Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ökofalu szervező tábor

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Nem látom a tolongást a következő hétvégére, meg már nagyon közel is van. Úgyhogy én inkább K.Viki javaslata irányában mozdulnék el. Addig még van is idő jobban összeszerveződni.
    BABAHORDOZÁSI TANÁCSADÁS Szopi, BLW, EC , textilpelus, együttalvás , mindenféle hordozó és sok-sok kendő, Ökoház . Szólj hogy miben tudunk segíteni: www.okobaba.hu Nem használom a privit, kérlek emailt írj. Köszi.

    Comment


      #17
      Sziasztok!
      Talán minket is érdekelne a "tábor". A férjemmel még beszélnem kell - főként időpont kérdése. Nem egy lelkes ismerkedő a drágám, de remélem, meggyőzhető.... A ti férjeitek csak úgy simán, szívesen mennek "táborozni" idegen emberekkel? Vagy ti már mind (és a családotok is) ismeritek egymást személyesen?

      Saját részvételünktől függetlenül van egy újabb ötletem a helyet illetően:

      Cserhát hegység, Szanda-vár, egy ismerős ember tanyája, erdei iskola szervezésére is szokta használni. Nem egy hú, de komfortos hely, de ha érdekel benneteket, felhívom. (főzni lehet, víz van, emeletes ágyak vannak, meg matracok, meg azt hiszem, egy padlás...talán kicsit nagyobb gyerekek ezt is élvezik).... Na jó, talán több családnak nem egy nagyon ideális szállás...de ha nem lesz más, és érdekel benneteket, akkor felhívom.
      (a táj GYÖNYÖRÛ)


      Vica
      Vica vagyok, [COLOR="SandyBrown"]Marci, Bori, Johanna és Miska anyukája

      Comment


        #18
        Pont az ismerkedés lenne a tábor lényege, és hogy beszélgessünk az ökofaluról. Kiderüljön tudunk-e közös nevezőre jutni az elképzeléseket illetően.

        Szólj vissza ha tényleg érdeklődtök, beírom a listába (3. hsz)
        BABAHORDOZÁSI TANÁCSADÁS Szopi, BLW, EC , textilpelus, együttalvás , mindenféle hordozó és sok-sok kendő, Ökoház . Szólj hogy miben tudunk segíteni: www.okobaba.hu Nem használom a privit, kérlek emailt írj. Köszi.

        Comment


          #19
          Akkor úgy tűnik, augusztus eleje a legesélyesebb.

          Ha a Cosmos-t választjuk, akkor időben kell jeleznünk, mert folyamatosan telnek a helyek. 30% előleget kérnek a foglaláshoz. Szerintem legkésőbb e hét végéig döntsünk.

          Én is néztem/nézek más szálláslehetőséget (előnyben részesíteném az önellátást), de egyelőre még nem találtam szabad helyet.
          Viki, két gyerkőccel: egy fiú (2006.10.14.), egy lány (2010.11.16.)
          Eladó Csillaghegyi, kétszobás lakásunk és Kispesti családi házunk

          Comment


            #20
            Jelentkezés június 26-ig

            Javasolnám, hogy próbáljuk akkor szűkíteni a kört, hogy időben meg tudjuk szervezni a tábort. (Ha még sokat várunk a döntéssel, elfogynak a jó szálláshelyek.)

            A Cosmos augusztus közepén többeknek jó, ahogy írtatok itt. (Van aki az időpontot, van aki a helyet írta jónak.) Válasszuk tehát ezt és induljon el az a tábor!

            JELENTKEZÉS

            Helyszín: Cosmos ökopanzió
            http://www.bioenergetic.hu/index.php...show=okopanzio
            Költség:
            - szállás és teljes panziós ellátás (vegetáriánus konyha van) 8400/fő/nap
            - Gyermekek: szállást nem kell fizetni, étkezést féláron
            Időpont: aug. 14-16,

            Jelentkezési határidő: június 26. (vasárnap)
            30% előleg befizetési határidő: június 31. (szerda)

            Jelentkezni priviben lehet nálam!

            Kérlek add meg a
            • neved
            • telefonszámod
            • email címed
            • hány felnött és hány gyerek jönne
            Válaszul adok számlaszámot ahová el tudod utalni az előleget, hogy foglalni tudjunk.

            Június 27-én hétfőn döntünk, hogy van-e elég jelentkező a tábor megtartásához. Amennyiben nem jön össze elég jelentkező, a tábort nem tudjuk megtartani. Ebben az esetben az esetleg már befizetett előleget természetesen visszautaljuk.
            BABAHORDOZÁSI TANÁCSADÁS Szopi, BLW, EC , textilpelus, együttalvás , mindenféle hordozó és sok-sok kendő, Ökoház . Szólj hogy miben tudunk segíteni: www.okobaba.hu Nem használom a privit, kérlek emailt írj. Köszi.

