Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Karácsony - sk ajándékok

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Köszi szépen! Amúgy annyira egyszerű, hogy el sem hiszitek! igazából nem is türelem kérdése az egész, csak neki kell kezdeni...
    Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

    Comment


      Nekem is nagyon tetszik
      Én cicákat horgoltam. Nyáron fejeztem be egy babatakarót és azt mkndtam soha többet. Csak a gyönyörű maradék fonalakat akarom elhorgolni. Sok elfogyott most a cicákkal sajna nem volt jó érzés befejezni őket, olyan nyomik lettek :S nem egyformák a füleik, a színösszeállítások se túl jók, tiszta csalódás volt, hogy ennyit tudtam csak kihozni viszont örültek és ez csodás
      Mellékletek
      Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

      Comment


        sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nekem is nagyon tetszik
        Én cicákat horgoltam. Nyáron fejeztem be egy babatakarót és azt mkndtam soha többet. Csak a gyönyörű maradék fonalakat akarom elhorgolni. Sok elfogyott most a cicákkal sajna nem volt jó érzés befejezni őket, olyan nyomik lettek :S nem egyformák a füleik, a színösszeállítások se túl jók, tiszta csalódás volt, hogy ennyit tudtam csak kihozni viszont örültek és ez csodás
        Ne viccelj! Imádom! Nagyon szépek!!!!! Mit nem adnék, ha én ilyet tudnék csinálni!!!!!
        Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

        Comment


          Gyönyörűek ezek a cicák!!!!
          "Azé a világ, aki teleszüli"
          2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

          Comment


            szepeket keszitettetek! en iden kb semmit sem csinalok meg mindig a koltozes nyomait pakolom es mar rettentoen unom!

            cicakhoz van valahol egy szuper ful mintam tobbszor horgoltam mar es nagyon szuper fulecskek keszulnek ugy szivesen elokeresem

            Comment


              szerintem csoda helyesek lettek a cicák

              Eszter
              B1 (2004) és B2 (2007)


              Új termékek érkeztek! http://dejavuvilag.hu/
              Facebook, naponta frissül: https://www.facebook.com/dejavuvilag
              Mamami topik: http://www.mamami.hu/forum/showthrea...t=deja+vil%E1g[/SIZE]

              Comment


                köszönöm mindenkinek szerintem nem a mintával volt gondom, ez alapján készítettem: http://www.topyvilaga.hu/hu/horgolas/masni-a-cica
                Itt-ott szerintem elszámoltam vagy nem egyenletesen húztam szorosra a szemeket.... a végére jól belejöttem, de a fülek elsők közt készültek
                Topyvilága oldalt ajánlom annak aki szeretne horgolni, nagyon jó kis leírások, videók vannak összegyűjtve
                Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                Comment


                  o ne viccelj egyaltalan nincsenek elrontva! csak azert irtam hogy ha mast is ki szeretnel probalni en r.avelry rajongo vagyok amugy. rengeteg szuper minta van fent es a tobbseguk ingyenes. Mondjuk angolul van de en nem tudok "magyarul horgolni" mert angol videok alapjan tanultam.

                  Comment


                    Yettap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    o ne viccelj egyaltalan nincsenek elrontva! csak azert irtam hogy ha mast is ki szeretnel probalni en r.avelry rajongo vagyok amugy. rengeteg szuper minta van fent es a tobbseguk ingyenes. Mondjuk angolul van de en nem tudok "magyarul horgolni" mert angol videok alapjan tanultam.
                    Köszi megnéztem és elmentem a címet a következő horgolós korszakomra
                    Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                    Comment


                      És készülnek fánkok a babakonyhába nna ezeket most imádom készíteni
                      Mellékletek
                      Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                      Comment


                        Haladok a társasjátékkal
                        Mellékletek
                        "Azé a világ, aki teleszüli"
                        2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                        Comment


                          sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          És készülnek fánkok a babakonyhába nna ezeket most imádom készíteni
                          Süti
                          "Azé a világ, aki teleszüli"
                          2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                          Comment


                            sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            És készülnek fánkok a babakonyhába nna ezeket most imádom készíteni
                            DEJÓÓÓÓK!!!!!!!
                            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                            Comment


                              kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Haladok a társasjátékkal
                              Tök ügyesek vagytok!
                              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                              Comment


                                Ma grincsfát fogunk csinálni! Remélem, hogy lesz rá időnk. Ma itt van asztalos barátunk, anyósomnak csinálja a konyhát, de nekünk is javít majd valamit, szóval attól függ, hogy hogyan végez.
                                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X