Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Horgolás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nekem csak kötött van, mondjuk az gyönyörű.
    Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
    Meseterápia

    Comment


      CSajok, ha valakinek kell még nagy méretű horgolótű, van még a boltban néhány darab
      "Itt a cici szopjá szépen, Néked adom lelki mézem, Bele öntöm boldogságom, Magzatomat úgy táplálom " (palóc altató)

      Comment


        melyik boltban? nekem még kellene..
        Éva vagyok, Zsófi lányom (2009. december) és Vili fiam (2013 február )
        textilmózes eladó

        Comment


          Katanya!
          megnézném a kötött mintát is (kapucni), mert hátha tudok olyan alakút horgolni is
          férfipulcsihoz lesz...ahhoz is jó?
          Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

          Comment


            evita eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            melyik boltban? nekem még kellene..
            Itt nálunk egy helyi kézimunkaboltban vannak milward tűk, 7,8,9,10es méret 420, 12,15ös méret pedig 490 Ft - szerintem megéri
            "Itt a cici szopjá szépen, Néked adom lelki mézem, Bele öntöm boldogságom, Magzatomat úgy táplálom " (palóc altató)

            Comment


              Nem mutattam még a tavaszi sapiainkat és nem is fárasztanálak most sapitámával, így nyáron, de szeretnék kérdezni róluk. Mindkettőnek felkunkorodik a fülvédője és Koppányt ez zavarja, totál fülvédő-mániás, egy mm-re se lóghat ki a füle . Kincső sapija nem játszik ilyet, pedig ugyanúgy csináltam, mint ezt a kettőt...Vajon mitől kunkorodik?
              Mellékletek
              Tündi, Kincső (2005. november 7.) és Koppány (2008. július 8.)anyukája
              Blogom: http://kikoanyu.blogspot.com/

              Comment


                Tündi,amikor körbehorgolod az utolsó sor rövidpálcával, akkor a fül tövében mindkét oldalon fogyassz egy-egy szemet. vagy csak simán lépd át azt hol csatlakozik a fül a sapkához. nem fog kunkorodni. a másiknál szerencséd volt.
                ezt úgy mondjuk, hogy a hajlatnál betartjuk
                Utoljára szerkesztette Ronimami; 2011.06.10., 17:12.
                Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                Comment


                  Köszi , majd újracsinálom a körbehorgolást. Ha félpálcával csinálom a zárósort, akkor is ugyanígy kell, úgy-e?
                  Tündi, Kincső (2005. november 7.) és Koppány (2008. július 8.)anyukája
                  Blogom: http://kikoanyu.blogspot.com/

                  Comment


                    igen, mindenképpen kell a hajlatban fogyasztani. ha nem fogyasztasz, és mondjuk több sort horgolsz rá, akkor látszik igazán mit mondok, mert minél több sorral zárod fogyasztás nélkül, annál jobban eláll. ugye érthető???
                    Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                    Comment


                      Ez erősen csajos fazon!!
                      Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
                      Meseterápia

                      Comment


                        Ronimami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        igen, mindenképpen kell a hajlatban fogyasztani. ha nem fogyasztasz, és mondjuk több sort horgolsz rá, akkor látszik igazán mit mondok, mert minél több sorral zárod fogyasztás nélkül, annál jobban eláll. ugye érthető???
                        Igen, érthető, nagyon köszönöm!!!
                        Tündi, Kincső (2005. november 7.) és Koppány (2008. július 8.)anyukája
                        Blogom: http://kikoanyu.blogspot.com/

                        Comment


                          majom

                          Sziasztok
                          Szeretnék szakértést kérni! Hogyan csináljam, hogy ne legyen ilyen duci a hasa, tömés előtt jónak tűnt, de most olyan mintha közben felszedett volna pár kilót .
                          Akkora a hasa, mint a feje átmérője, arra gondoltam így elég arányos lesz.
                          ilyesmit szerettem volna:

                          eredeti majom

                          és ilyen lett
                          Ha esetleg valakinek lenne magyar vagy rajzos mintája annak is nagyon örülnék.
                          Mellékletek
                          Utoljára szerkesztette Maatika; 2011.06.11., 16:04.
                          Márti, Márk és Dániel anyukája
                          értékelése(i)m

                          Comment


                            Márti cuki ez nagy hassal isleírást nem tudok, de én úgy horgolom, hogy a fejénél jóval kisebb az átmérője a hengernek ami a teste lesz, és alját kicsit hosszabban fogyasztom
                            Mellékletek
                            Utoljára szerkesztette Ronimami; 2011.06.11., 16:44.
                            Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                            Comment


                              Ronimami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Márti cuki ez nagy hassal is
                              Köszönöm

                              Ő már így marad, Daninak így tetszik , de szeretnék egy karcsúbb változatot is. Most bújom a netet, hátha találok valami hasonló leírást.
                              Márti, Márk és Dániel anyukája
                              értékelése(i)m

                              Comment


                                Akkor ha jól értem te a fejnél kezded a horgolást, és onnan lefelé körbe-körbe.

                                Én alulról kezdtem , 8 szemmel kezdtem és nyolc sorig szaporítottam, majd innen körbe körbe, a nyakánál a fogyasztás után nem mentem tovább ehhez varrtam a fejet. Megpróbálom kevesebb szaporított sorral és hosszabban fogyasztva alul, talán így a lábát is jobban tudom majd rögzíteni.
                                Utoljára szerkesztette Maatika; 2011.06.11., 17:13. Oka: nem látszik jól a csatolt kép
                                Márti, Márk és Dániel anyukája
                                értékelése(i)m

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X