            Comment


              #21
              Szia tunde, ez ha jol latom Piliscsaba, megoldhato az is hogy reggel jovok este megyek?
              Tolunk ez nincs messze es sokkal egyszerubb lenne mint bentlakni.
              Termeszetesen etkezest fizetnek vagy ami koltseg van.

              Comment


                #22
                Feltételezem nem bánják, ha valaki jön enni hozzájuk. :-DD
                De K.Viki tudja megkérdezni, ő vette fel velük a kapcsolatot. Viki?
                BABAHORDOZÁSI TANÁCSADÁS Szopi, BLW, EC , textilpelus, együttalvás , mindenféle hordozó és sok-sok kendő, Ökoház . Szólj hogy miben tudunk segíteni: www.okobaba.hu Nem használom a privit, kérlek emailt írj. Köszi.

                Comment


                  #23
                  Sziasztok!
                  Mi mégsem megyünk...
                  Vica
                  Vica vagyok, [COLOR="SandyBrown"]Marci, Bori, Johanna és Miska anyukája

                  Comment


                    #24
                    sziasztok

                    ez minket is érdekel, azonban a közelben lakunk, tehát szállást se sem vennénk igénybe. Így is lehet jönni? (végigolvastunk mindent a férjemmel, ugyanitt tartunk a keresgélésben mi is,végigjártunk pár helyet, megvan a magunk véleménye, Galgafarmra kis híján odaköltöztünk, de végül mi is úgy éreztünk akármilyen szép és előrehaladott nem a mi helyünk) végül most Szentendrén lakunk, eladó a lakás és innen mennénk tovább, a saját kis ökoházunkba, valahova
                    Chris
                    Á (a nagy harmadikos), Á(a nagy másodikos), és a kicsi Angyal G mamamija

                    Comment


                      #25
                      szállást se sem = szállást mi sem
                      Chris
                      Á (a nagy harmadikos), Á(a nagy másodikos), és a kicsi Angyal G mamamija

                      Comment


                        #26
                        Azt gondolom össze fogunk tudni hozni valamit. Írtam privit.
                        BABAHORDOZÁSI TANÁCSADÁS Szopi, BLW, EC , textilpelus, együttalvás , mindenféle hordozó és sok-sok kendő, Ökoház . Szólj hogy miben tudunk segíteni: www.okobaba.hu Nem használom a privit, kérlek emailt írj. Köszi.

                        Comment


                          #27
                          nem 100%, de megpróbálom megszervezni, h legalább fél napra (v. több) ott legyek.
                          egyetlen ellenvetés: nem tudunk esetleg olcsóbban szállást(+ellátást) valahol?
                          ki tudom gazdálkodni épp, de talán nem minden érdeklődő... engem nem zavarna a fapad.
                          Bonyolult (Bence 04.10.24.)
                          HipnoSzülés a tévében

                          Comment


                            #28
                            Az én rossz hírem, hogy mi szerintem 100%, hogy sehol sem fogunk ott aludni, így lemaradunk az esti 'bulikról'. A két pici fiam nincs ehhez szokva, persze tudom, egyszer el kell kezdeni, de mivel ők nincsenek szokva, mi sem egyszer el fogjuk kezdeni, de lehet, hogy még nem most
                            Chris
                            Á (a nagy harmadikos), Á(a nagy másodikos), és a kicsi Angyal G mamamija

                            Comment


                              #29
                              Úgy néz kis sajnos ez most nekünk sem lesz jó. Most hétvége, jövő hétvége költözködünk, de csúsznak a dolgok,nem érkezett meg egy két bútor, amit még össze is kell majd szerelni, és mire még az új házikóba kipakolunk, rendet rakunk.......nem akarok itthon hagyni csapot papot. De ha mégis végeznénk addig, és lesz hely, akkor külön leszervezzük magunknak, és ott találkozunk!

                              Comment


                                #30
                                Zárnám a jelentkezést. Köszönöm!

                                Sajnos nem tudunk foglalni, nincs elég ember aki eljönne (aludni is) a táborba. Sajnos így a helyszínt nem tudjuk leszervezni, mert azt csak előre kéne foglalni, és szezonban a helyek telítettek már, ha most nem foglalunk, nem lesz.

                                Köszönöm, akik érdeklődtek. Igyekszünk majd más formában tovább lépni az ökofalu témában.

                                Ezt a topicot zárom (Kattixot megkértem priviben, hogy zárja le.) Folytassuk az eredeti szerveződős topicban.
                                BABAHORDOZÁSI TANÁCSADÁS Szopi, BLW, EC , textilpelus, együttalvás , mindenféle hordozó és sok-sok kendő, Ökoház . Szólj hogy miben tudunk segíteni: www.okobaba.hu Nem használom a privit, kérlek emailt írj. Köszi.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X