Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

waldorf baba varrás 2 (folytatás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    Annyira kedvesek ezek a manók.

    Apamanó jó ötlet. Ellopom.

    Andi, minden elismerésem. Én nem hiszem, hogy távoktatásban bele mertem volna vágni.
    Angéla
    Huba Márton (2004), Keve László (2007),Hanga Piroska (2010) és Ilka Mária (2013)

    Eladó vagy zsámbéki, töki ingatlanra cserélhető dobai (Veszprém m.) házunk.

    Comment


      #47
      Többször gondoltam rá, hogy miért ült le ennyire a w-baba topic, aztán most találtam csak ide..megvagytok!
      Mi lett a találkával? Nálunk bármelyik nap?
      Zsófi

      Comment


        #48
        Köszönöm
        Azért majd én is szeretnék egyszer varrni Veletek
        Andi
        Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

        Comment


          #49
          Galang, az apamanó ötletet nem kell lopni, adom
          Zoka: találkával a helyszín nem lenne gond, Sáránál is lehetne, nálam is, ezek szerint köszönettel nálad is, de a kutya nem jelzett, hogy jönne Pedig ebből a rengeteg anyagból nem győzök varrni
          (azt már nem is merem írni, hogy tényleg nem ezt az egy manót varrtam A manók sokasodnak, szaporodnak..)
          szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
          www.facuccok.hu

          Comment


            #50
            Szil, szerintem mondj egy napot, aztán írja meg aki menne akkor, és máris meg van szerveződve a tali! (hogy szépen magyarul megaszongyam )
            Livi

            Comment


              #51
              Tulili, de nekem tényleg mindegy, mikor, irtó szabadok vagyunk Azért gondoltam, hátha jeleznek a varróasszonyok, kinek mikor,hol lenne jó..De ha nem megy, akkor nem megy, akkor tényleg önhatalmúlag fogok kijelölni helyet, időt, fegyvernemet, egyebet Legfeljebb majd ülök egyedül, aztán varrogatok.Muszáj fogyni az anyagoknak.. Mindig értetlenül néztem a kendőhalmozós lányokat, erre most a plüssöket halmozom. Be se merem tenni, milyenek
              szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
              www.facuccok.hu

              Comment


                #52
                Nekem a keddek és a csütörtökök szerencsések, de sajnos annyira nem látok előre, ezért inkább alkalmazkodnék!
                De, mit szólnátok jövő keddhez?
                Livi

                Comment


                  #53
                  nekem jó
                  Zsófi

                  Comment


                    #54
                    Nekem az a kedd az egy, ami nem jó, mert akkor játszóházazunk.. De a csütörtök jó.
                    szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
                    www.facuccok.hu

                    Comment


                      #55
                      Sziasztok, ide is beteszem Mályvacsiga Szilvi által készített manónkat. Nagyon szép lett, és Emmának is tetszett.
                      Eszter, 4 lányom van

                      Comment


                        #56
                        Szil, bocs! Elfelejtettem!

                        Jó a csütörtök is, legyen akkor aznap!
                        Livi

                        Comment


                          #57
                          Jó, legyen! Sáránál, Zokánál, vagy nálam? Kinek hova egyszerűbb menni?
                          szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
                          www.facuccok.hu

                          Comment


                            #58
                            Ok, csütörtök. Mindkettőtökhöz szívesen megyek, Szilhez talán egy picit egyszerűbb kertek alatt..
                            Zsófi

                            Comment


                              #59
                              Nekem lényegében mindegy.
                              Livi

                              Comment


                                #60
                                Csatlakozhatom?
                                (Nekem is Sárához a legnehezebb eljutnom.)
                                Angéla
                                Huba Márton (2004), Keve László (2007),Hanga Piroska (2010) és Ilka Mária (2013)

                                Eladó vagy zsámbéki, töki ingatlanra cserélhető dobai (Veszprém m.) házunk.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X