed és világosítsák fel a dolgozókat a kis zacskók környezetre gyakorolt káros hatásáról és a zacskót nem használó vásárlók elfogadásáról
                                Earanyi èn is írnèk nekik
                                söt kikeresnèm az adott tesco üzletvezetöjèt ès becc-znèm.

                                Döbbenet.

                                A bunkò magàrus szintèn.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X