Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ajándék házassági évfordulóra???

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ajándék házassági évfordulóra???

    Akció
    Sziasztok!
    SOS segítséget kérnék, milyen sk. vagy nem sk. ajándékot vesztek férjeteknek házassági évfordulóra??
    Egy vacsi, vagy ilyesmi? Ha vacsi, akkor recepteket is szívesen várnék, meg mindent aminek szerintetek örülne vagy már örült is a férjetek ebből az alkalomból.
    Köszi
    Niki

    #2
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá.Senki, semmit? Ez már a 4., de sosem tudom mit csináljak, és bevallom, hogy reggel jutott csak eszembe. És 15 -kor jön az Uram, és semmi kivitelezhető ötlet, még mindig......

    Comment


      #3
      Ezek szerint már elkéstünk?Csak most láttam a topikot.
      Döme és a lurkók.

      Comment


        #4
        Nekem volt egy jó ötletem egyszer, de az eléggé ízlésfüggő...
        Szereti a párom a jóféle villányi, szekszárdi vörösborokat, és az igazi gyümölcspálinkát. Hát én elvittem egyszer az agárdi pálinkafőzdébe kóstolóra, de nem tudta, hogy hova megyünk, csak amikor már kb. 100 méterre voltunk, akkor esett le neki. Persze bejelentkeztem előre, nagyon-nagyon kedvesek voltak, és ami a legfontosabb, hogy mivel vezettem ill. a 9. hónapban voltam Zsigmonddal, ezért vittem beavatott jóbarátot is, akivel meg tudta vitatni a különböző pálinkákat is (és aki szintén szereti a páninkát, mert én ha ihattam volna, se élveztem volna annyira, mint pl. egy borkóstolót )...
        Persze ez csak akkor jó, mint mondottam, ha tetszene neki. nálunk nagy sikere volt.
        http://www.agardi.hu/programajanlo/programajanlo.ind
        Andi
        Anna (2005.12.21.), Zsigmond(2008.01.05.)

        Comment


          #5
          Nekünk most volt a 10. évfordulónk (első csók), és egy kulcstartóra rágravíroztattam a kezdőbetűinket és azt, hogy 10 év. Kb. így: I és R 10 év. Persze szépen elhelyezve normális betűtípussal.
          Ildi, Dani (2004.06.), Zsófi (2008.09) és Dóri (2011.10.) anyukája; FiDiNi most kicsit háttérbe szorult. NE ÍRJ PRIVIT, ÜZENŐFALRA SE KÜLDJ ÜZIT!! KIZÁRÓLAG E-MAILEN VAGYOK ELÉRHETŐ. ildikokuchta@gmail.com

          Comment


            #6
            Köszi a tippeket!
            Sosincs késő!!!Jövőre is lesz!!!
            Hát, most egy itthoni gyertyafényes vacsi mellett döntöttem.
            De jöhetnek az ötletek továbbra is!
            Lehet, hogy át kéne nevezni a topikot?

            Ajándék pasiknak

            Comment


              #7
              én a tíz évesre egy ősmagyar lovasíjászt ábrázoló nyakbavalót adtam neki hátulján gravírral...
              el volt ájuldozva...
              az 5 éves házasságira meg egy hajó modellt fogok neki venni...
              egyébként csak a kerekekre kap ilyen nagyokat, általában egy gasztronómiai csodával lepem meg, ami épp akkor érzésből jön...
              Bogi
              Marci és Emma anyája
              mesevirágokat tessék

              Comment


                #8
                Hali! Ez kicsit extrém, de nekem nagyon tetszett: barátnőm egy ejtőernyős tandem ugrással lepte meg a párját! Hát mondanom sem kell, hogy nagyon nagy élmény volt!

                Comment


                  #9
                  ami eddig pasiknak nagyon bejött (férjemnek vettem először szülinapjára, de azóta már kollégáknak is ezt dobtuk össze, stb) az a Hungaroring-es tanpályán egy tanfolyam. Vezetéstechnikai tanfolyam. Hasznos, férfias, érdekes, és még te is profitálsz belőle, hiszen jobban fok vezetni utána
                  http://www.tanpalya.hu/
                  Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
                  lekvárok, dzsemek, receptek

                  Comment

                  Mamami portál footer

                  Összecsuk

                  Friss bejegyzések

                  Összecsuk

                  Cikk a mamami portálról

                  Összecsuk

                  szivárvány
                  Betöltés...
                  X