Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Tiltakozz az EU gyógynövényellenes és jogkorlátozó szabályozása ellen!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Tiltakozz az EU gyógynövényellenes és jogkorlátozó szabályozása ellen!

    Zöldülünk
    Sokunkat biztos, hogy érint az EU szabályozás. Ez a törvény azt fogja eredményezni, hogy április végétől a legtöbb gyógyhatású készítmény el fog tűnni Európából!

    Létre jött ez ellen a Zöld út Szövetség és lefordította magyarra a petíció szövegét. Itt találjátok:http://andio.biz/zoldut.com/mi-ez-a-peticio

    AZ aláírásoddal tudsz tiltakozni e jogkorlátozó és gyógynövényellenes törvény ellen: http://andio.biz/zoldut.com/
    Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
    "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

    #2
    Felhozom...
    Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
    "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

    Comment


      #3
      Nem ezt ( talán az eredetit ) aláírtam már ! Csalásnak minősül , ha ezt is aláírom ?
      én+apa=3 kölök: Vanessza, Koppány, Csanád, és az állatállomány: 2 macska és 3 teknős
      Wahmolda, avagy: filckaják, gyerekrajzos, vagy applikált táskák-párnák-szütyők, női betétek, vagy éppen bármi

      Comment


        #4
        én is aláírtam már egyet!
        Sára, Sárika(2008.06.12), Lacika(2010.10.17) és Milán(2013.03.17) anyucija

        Comment


          #5
          Köszi, lányok!!! Nem csalás
          Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
          "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

          Comment


            #6
            Bocsánat, hogy belekotyogok, de úgy gondolom, itt a mamamin tudatos szülők vannak jelen. Érdemes utánajárni, hogy az ilyen petíciók tartalmából mi igaz és mi nem. Javaslom az eudralex oldalát.

            Elég durva csúsztatások vannak ebben a felhívásban. Persze mindenki azt ír alá, amit akar...
            Pindi
            Benedek (2004), Boróka (2006), Benjámin (2008) és Bercel (2010) mamája

            Comment


              #7
              Kisvic, a linkeken már nincs semmi.
              Andi
              Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

              Comment


                #8
                _andi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kisvic, a linkeken már nincs semmi.
                Hmm, ez érdekes. Utána nézek, rákérdezek.
                Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                Comment


                  #9
                  Írtam nekik, ezt írták vissza:
                  a zoldut.com működik, és mindig is működött.

                  A peticio megfoglalmazásában csúsztatás szerintem nincs, de nyilván úgy fogalmazták meg, hogy az emberek érzelmeire hasson.
                  A magyar fordítása a zoldut.com-on is ott van, ebben semmi túlzás nincs: http://zoldut.com/mi-ez-a-peticio
                  Kézműves és életmód blog kisvicus kukac gmail.com ---> privi helyett ide írj!!
                  "Amit tollal írsz, azt szíveddel és jellemeddel írod. Amit géppel írsz, azt csak szándékoddal írod." (Márai)

                  Comment


                    #10
                    "Tiltakozom bíró úr!"

                    Szóval az angol verzió aláírva már korábban... felvásárlási lázban égnek körülöttem sokan... nem csodálkozom.

                    Van még egy-két epés megjegyezni valóm, de nem szítanám a tüzet itt..
                    Juli. Fanna (2007.tavasz) BendeManó (2009.ősz) Lizinek műhelye van, blogol... már a facebookon is meg vagyok található KulturálisKreatívok!!!

                    Comment


                      #11
                      Nem linkelnéd be az angol petíciót?
                      szerintem inkább azt írom alá, tuti hosszabb a lista (vagy ez hülye gondolatmenet?)
                      Kati, és el MONSTRUO a.k.a. Muki - az indián törzsfőnök 2 éves

                      Comment

                      Mamami portál footer

                      Összecsuk

                      Friss bejegyzések

                      Összecsuk

                      Cikk a mamami portálról

                      Összecsuk

                      szivárvány
                      Betöltés...
                      X