Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Karácsony - sk ajándékok

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Tök ügyesek vagytok!
    Köszi még ki kell találnom hogy miket rajzolok mellé. Nagyon sokféle ötletem van, ebből kéne tisztán látnom. De még nem tartok itt.
    "Azé a világ, aki teleszüli"
    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

    Comment


      Egy gyerekpulcsit elraktam, hogy majd varrok belőle karácsonyfadíszt. Azok is készülnek, de nem emlékeztem, hogy minta van az elején, tegnap este vettem elő és gyorsan meg is varrtam díszpárnának annyira jó, ilyen gyorsan hirtelen felindulásból még nem készítettem "értelmes" sk ajándékot
      Mellékletek
      Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

      Comment


        Jajj, de szép!!!
        "Azé a világ, aki teleszüli"
        2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

        Comment


          Én az egyik pólómból csináltam párnát Rékusnak. Az lett az "ámila". Ezzel és a "Fúú kakoly"-jal alszik azóta is.
          Értelmező szótár:
          ámila - néha ámilá- = párna - azóta a párnákat párnának hívja, de ez a párna maradt ámila
          Fúú kakoly = Fú bagoly
          Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

          Comment


            kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jajj, de szép!!!
            és milyen egyszerű ezt csak varrtam - tömtem mert pici és miért ne, de haladóbb szinten lehetne párnahuzat is a meglévő díszpárnákra
            Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

            Comment


              sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

              és milyen egyszerű ezt csak varrtam - tömtem mert pici és miért ne, de haladóbb szinten lehetne párnahuzat is a meglévő díszpárnákra
              Minek? Nem pehely, vagy toll van bennük, így simán együtt is lehet mosni.
              Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

              Comment


                Earanyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                Minek? Nem pehely, vagy toll van bennük, így simán együtt is lehet mosni.
                Csak mert a karácsonyi mintás párnákat a szezon végén elraknám, és a huzatot könnyebb rakosgatni ez is régi tervem, talán lesznek egyszer különböző párnahuzataim
                Évi, Lilla (2012. 04. 03.) és Viola (2016. 03. 07.) éés Ferike (2018 február) anyukája

                Comment


                  sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Csak mert a karácsonyi mintás párnákat a szezon végén elraknám, és a huzatot könnyebb rakosgatni ez is régi tervem, talán lesznek egyszer különböző párnahuzataim
                  Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                  Comment


                    A társas bábui kagylók lesznek, valamennyire megfestem őket körömlakkal h. különbözőek legyenek. De hogy mikor állok neki (3 beteg gyerek)
                    "Azé a világ, aki teleszüli"
                    2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                    Comment


                      kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A társas bábui kagylók lesznek, valamennyire megfestem őket körömlakkal h. különbözőek legyenek. De hogy mikor állok neki (3 beteg gyerek)
                      Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                      Comment


                        sze eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                        Csak mert a karácsonyi mintás párnákat a szezon végén elraknám, és a huzatot könnyebb rakosgatni ez is régi tervem, talán lesznek egyszer különböző párnahuzataim
                        nem sk, de én vettem a pepcoban pont ezért olcsó párnahuzatot. Tavaly csak 2 db nyomott mintásat, aztán tavaszra virágosat-pillangódat, most meg 4 db "szőröset", olyan igazi téli hangulatút. 360 ft volt darabja, úgy éreztem, ennyi pénzért nem akarok otthon rumlit (na meg anyagot is kellett volna venni). Szóval tavaly először már nekünk is volt szezonális díszpárnahuzatunk

                        Én idén kihagyom az sk ajándékokat. Talán majd mézeskalácsot kapnak a felnőttek, illetve tervben van egy kis varrás a gyerek tanítónénijének... de ez csak terv, még nem biztos, hogy eljutok odáig.
                        youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                        Comment


                          nálunk idén a fiam sk-zik. Kerámia kis cuccokat csinálgat ajándékba.
                          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                          Comment


                            itt is osztom: https://docs.google.com/forms/d/e/1F...JbzAw/viewform

                            Szerintem szuper ajándékötletek - amúgy is, ha nem mentek el erre- hogy miket lehet ajándékba varrni.
                            Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                            Comment


                              hát, nálunk lassan forog az idő kereke. tavaly karácsonyra ismerőstől kapott a kislányom ikeás diy mézeskalácsházikót és most jutottunk oda h megcsináltauk

                              a nyomni való fehérjehab inkább folyós lett, de azért egészen oké lett, a tetejére csorgattuk mintha hó lenne.

                              na csak ennyit arról h nálunk időre készülnek dolgok. van ami azonnal van ami egy évet is vár...

                              és még tavalyi aldis mézeskalácstészta is van, ki kéne sütni
                              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                              Comment


                                Hát hiába a sok szép terv, ez a lufi is ideje előtt kidurrant. Sajnos nem sikerült semmit sem megvalósítani. 1-2 dekorációt leszámítva, gyakorlatilag 0 az alkotótevékenységem eredménye.
                                Van akinek volt elég türelme, ideje, kitartása, hogy alkosson valami szuper sk ajándékot? Tök jó lenne, ha megint lennének ezekről fent fotók! Már csak az inspiráció miatt is!
                                Nóri és a lányok: Norcsi (2012.Június) , Réka (2016.Január) , Luca (2017. Október)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X